محافظت از فوتبالیست ها و هواداران در برنامه های ما در طول جام جهانی فوتبال

رابط کاربری برای روشن کردن Limits در اینستاگرام.

در حالی که می دانیم هیچ چیز رفتار توهین آمیز را برطرف نمی کند، ما متعهد هستیم که به توسعه ابزارهایی برای محافظت از جامعه خود و همکاری نزدیک با صنعت فوتبال برای کمک به نگه داشتن برنامه هایمان در مکانی امن برای فوتبالیست ها و هواداران ادامه دهیم.

منبع

اینستاگرامی که به کسی یادآوری می کند که در پاسخ کامنت خود مهربان باشد.

مسدود کردن یک راه سریع و موثر برای جلوگیری از تعامل شخصی با شما است. اکنون وقتی شخصی را در اینستاگرام بلاک می‌کنید، می‌توانید حساب‌های دیگری را که قبلاً داشته یا ممکن است در آینده ایجاد کند، مسدود کنید و تماس با شما را برای او سخت‌تر می‌کند.

ما مرتباً با بازیکنان، تیم‌ها و انجمن‌های فوتبال در سرتاسر جهان – از جمله فیفا – صحبت می‌کنیم تا مطمئن شویم که آنها از آخرین سیاست‌ها و ویژگی‌های ایمنی ما اطلاع دارند، و با دقت به بازخورد آنها گوش می‌دهیم. ما همچنین در حال همکاری نزدیک با تیم‌هایی هستیم که در جام جهانی رقابت می‌کنند تا به بازیکنانشان کمک کنیم ابزارهای ایمنی ما را روشن کنند – به عنوان مثال کلمات پنهان – و به فوتبالیست‌های حاضر در مسابقات یادآوری می‌کنیم که آنها را با یک اعلان در بالای فید اینستاگرام خود بررسی کنند. .

در پاسخ به بازخوردهای جامعه خود، ویژگی‌های جدیدی را ایجاد کرده‌ایم – و ویژگی‌های موجود را به‌روزرسانی کرده‌ایم – تا به فوتبالیست‌ها و طرفداران کمک کنیم تا در برنامه‌هایمان ایمن بمانند و از آنها در برابر سوء استفاده محافظت کنیم.

ما همچنین به کشف راه‌هایی برای جلوگیری از ارسال محتوای توهین آمیز توسط افراد در وهله اول ادامه می‌دهیم. ما در حال حاضر از هوش مصنوعی استفاده می‌کنیم تا تشخیص دهیم که چه زمانی کسی می‌خواهد نظری را ارسال کند که ممکن است توهین‌آمیز باشد، و به آنها هشدار می‌دهیم که ممکن است قوانین ما را نقض کند. در یک هفته معین، افراد 50 درصد از مواقع پس از دیدن این هشدارها نظر خود را ویرایش یا حذف می کنند. همچنین اخیراً تلنگرهای جدیدی را معرفی کرده‌ایم که افراد را تشویق می‌کند قبل از پاسخ دادن به یک نظر بالقوه توهین‌آمیز، مکث کنند و دوباره فکر کنند. این حرکت‌ها اکنون برای افرادی که برنامه‌هایشان روی انگلیسی، پرتغالی، اسپانیایی، فرانسوی، چینی یا عربی تنظیم شده است، فعال هستند.

راه اندازی کردیم محدودیت ها سال گذشته، که وقتی روشن می‌شود، نظرات و درخواست‌های DM را از افرادی که شما را دنبال نمی‌کنند یا اخیراً شما را دنبال کرده‌اند پنهان می‌کند. محدودیت‌ها به‌ویژه برای چهره‌های عمومی مفید است که انبوه نظرات و پیام‌های پیامکی را تجربه می‌کنند – برای مثال پس از یک بازی فوتبال – زیرا تحقیقات ما نشان می‌دهد که بیشترین منفی‌گرایی نسبت به آنها از طرف غیرفالوورها یا دنبال‌کنندگان اخیر است. وقتی متوجه شدیم که شخصی ممکن است هجوم نظرات یا درخواست‌های DM را تجربه کند، از او می‌خواهیم محدودیت‌ها را روشن کند.

یادآوری مهربانی در پیام دایرکت اینستاگرام.

آموزش فوتبالیست ها درباره ابزارها و سیاست های ایمنی ما

رابط کاربری برای روشن کردن تنظیمات ایمنی در اینستاگرام.

