متا چگونه برای ارائه تجربیات ایمن و متناسب با سن برای نوجوانان کار می کند

این نمایش اسلاید به جاوا اسکریپت نیاز دارد.

منبع

ما از تنظیم‌کننده‌ها در سراسر جهان حمایت می‌کنیم که با هم همکاری می‌کنند تا قوانین شفاف و ثابتی را ایجاد کنند که با فناوری‌های در حال تکامل سازگار باشد، تا بتوانند با موفقیت توسط شرکت‌های سراسر صنعت ما اجرا شوند. ما امیدواریم که مقررات مستمر در این زمینه به دنبال حفظ حقوق نوجوانان برای آنلاین بودن و ایجاد محیط‌های ایمن و حمایت‌کننده برای ابراز وجودشان باشد.

حمایت از تجربیات آنلاین امن برای نوجوانان در سراسر اینترنت

ما می‌خواهیم رسانه‌های اجتماعی نیروی مثبتی در زندگی نوجوانان باشند، بنابراین به بازخورد کارشناسان و جامعه خود گوش می‌دهیم تا برنامه‌هایی بسازیم که نوجوانان بتوانند به روشی متناسب با سن آن‌ها را کشف و ایجاد کنند. همانطور که سال جدید را آغاز می کنیم، به ایجاد تجربیات ادامه می دهیم تا جوانان بتوانند روابط خود را در محیطی امن تر و حمایتی تر تقویت کنند.

در حالی که ما این کار را در غیاب مقررات منسجم و روشن ادامه می‌دهیم، همچنین از همکاری صنعت روی این موضوعات حمایت می‌کنیم تا همه شرکت‌های فناوری در سراسر اینترنت در مورد جوانان به اصول خاصی پایبند باشند. مخصوصاً برای جوانان، ما دائماً خواستار یک نهاد صنعتی برای رسیدگی به حداقل سه چالش کلیدی شده‌ایم:

  1. نحوه تأیید سن: به طوری که کودکان خردسال نتوانند به برنامه‌هایی که برای آنها ساخته نشده است دسترسی داشته باشند و نوجوانان بتوانند تجربیات ثابت و متناسب با سن داشته باشند.
  2. نحوه ارائه تجربیات متناسب با سن: به طوری که نوجوانان می توانند در تمام برنامه هایی که متناسب با سن و مرحله زندگی آنها طراحی شده اند، انتظار تجربه ایمن مشابه داشته باشند.
  3. نحوه ایجاد کنترل‌های والدین: به طوری که والدین و سرپرستان ابزارهایی برای هدایت تجربیات آنلاین نوجوانان خود با هم داشته باشند.

ما برای ادامه پیشرفت در برنامه هایمان منتظر مقررات نبوده ایم. در طول چند سال گذشته، ما گام های مهمی برداشته ایم، از جمله:

این نمایش اسلاید به جاوا اسکریپت نیاز دارد.

وی ادامه داد: اتحادیه اروپا و ایالات متحده تلاش کرده اند تا مجامع مختلفی را ایجاد کنند تا تصمیم گیرندگان کلیدی آژانس های نظارتی در DC و آژانس های نظارتی در بروکسل با همدیگر ملاقات کنند (…) هر چه بیشتر بتوانند با همتایان خود این کار را انجام دهند. هند، چیز بسیار خوبی برای این دستور کار خواهد بود.»

ضبط کامل اجلاس سران را تماشا کنید.

همکاری با سیاستگذاران

در طول چند سال گذشته، ما بیش از 30 ابزار را برای حمایت از نوجوانان و خانواده ها در برنامه های خود توسعه داده ایم. ماه گذشته، ما اولین نشست متا خود را با تمرکز بر ایمنی و رفاه جوانان برگزار کردیم تا در مورد این کار بحث کنیم. حامیان ایمنی، کارشناسان بهداشت روان، مربیان، پژوهشگران اتاق فکر، سیاست نویسان و والدین – که بسیاری از آنها به توسعه این ابزارها کمک کردند – در واشنگتن دی سی گرد هم آمدند تا در مورد چالش هایی که خانواده ها در عصر دیجیتال با آن روبرو هستند بحث کنند و فرصت ها را برای خدمت بهتر به نوجوانان بررسی کنند. و خانواده ها:

