متمرکز کردن تنظیمات برنامه های خود در مرکز حساب ها

افزودن بیش از یک حساب به یک مرکز حساب اختیاری است – اگر می‌خواهید حساب‌های خود را در مراکز حساب‌های جداگانه نگه دارید، می‌توانید. برای افرادی که این کار را انتخاب می‌کنند، همچنان به همان تنظیمات دسترسی خواهند داشت و می‌توانند آن‌ها را در حساب‌های فردی اعمال کنند.

این تغییرات از امروز اعمال می‌شود و به تدریج در ماه‌های آینده برای همه در فیس‌بوک، مسنجر و اینستاگرام قابل اجرا خواهد بود. ما همچنین به دنبال فرصت‌هایی برای متمرکز کردن تنظیمات اضافی در مرکز حساب‌ها در آینده هستیم تا افراد بتوانند به راحتی تنظیمات برگزیده خود را در محصولات ما مدیریت کنند.

منبع

علاوه بر آوردن تنظیمات برگزیده تبلیغات به مرکز حساب‌ها، برخی از کنترل‌های تنظیمات آگهی را نیز بهبود می‌دهیم که می‌تواند به افراد کمک کند تجربه تبلیغات خود را در فناوری‌های ما درک کرده و مدیریت کنند.

ابتدا، داده‌های خود را درباره فعالیت شما از طریق کنترل شرکا به‌روزرسانی می‌کنیم، که اکنون اطلاعات فعالیت از شرکای تبلیغاتی نامیده می‌شود تا به افراد کمک کند به راحتی بفهمند فعالیت ارسالی آنها از سایر وب‌سایت‌ها و برنامه‌ها چگونه برای تقویت تبلیغاتی که می‌بینند استفاده می‌شود. دوم، ما درک گزینه‌هایشان را برای مردم آسان‌تر می‌کنیم تا آگهی‌های نمایش داده شده توسط متا در سایر برنامه‌ها و وب‌سایت‌ها را ببینند. در نهایت، ما می دانیم که مردم می خواهند کنترل بیشتری بر تبلیغاتی که می بینند داشته باشند، به همین دلیل است که ما در حال بررسی راه های جدیدی هستیم تا به مردم این امکان را بدهیم که تبلیغات بیشتری در مورد چیزهایی که به آنها علاقه دارند، ببینند، علاوه بر این گزینه موجود برای دیدن تبلیغات کمتر در مورد آنها. چیزهایی که به آنها علاقه ای ندارد

امروز، راه‌هایی را برای آسان‌تر کردن یافتن و مدیریت تنظیمات خاص در چندین برنامه اعلام می‌کنیم. همه این پیشرفت‌ها را می‌توانید در Accounts Center که در منوهای تنظیمات فیس‌بوک، مسنجر و اینستاگرام قرار دارد، پیدا کنید.

تصویر تنظیمات حساب های متا در صفحه Accounts Center.

مواردی مانند جزئیات شخصی، گذرواژه‌ها و امنیت، و تنظیمات برگزیده تبلیغات اکنون در یک مکان متمرکز زندگی می‌کنند، بنابراین مدیریت تنظیمات برای افرادی که از چندین برنامه استفاده می‌کنند آسان‌تر خواهد بود. به عنوان مثال، اکنون می‌توانید با افزودن آن حساب‌ها به همان مرکز حساب‌ها، به راحتی اولویت‌های موضوع تبلیغات خود را برای حساب‌های فیسبوک و اینستاگرام سازگار کنید. بیشتر بدانید در مورد تنظیماتی که به مرکز حساب ها منتقل می شوند.