متا چگونه برای انتخابات 2022 برزیل آماده می شود؟

نزدیک به اکتبر، ما یک مرکز عملیات انتخابات متمرکز بر برزیل را فعال خواهیم کرد، ابتکاری که از سال 2018 اجرا کرده ایم تا کارشناسان را از سراسر شرکت – از جمله اطلاعات، علم داده، مهندسی، تحقیقات، عملیات، سیاست عمومی و تیم های حقوقی گرد هم بیاوریم. . آنها با هم کار می کنند تا تهدیدات بالقوه را در سیستم عامل های ما در زمان واقعی شناسایی کنند و زمان پاسخ ما را تسریع کنند.

همکاری با مقامات

ما محتوایی را در فیس‌بوک و اینستاگرام حذف می‌کنیم که مانع از رای‌گیری یا تداخل در رای‌گیری می‌شود، مانند اطلاعات نادرست درباره تاریخ انتخابات یا شماره نامزدها.

ما همچنین با سازمان‌های مستقل حقیقت‌سنجی کار می‌کنیم تا صحت پست‌های گزارش‌شده را که استانداردهای انجمن ما را نقض نمی‌کنند، تأیید کنیم. وقتی حقیقت‌سنجی یک پست را نادرست علامت‌گذاری می‌کند، دسترسی آن را در فیس‌بوک و اینستاگرام کاهش می‌دهیم.

از سال 2016، ما نیروی کار امنیت و یکپارچگی خود را چهار برابر کرده ایم و به بیش از 40000 نفر در سراسر جهان رسیده ایم. تنها در سال گذشته نزدیک به 5 میلیارد دلار در هر دو حوزه سرمایه گذاری کردیم.

بین پایان آوریل و اوایل ماه مه، ما یادآوری هایی را در فیس بوک برای کاربران ارسال کردیم تا کارت رای دهندگان خود را درخواست یا به روز کنند. این محتوا توسط اکثر بزرگسالانی که از فیس بوک در برزیل استفاده می کنند مشاهده شد و بیش از سه میلیون نفر برای مشاهده اطلاعات بیشتر کلیک کردند. نزدیک به انتخابات آینده، ما دوباره یادآوری هایی را در فیس بوک و اینستاگرام در مورد روز رای گیری برای افزایش آگاهی رای دهندگان و کاهش میزان ممتنع نشان خواهیم داد.

افرادی که هنوز این محتوا را در فیدهای خود می‌بینند، آن را با برچسب و پیوندی پوشانده شده می‌بینند که آنها را به اطلاعات بیشتر از حقیقت‌سنجی هدایت می‌کند. در ماه ژوئیه، ما تعداد شرکای خود را در طرح راستی‌آزمایی خود در برزیل از چهار به شش نفر افزایش دادیم که عبارتند از: Agência Lupa، AFP، Aos Fatos، Estadão Verifica، رویترز Fact Check و UOL Confere.

مشارکت با TSE همچنین شامل کتابچه هایی با اطلاعات برای جامعه انتخاباتی و راهنمای مبارزه با خشونت آنلاین علیه زنان در سیاست است که توسط شبکه دموکراسی زنان (WDN) – فصل برزیل نیز پشتیبانی می شود.

مبارزه با اطلاعات غلط

اطلاعات بیشتر در مورد کار ما در مورد انتخابات را ببینید.

منبع

ما همچنین یک دستیار مجازی در واتس اپ با TSE ایجاد کردیم، همانطور که در انتخابات شهرداری 2020 برزیل انجام دادیم. چت بات از طریق شماره +55 61 9637-1078 قابل دسترسی است. این به رای دهندگان اجازه می دهد تا مستقیماً با مقامات انتخاباتی تعامل داشته باشند و اطلاعات مربوط به رای را دریافت کنند.

متا جلسات آموزشی را برای مقامات انتخاباتی در سراسر برزیل برگزار کرده است تا اقدامات ما را برای جلوگیری از اطلاعات نادرست توضیح دهد، جزئیات نحوه عملکرد فیس بوک و اینستاگرام را به اشتراک بگذارد و قوانین محتوای ما را که ما استانداردهای انجمن و دستورالعمل های انجمن می نامیم را شرح دهد. ما همچنین کارگاه های آموزشی را به نامزدها و تیم های تبلیغاتی آنها ارائه می دهیم.

همه پست‌های دارای سلب مسئولیت «پرداخت شده توسط» به کتابخانه آگهی می‌روند، جایی که به مدت هفت سال در آنجا ذخیره می‌شوند. این ابزار باز است و اطلاعات دقیقی در مورد تبلیغات سیاسی از جمله حساب منبع آگهی، جمعیت شناسی مخاطبان و محدوده هزینه تخمینی و سایر داده ها در اختیار هر کسی قرار می دهد.

