لیست قیمت شارژ کارتریج آریا پرینت

لیست قیمت شارژ کارتریج آریا پرینت

این 2 رنگ، همان قرمز و آبی کمرنگ بوده که در اصطلاح تحت عنوان فوتو سیان و فوتو مجنتا نام گذاری شده اند. این نوع پرینتر ها با عنوان فوتواسمارت مشهور بوده و معمولا برای مصارف عکاسی کاربرد دارند. تعداد تونر در پرینتر های لیزری نیز به همین صورت بوده و با چهار رنگ اصلی در قالب کارتریج به کار می روند. در پرینتر های لیزری مشکی، از یک کارتریج مشکی بهره گرفته می شود که در این مدل دستگاه ها، درام و تونر در یک کارتریج تعبیه شده اند.

در صورتی که کارتریج امکان شارژ شدن نداشته باشد این مسئله را با مشتریان در میان می گذارند. کارتریج دارای قیمت تقریبا بالایی است و شارژ آن می تواند در صرفه جویی در هزینه های بسیار موثر واقع شود. امداد چاپگر به دلیل دسترسی به برندهای معتبر و درجه یک از قطعات اصل و با گارانتی جهت تجهیز پرینتر شما استفاده می کند. در امدادچاپگر از تونر و جوهر های گرید A و با کیفیت استفاده میشود. در صورت معیوب بودن قطعات اعلام هزینه قبلی شده و قطعاتی از قبیل درام، چیپ کارتریج، بلید، فوم، مگنت، داکتر بلید تعویض شارژ کارتریج تهران خواهد شد. برای جلوگیری از تخلیه الکترواستاتیکی محل اتصال چیپست را لمس نکنید.

اگر تجربه شارژ کردن کارتریج دستگاه کپی را ندارید، بهتر است انجام این کار را به تکنسین های مجرب ما در نمایندگی تعمیرات کپی بسپارید. مهم ترین و عمده ترین تفاوت بین کارتریج های چینی درجه ی یک با دیگر کارتریج های چینی و شارژی، درکیفیت چاپ پرینتر و تعداد برگ های چاپی آن می باشد. در اینجا باید این مورد را نیز بیان کنیم که کارتریج های چینی نامرغوب، می توانند برای دستگاه پرینتر شما خطرناک بوده و به برد پرینتر شما آسیب جدی برسانند. همچنین این گونه کارتریج های نامرغوب بالا بردن میزان برق مصرفی، باعث ایجاد نوسانات برق در دستگاه پرینتر شما می شوند. اگر قصد دارید بدون هیچ تجربه ای خودتان اقدام به شارژ کردن کارتریج دستگاه تان کنیم باید بگوییم که این کار خطرناک است.

نکته دیگری که باید در نظر بگیرید این است که ساده‌ترین مشکل در خصوص تار چاپ شدن صفحات توسط پرینتر مشکل تمام شدن شارژ کارتریج است. در این حالت میزان پودر انتقال داده شده از کارتریج بر روی کاغذ کاهش پیدا کرده و باعث تاری و یا ناخوانا بودن صفحات چاپ شده توسط پرینتر می شود. از آنجایی که تهیه کارتریج نو و فابریک هزینه زیادی را در بر می گیرد ، با شارژ‌کارتریج می توانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید. با توجه به اینکه از کارتریج استفاده مجدد می شود ، برای محیط زیست نیز خوب است و شارژ آن خود نوعی بازیافت محسوب می شود.

  • در این باره باید به شما بگوییم که قیمت شارژ کارتریج به طور معمول از فاکتورهای زیر نشات می پذیرد.
  • تونرها در پرینترهای لیزری در ۴ رنگ قرمز، مشکی، آبی و زرد موجود هستند.
  • البته این مشکلات همیشگی نیستند و در برخی مواقع ایجاد می شوند و جای نگرانی ندارند.
  • بله در صورتی که ابزار و امکانات لازم وجود داشته و تعمیرکار مهارت لازم برای شارژ کارتریج را داشته باشد، امکان شارژ کارتریج در محل وجود دارد.
  • در ادامه به معرفی و بررسی خدمات قابل عرضه در نمایندگی اچ پی می پردازیم.
  • گستردگی و تنوع کارتریج های موجود در بازار ایران به قدری زیاد است که افراد متخصص در این کار و آن های که سال ها سابقه و تجربه ی خرید و فروش کارتریج را دارند گاهی اوقات دچار اشتباه می شوند.

پر کردن مجدد با جوهر یا همان شارژ کارتریج یک کار نامرتب است. حتماً یک قطعه کاغذ یا روزنامه زیر کارتریج قرار دهید تا همه‌جا کثیف نشود. زیر ۱۵ دقیقه، یک متخصص تعمیر پرینتر و چاپگر از شرکت ما مشخص می‌شود. نوار کارتریج تمام شده (خالی شده) را از دستگاه پرینتر خارج نمایید.