متا ابزار جدیدی برای تعدیل محتوا راه اندازی می کند زیرا رئیس سازمان غیردولتی مبارزه با تروریسم است.

شرکت های عضو GIFCT اغلب از چیزی که a نامیده می شود استفاده می کنند پایگاه داده اشتراک گذاری هش کمک کنند تا پلتفرم های خود را عاری از محتوای تروریستی نگه دارند. GIFCT به جای ذخیره محتوای مضر یا سوء استفاده‌کننده مانند ویدیوهای حملات خشونت‌آمیز یا تبلیغات تروریستی، یک هش یا اثر انگشت دیجیتال منحصر به فرد را ذخیره می‌کند. برای هر تصویر و ویدیو هرچه شرکت‌های بیشتری در پایگاه داده اشتراک‌گذاری هش شرکت کنند، این پایگاه داده بهتر و جامع‌تر است – و همه ما بهتر می‌توانیم محتوای تروریستی را از اینترنت دور نگه داریم، به خصوص که مردم اغلب برای اشتراک‌گذاری این محتوا از یک پلتفرم به پلتفرم دیگر نقل مکان می‌کنند. اما بسیاری از شرکت‌ها قابلیت‌های فناوری داخلی برای یافتن و تعدیل محتوای نقض‌کننده در حجم بالا را ندارند، به همین دلیل است که HMA یک ابزار بالقوه ارزشمند است.

البته، ما کامل نیستیم و افراد منصف در مورد اینکه آیا قوانین و فرآیندهایی که داریم درست هستند یا خیر، اختلاف نظر خواهند داشت. اما ما این مسائل را جدی می گیریم، سعی می کنیم مسئولانه و شفاف عمل کنیم و مبالغ هنگفتی را برای ایمن نگه داشتن پلتفرم خود سرمایه گذاری می کنیم. بسیاری از این مسائل فراتر از یک شرکت یا موسسه است. هیچ کس نمی تواند آنها را به تنهایی حل کند، به همین دلیل است که همکاری های بین صنعتی و بین دولتی مانند GIFCT و فراخوان کرایست چرچ بسیار مهم است.

منبع

متا در سال گذشته تقریباً 5 میلیارد دلار در سطح جهان برای ایمنی و امنیت هزینه کرد و بیش از 40000 نفر در آن مشغول به کار هستند. در آن، ما تیمی متشکل از صدها نفر را داریم که به طور خاص به کار مبارزه با تروریسم اختصاص داده شده است، با تخصص های مختلف از اجرای قانون و امنیت ملی تا اطلاعات ضد تروریسم و ​​مطالعات آکادمیک در زمینه افراط گرایی.

اینفوگرافیک نحوه عملکرد Hasher-Matcher-Actioner را توضیح می دهد

ماه آینده، متا ریاست این انجمن را بر عهده می گیرد مجمع جهانی اینترنت برای مقابله با تروریسم هیئت عامل (GIFCT). GIFCT یک سازمان غیردولتی است که شرکت های فناوری را برای مقابله با محتوای تروریستی آنلاین از طریق تحقیق، همکاری فنی و به اشتراک گذاری دانش گرد هم می آورد. متا یکی از اعضای موسس GIFCT است که در سال 2017 تأسیس شد و به یک سازمان غیرانتفاعی تبدیل شده است. فراخوان کرایست چرچ 2019شرکت‌های عضو، دولت‌ها و سازمان‌های جامعه مدنی را برای مقابله با محتوای تروریستی و خشونت‌آمیز افراطی آنلاین گرد هم می‌آورد.

متا همچنین یک ابزار نرم‌افزار متن‌باز رایگان را که توسعه داده است در دسترس قرار می‌دهد که به پلتفرم‌ها کمک می‌کند کپی‌هایی از تصاویر یا ویدیوها را شناسایی کرده و به طور انبوه علیه آنها اقدام کنند. ما امیدواریم که ابزار – نامیده می شود هاشر-متچر-اکشن (HMA) – توسط طیف وسیعی از شرکت‌ها برای کمک به توقف انتشار محتوای تروریستی در پلتفرم‌هایشان به کار گرفته می‌شود و به‌ویژه برای شرکت‌های کوچک‌تری که منابع مشابهی با شرکت‌های بزرگ‌تر ندارند، مفید خواهد بود. HMA بر روی متا ساخته شده است نرم افزار متن باز قبلی تطبیق تصویر و ویدئو، و می تواند برای هر نوع محتوای نقض کننده استفاده شود.

ما طی سال‌ها آموخته‌ایم که اگر یک عملیات رسانه‌های اجتماعی را در مقیاس اجرا کنید، باید قوانین و فرآیندهایی را ایجاد کنید که تا حد امکان شفاف و یکنواخت باشد. به همین دلیل است که ما استانداردهای جامعی را داریم که موارد غیرقابل قبول در سرویس‌های ما را تعیین می‌کند، که به طور آشکار منتشر می‌شوند و به‌طور مداوم بررسی می‌شوند. ما گزارش‌هایی را هر سه ماهه منتشر می‌کنیم که جزئیات پیشرفت ما در مواردی مانند شناسایی سخنان مشوق عداوت و تنفر و سایر محتوای مضر، شبکه‌های مخربی که مختل می‌کنیم، و نشان می‌دهد که چه محتوایی در سرویس‌های ما بیشترین بازدید را داشته است.

تعهد متا به مقابله با محتوای تروریستی بخشی از یک رویکرد گسترده تر برای محافظت از کاربران در برابر محتوای مضر در خدمات ما است. ما در توسعه فناوری هوش مصنوعی برای حذف محتوای نفرت انگیز در مقیاس پیشگام هستیم. در حال حاضر سخنان مشوق تنفر دو بار به ازای هر 10000 بازدید از محتوا در فیس بوک مشاهده می شود که در مقایسه با سه سال قبل 10 تا 11 بار به ازای هر 10000 بازدید کاهش یافته است. ما همچنین روزانه میلیون‌ها حساب جعلی را مسدود می‌کنیم تا نتوانند اطلاعات نادرست منتشر کنند و از سال 2017 بیش از 150 شبکه حساب‌های مخرب را در سراسر جهان از بین برده‌ایم.