برای اولین بار، TSE می‌تواند محتوایی را مستقیماً در فیس‌بوک و اینستاگرام گزارش دهد که ممکن است خط‌مشی‌های ما را نقض کند. ما گزارش ها را پس از دریافت تجزیه و تحلیل خواهیم کرد.

در حال حاضر، 99.7 درصد از حساب‌های جعلی که از فیس‌بوک حذف می‌کنیم، قبل از گزارش توسط کاربران، توسط هوش مصنوعی حذف می‌شوند. ما همچنین شبکه‌هایی را که از حساب‌های جعلی برای تأثیرگذاری بر بحث‌های عمومی استفاده می‌کنند، بررسی می‌کنیم.

حفاظت از یکپارچگی انتخابات برزیل در سال 2022 در برنامه‌های ما یک اولویت برای Meta است. ما به اشتراک‌گذاری به‌روزرسانی‌ها در مورد چگونگی پیشبرد این کار ادامه خواهیم داد.

از آنجایی که پیام‌ها در واتس‌اپ رمزگذاری شده‌اند، ما از طریق اقداماتی برای کاهش ویروسی شدن پیام، با اطلاعات نادرست در واتس‌اپ مبارزه می‌کنیم.

ما می دانیم که دانش محلی برای مؤثر بودن این کار ضروری است، بنابراین ما همچنین تیم بزرگی از متخصصان مستقر در برزیل داریم که درک عمیقی از وضعیت دارند. این تلاش ها با نزدیک شدن به انتخابات تشدید می شود و کار ما برای حفظ یکپارچگی برنامه هایمان پس از رای گیری ادامه خواهد یافت.

جلوگیری و توقف تداخل در انتخابات

حذف محتوایی که خط‌مشی‌های ما در مورد سرکوب رأی‌دهندگان را نقض می‌کند، مانند پست‌هایی که مردم را از رأی دادن منصرف می‌کنند، یکی از پاسخ‌های ما به دخالت احتمالی در فرآیند انتخابات است. ما اقدامات زیادی را برای جلوگیری از سخنان نفرت انگیز یا تحریک خشونت در پلتفرم های خود انجام می دهیم.

پیام های ارسال شده در واتس اپ با یک برچسب شناسایی می شوند. از سال 2020، پیام‌هایی با پنج یا بیشتر فوروارد می‌توانند تنها به یک مکالمه ارسال شوند، که منجر به کاهش 70 درصدی تعداد پیام‌های ارسال‌شده مکرر شده است. امسال، محدودیت جدیدی را در واتس‌اپ اعمال کردیم: اکنون، هر پیامی که فوروارد شده است را می‌توان هر بار به یک گروه واتس‌اپ باز ارسال کرد.

شفافیت تبلیغات

در سال 2018، ما ابزارهای شفافیت خود را برای تبلیغات در مورد سیاست و انتخابات در فیس بوک و اینستاگرام در برزیل راه اندازی کردیم. در سال 2020، شروع کردیم به تبلیغ‌کنندگانی که می‌خواهند تبلیغاتی درباره انتخابات یا سیاست اجرا کنند، بخواهیم فرآیند مجوز را تکمیل کنند و موارد سلب مسئولیت «پرداخت شده توسط» را در این آگهی‌ها لحاظ کنند. امسال، ما این الزام را به تبلیغات در مورد موضوعات اجتماعی مانند اقتصاد، امنیت و آموزش گسترش دادیم.

امروز، ما می‌خواهیم کار خود را برای حفاظت از یکپارچگی انتخابات ریاست‌جمهوری که در اکتبر 2022 در برزیل برگزار می‌شود به اشتراک بگذاریم. در سال‌های اخیر، ما تلاش‌های خود را برای مبارزه با اطلاعات نادرست با سرمایه‌گذاری در تیم‌ها، فناوری و مشارکت‌ها افزایش داده‌ایم تا امنیت مردم را تضمین کنیم. با استفاده از پلتفرم های متا

واتس اپ در انتخابات شهرداری 2020 یک کانال ارتباطی غیرقانونی را برای دریافت شکایات از TSE راه اندازی کرد. تمرکز بر پاسخ سریع به موارد احتمالی پیام انبوه است، که توسط قانون انتخابات محلی و شرایط خدمات برنامه ممنوع است.

با همکاری دادگاه عالی انتخابات برزیل (TSE)، در دسامبر 2021 شروع به افزودن برچسب به پست‌های مربوط به انتخابات سیاسی در فیس‌بوک و اینستاگرام کردیم و مردم را به اطلاعات قابل اعتماد در وب‌سایت عدالت انتخاباتی هدایت کردیم. در دو ماه اول پس از راه اندازی، این برچسب منجر به افزایش 10 برابری بازدید از پورتال عدالت انتخاباتی شد.