متا آواتار خود را با شکل های جدید بدن، مو و لباس شخصی سازی کنید


یک میلیارد آواتار دیروز، ما باید آن نقطه عطف باورنکردنی را به طور عمومی اعلام و جشن بگیریم. بیش از یک میلیارد آواتار در سراسر فناوری های ما ایجاد شده است. این یک میلیارد بار است که مردم تصور کرده‌اند چگونه آنلاین می‌شوند – مانند حضور در جلسات با کت و شلوار و کراوات در حالی که در زندگی واقعی لباس خواب پوشیده‌اند. توجه.

امروز، برخی از پیشرفت‌ها را در متا آواتارها اعلام می‌کنیم که به شاداب کردن ظاهر شما در زمان بهار کمک می‌کنند. ما در حال اضافه کردن تعداد انگشت شماری از شکل‌های بدنه آواتار جدید هستیم تا به شما کمک کنیم خود را بهتر بیان کنید – به خصوص اگر بیان خود به معنای رقصیدن در کنار “Hips Don’t Lie” باشد. ما همچنین با PUMA همکاری کرده ایم تا هفت لباس را به فروشگاه متا آواتارها بیاوریم.

و ما همچنان به جلوه دادن آواتار شما به روش‌های کوچک‌تر و ظریف‌تر ادامه می‌دهیم، زیرا این جزئیات به درخشش شخصیت شما کمک می‌کنند. به معنای واقعی کلمه بدرخشید، زیرا درخشش بیشتری به چشمان شما اضافه می کنیم، مقداری حجم به موهای شما می زنیم و لباس ها را واقعی تر و بافت دارتر نشان می دهیم. وقتی از آواتار خود خارج از واقعیت مجازی (VR) استفاده می کنید، این تغییرات را خواهید دید.

تصویری از متا آواتار که با گل احاطه شده و لباس PUMA پوشیده است.

معرفی فرم های بدن جدید

هر کس متفاوت است، و هر بدن متفاوت است. با این حال، تا به حال، گزینه‌های شکل بدن موجود در هنگام ایجاد آواتار شما تقریباً مشابه بودند. شاید کمی مستطیل شکل.

هنگامی که این تکرار از آواتارها را در سال 2021 راه اندازی کردیم، آنها را به عنوان یک نقطه پرش خوب ایجاد کردیم. اما، بازخوردهایی شنیدیم که همه شما نمی توانید خود را در گزینه های فعلی ببینید.

بنابراین ما گزینه های بیشتری را اضافه می کنیم، به همین سادگی. از این ماه، می‌توانید از میان طیف وسیع‌تری از گزینه‌های شکل بدن، از جمله دو فرم بدن منحنی‌تر، یکی را انتخاب کنید. ما در حال اصلاح برخی از گزینه های موجود خود هستیم تا به تمایز آنها نیز کمک کنیم.

ابراز وجود و بازنمایی اهمیت دارد – این چیزی است که باعث می‌شود آواتار شما شبیه شما شود – و ما به مرور زمان گزینه‌های بیشتری را اضافه می‌کنیم و به سمت آینده‌ای کار می‌کنیم که در آن همه بتوانند آواتاری را که دوست دارند ایجاد کنند.

ظاهر جدید PUMA

سال گذشته ما فروشگاه آواتارز را معرفی کرد، یک فروشگاه تک مرحله ای برای سفارشی کردن آواتار خود در فیس بوک، مسنجر، اینستاگرام و در VR. از زمان راه‌اندازی، ما لباس‌هایی را از برخی از برندهای مد، ورزش و سبک زندگی پیشرو در جهان – از جمله Madappy، NBA، Prada و Thom Browne وارد کرده‌ایم.

PUMA را به لیست اضافه کنید. ما با این برند ورزشی همکاری کرده‌ایم تا از اول ماه مه هفت مورد از سبک زندگی آن را ارائه دهیم.

تصویری از متا آواتار با لباس PUMA.

بافت مو و لباس

در نهایت، نحوه ظاهر شدن موها، لباس‌ها و چشم‌های آواتار شما در استیکرها، تصاویر نمایه، عکس‌های روی جلد و موارد دیگر را بررسی کرده‌ایم.

با صرفه‌جویی از خرابی‌های فنی نازک، جزئیات و واقع‌گرایی بیشتری را هم به مو و هم به لباس اضافه کرده‌ایم – به این معنی که چه در حال رنگ پریدگی و کت و شلوار تمیز باشید، چه سر تخت و عرق کنید، آواتار شما باید کمی بهتر از قبل ظاهر شود. درخشش جامد، درست است؟ ما همچنین مدل نورپردازی خود را بهینه‌سازی کرده‌ایم تا کمی درخشش انعکاسی بیشتری به چشمان شما اضافه کنیم و آنها را درخشان کنیم و شخصیت شما را زنده کنیم.

مراقب تغییرات بیشتر باشید. امسال پیشرفت‌های زیادی برای آواتارها داریم و نمی‌توانیم منتظر به اشتراک گذاشتن بیشتر باشیم!

به عنوان یادآوری، هنگامی که یک آواتار ایجاد می‌کنید و آن را در فناوری‌های ما به اشتراک می‌گذارید، برای سایر افراد عمومی خواهد بود. بیشتر بدانید کنترل مجوزهای آواتار شما.

منبع