ما ایجاد می کنیم: نمایش خلاقیت بومی برای حمایت از کسب و کارهای کوچک در کانادا


تخمین زده می شود که اقتصاد بومی در کانادا تا سال 2025 به 100 میلیارد دلار افزایش یابد و کارآفرینان بومی برای رشد کسب و کار خود و تقویت این اقتصاد به ابزارهای دیجیتال متکی هستند. امروز، سومین قسمت از We Create را برای حمایت از کسب‌وکارهای دیجیتال اول و متعلق به بومی در سراسر کانادا راه‌اندازی می‌کنیم. هدف ما کمک به کسب‌وکارهای کوچک برای رسیدن به اهدافشان از طریق جفت کردن آن‌ها با متخصصان خلاق و بازاریابی است تا خلاقیت و رشد برند را به صورت آنلاین هدایت کنند.

جدیدترین ما گزارش وضعیت جهانی مشاغل کوچک نشان داد که ابزارهای دیجیتال نقش بزرگی در ایجاد فروش به ویژه برای مشاغل مختلف داشته اند. به عنوان مثال، کسب‌وکارهای کوچک تحت رهبری زنان از ابزارهای دیجیتال با نرخ‌های بالاتری استفاده می‌کنند و درآمد بیشتری از فروش آنلاین ایجاد می‌کنند. برای کمک به کسب‌وکارهای دارای مالکیت متنوع در استفاده از ابزارهای دیجیتال، سه کسب‌وکار کوچک بومی و متعلق به زنان را با استفاده از ابزارهای تجاری متا از طریق مشارکت خود با پاو وای پیچ، شتاب دهنده کارآفرینی بومی مردمی.

هر کسب و کار با خلاقان بومی در سراسر کشور، از جمله سه خالق، یک فیلمبردار و یک آژانس خلاق، مشارکت داشت. این تیم‌ها با همکاری نزدیک با فروشگاه خلاق متا و کارشناسان بازاریابی، به هر کسب‌وکاری کمک کردند تا تلاش‌های بازاریابی خود را با نشان دادن نحوه ایجاد کمپین‌های مؤثر و ایجاد محتوای ارزشمند با ذهنیت اول اینستاگرام افزایش دهند.

با تیم های ما ایجاد می کنیم

MINI TIPI (کبک): Trisha Pitura و Mélanie Bernard این شرکت را در سال 2016 تأسیس کردند تا کالاهای شیک و کوچک خانگی و خانوادگی را با الهام از میراث کانادایی و بومی خود ایجاد کنند. آنها به خاطر منسوجات زیبای خود، بافته شده در سنت، و طراحی، برش و دوخت در Gatineau، کبک، شناخته شده اند. MINI TIPI اکنون 16 کارمند دارد و کالاهای آنها در سراسر انتاریو و کبک فروخته می شود.

هدف MINI TIPI با تکیه بر موفقیت خود افزایش آگاهی از نام تجاری خارج از بازار اصلی خود در کبک است تا محصولات خود را در هر استان و منطقه ای در سراسر کانادا بفروشند. همراه با خالق و مدافع کندرا روزیچوک و کارگردان و فیلمبردار شان استیلر، تیم با MINI TIPI همکاری کرد تا کمپینی ایجاد کند که تنوع محصولات موجود برای فروش را برجسته کند.

سایه های خاکستری غذای حیوان خانگی بومیس (انتاریو): توسط Keri Gray تأسیس شده است، Shades of Grey Indigenous Pet Treats خوراکی های تک ماده ای حیوانات خانگی تولید شده در کانادا را می فروشد. هدف این شرکت به اشتراک گذاشتن مزایای سلامتی محصولات غذایی خام و کم آب برای حیوانات خانگی است که با 100٪ گوشت ساخته شده اند تا به حیوانات خانگی کمک کند زندگی سالم و طولانی داشته باشند.

Keri به دنبال متمایز کردن Shades of Grey از رقبای خود و انتقال ارزش و مزایای منحصر به فرد محصولات خود در تلاش برای دستیابی به مشتریان جدید در سراسر کانادا و ایالات متحده است. ما Shades of Grey را با خالق و داستان‌نویس شریک کردیم ساراین فاکس و آژانس برندینگ آتش خلاق برای ایجاد کمپینی که حیوانات خانگی را از طریق شوخ طبعی در کانون توجه قرار دهد و مزایای محصول را به روشی ساده بیان کند.

مزرعه صنوبر ایستاده و داروخانه (بریتیش کلمبیا): Standing Spruce یک شرکت سلامتی است که غرق در ارزش‌ها و آداب و رسوم سنتی بومی است که توسط Lesley Assu تأسیس شده است. Standing Spruce به عنوان یکی از تنها کشاورزان بومی در رودخانه کمپبل، بریتیش کلمبیا، طیف وسیعی از محصولات وحشی، داروها و محصولات مراقبت از پوست را حمل می کند که همگی به طور پایدار برداشت می شوند.

لزلی بر به اشتراک گذاشتن منشأ معنوی مواد تشکیل دهنده و قصد هر محصول برای ایجاد نام تجاری Standing Spruce با داستانی قوی که فرهنگ و مواد تشکیل دهنده او را نشان می دهد، تمرکز دارد. او به دنبال گسترش تلاش های بازاریابی خود برای جذب مخاطبان جدید – مردان علاقه مند به محصولات بهداشتی و نظافت طبیعی – با به نمایش گذاشتن محصولات موجود متناسب با آنها است. با کمک خالق و مدافع سلامتی شایلا استونچایلد و کارگردان و فیلمبردار شان استیلرStanding Spruce کمپینی ایجاد کرد که به مصرف کنندگان در مورد روش ها و مواد تشکیل دهنده محصولات آموزش می دهد تا بتوانند در انتخاب محصول مناسب برای خود مطمئن باشند.

ما هر کمپین را قبل از فصل شلوغ خرید راه‌اندازی می‌کنیم تا به هر کسب‌وکاری کمک کنیم با مشتریان جدید ارتباط برقرار کند و فروش آنلاین را افزایش دهد. ما همچنین یک منبع آموزشی را به اشتراک خواهیم گذاشت که فرآیند خلاقانه و بهترین شیوه های کمپین را در هفته های آینده برجسته می کند تا به سایر مشاغل کمک کند تا مهارت های بازاریابی دیجیتال خود را رشد دهند.

از طریق کار مداوم خود با جوامع بومی، متوجه شده ایم که فناوری های ما چقدر برای کسب و کارهای کوچک و سازندگان مهم است. ما به ساخت محصولاتی ادامه خواهیم داد که به افراد First Nation، Inuit و Métis کمک می کند تا به جوامع خود متصل شوند، داستان های خود را به اشتراک بگذارند و کسب و کار خود را ایجاد کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه استفاده از ابزار متا برای رشد کسب و کار خود، از اینجا شروع کنید

منبع