کار با مجریان قانون

مردم می‌توانند درخواست‌های پیام مستقیم (DM) را به طور کامل در اینستاگرام خاموش کنند، به این معنی که از کسی که دنبال نمی‌کنند پیامی دریافت نمی‌کنند. آن‌ها همچنین می‌توانند انتخاب کنند که چه کسی می‌تواند روی پست‌هایشان نظر بگذارد یا نظرات را به‌طور کلی خاموش کند، به‌صورت پست به پست. اما برخی از شخصیت‌های عمومی به ما گفته‌اند که نمی‌خواهند درخواست‌های DM را به طور کامل خاموش کنند، زیرا دوست دارند از طرفداران و سایر اعضای جامعه خود بشنوند. به همین دلیل توسعه یافتیم کلمات پنهان

وقتی این ویژگی روشن است، به‌طور خودکار درخواست‌های DM – از جمله پاسخ‌های Story – حاوی کلمات، عبارات و شکلک‌های توهین‌آمیز را به یک پوشه مخفی ارسال می‌کند تا مجبور نباشید آنها را ببینید. همچنین نظرات با این عبارات را در زیر پست های شما پنهان می کند. از زمان راه اندازی Hidden Words در سال گذشته، بیش از یک نفر از هر پنج نفر با بیش از 10000 دنبال کننده آن را روشن کرده اند. ما همچنین در حال آزمایش هستیم که آن را به طور پیش‌فرض برای افرادی با حساب‌های سازنده فعال کنیم، که شامل بسیاری از فوتبالیست‌هایی است که در جام جهانی بازی می‌کنند.

وقتی مردم برای اولین بار درخواست DM را برای یک خالق یا شخصیت عمومی ارسال می‌کنند، به آنها یادآوری می‌کنیم که احترام بگذارند، بنابراین به یاد می‌آورند که یک شخص واقعی در طرف دیگر پیام آنها وجود دارد.

رابط کاربری که نحوه بلاک کردن یک نفر در اینستاگرام را نشان می دهد.

ما با مجریان قانون در تحقیقات آنها همکاری می کنیم و به درخواست های قانونی معتبر برای اطلاعات مطابق با شرایط خدمات خود و قانون قابل اجرا پاسخ می دهیم. مانند همه درخواست‌های مجری قانون، اگر خیلی گسترده، ناسازگار با حقوق بشر باشند یا از نظر قانونی معتبر نباشند، آن‌ها را پس خواهیم گرفت.

تصویری که نشان می دهد یک حساب کاربری در اینستاگرام مسدود شده است.

تشویق رفتار حمایتی بیشتر در اینستاگرام

رابط کاربری Hidden Words در اینستاگرام.

ما قوانین روشنی در برابر قلدری، تهدیدهای خشونت آمیز و سخنان مشوق نفرت داریم – و نمی‌خواهیم آن در برنامه‌هایمان باشد. علاوه بر پاسخ به گزارش‌های جامعه ما، خارج از پیام‌های خصوصی نیز از فناوری برای جستجوی فعال محتوایی استفاده می‌کنیم که ممکن است این قوانین را نقض کند. در جایی که فناوری ما فکر می‌کند محتوایی ممکن است آن را نقض کند، اقدامی انجام می‌شود، چه ارسال آن به تیم‌های ما برای بررسی یا – اگر واقعاً مطمئن است – آن را به‌طور خودکار حذف کند. بین آوریل و ژوئن سال جاری، ما در مورد بیش از 17 میلیون مورد از سخنان نفرت پراکنی در فیس بوک و اینستاگرام اقدام کردیم و بیش از 90 درصد آن را قبل از اینکه کسی گزارش کند، پیدا کردیم.

ویژگی هایی برای کمک به حفظ امنیت فوتبالیست ها

منوی Privacy در اینستاگرام، قابلیت روشن کردن Limits را برجسته می کند.

طی ماه آینده، طرفداران فوتبال در سراسر جهان از برنامه‌های ما برای اتصال به جام جهانی فوتبال استفاده خواهند کرد. در حالی که بیشتر آنها به دنبال تیم‌ها و بازیکنانی هستند که برای قهرمانی رقابت می‌کنند، متأسفانه احتمالاً عده‌ای هستند که می‌خواهند نسبت به دیگران توهین آمیز باشند – دقیقاً همانطور که ما در حالت آفلاین می‌بینیم. قبل از شروع مسابقه، جزئیات بیشتری را در مورد سیاست های خود به اشتراک می گذاریم در برابر سوء استفاده، و طیف وسیعی از ابزارهایی که برای کمک به ایمن نگه داشتن فوتبالیست ها – و سایرین – ایجاد کرده ایم.

قوانین ما در برابر سوء استفاده