  • شرکای مایکل پرستون از مرکز جوآن گانز کونی، جیسون ییپ از مدرسه اطلاعات دانشگاه واشنگتن، ویکی شاتبولت از Parentzone و لوسی توماس از پروژه راکیت اهمیت کار با والدین، نوجوانان و کارشناسان را به منظور ارائه تجربیاتی که نوجوانان را برآورده می کند، تقویت کردند. نیازهای منحصر به فرد و کمک به تسهیل گفتگو بین نوجوانان و خانواده های آنها در مورد استفاده از رسانه های اجتماعی.
  • کارشناسان لری مجید از ConnectSafely، کریس وود از فناوری دگرباشان جنسی، ریچارد کولاتا از انجمن بین‌المللی فناوری در آموزش (ISTE)، میشل لیپکین از انجمن ملی آموزش سواد رسانه‌ای (NAMLE) و کاترین هیل از Media Smarts به آنچه والدین نیاز دارند پرداختند. دانستن، تقویت نکات، ترفندها، و منابع در دسترس برای والدین نگران زمان نوجوانان خود را آنلاین.
  • محققین دکتر لیندا چارمارامان از آزمایشگاه تحقیقاتی جوانان، رسانه و رفاه در کالج ولزلی و دکتر فیلیپا دیدریکس از مرکز تحقیقات ظاهری در UWE بریستول به سید اوتارو مدیر مدیریت محصول برای رفاه اینستاگرام پیوستند تا به بررسی عمیقی در این زمینه بپردازند. آخرین تحقیقات خارجی در مورد رسانه های اجتماعی و سلامت روان نوجوانان، و روش هایی که متا به توسعه ویژگی های نوآورانه ادامه می دهد، از جمله مواردی که در این تحقیق مطلع شده اند.
  • امیلی دالتون اسمیت، معاون مدیریت محصول و تأثیر اجتماعی متا، تغییراتی را که متا برای بهبود تجربه نوجوانان و والدین آنها به صورت آنلاین ایجاد کرده است، راهنمایی کرد.
  • جولی داوسون از Yoti به ارین ایگان، مدیر ارشد حریم خصوصی متا پیوست تا درباره روش‌های نوآورانه شرکت‌های فناوری برای پاسخگویی به چالش‌های ذاتی تضمین‌های سنی آنلاین و راستی‌آزمایی و اهمیت درستی متا و شرکت‌های فناوری دیگر بحث کند.

ما معتقدیم که والدین و نوجوانان باید تجربیات ثابتی در همه برنامه‌ها داشته باشند، نه فقط در Meta. از آنجایی که کار ما روی این موضوع هرگز انجام نمی‌شود، امیدواریم به همکاری با سایر شرکت‌های فناوری ادامه دهیم – همانطور که در ابتکارات دیگری مانند مواردی که از گسترش مواد سوء استفاده جنسی از کودکان یا فروش داروهای غیرقانونی جلوگیری می‌کند – انجام داده‌ایم – بنابراین نوجوانان می‌توانند انتظار تجربه‌های آنلاین را داشته باشند. در سراسر اینترنت امن و پشتیبانی هستند.

نیک گفت: “من فکر می کنم همه نقشی دارند… شرکت های رسانه های اجتماعی نقش دارند، خانواده ها نقش دارند، والدین نقش دارند، دولت ها نقش دارند، تنظیم کننده ها نقش دارند. این فضایی است که من فکر می‌کنم در آن کاملاً قانونی و طبیعی است که تنظیم‌کننده‌ها اقدام کنند.»

در این اجلاس، نیک کلگ، رئیس امور جهانی متا، از سیاست گذاران و تنظیم کننده های جهانی خواست تا در زمینه ارائه تجارب ایمن و متناسب با سن برای جوانان آنلاین، روی مقررات شفاف و منسجم کار کنند.