محافظت از نوجوانان و حریم خصوصی آنها در فیس بوک و اینستاگرام


امروز، به‌روزرسانی‌هایی را درباره نحوه محافظت از جوانان در برابر آسیب و ایجاد تجربه‌های ایمن و متناسب با سن نوجوانان در فیس‌بوک و اینستاگرام به اشتراک می‌گذاریم.

به روز رسانی برای محدود کردن تعاملات ناخواسته

سال گذشته، برخی از اقداماتی را که برای محافظت از نوجوانان از تعامل با بزرگسالان مشکوک انجام می دهیم به اشتراک گذاشتیم. برای مثال، ما بزرگسالان را از ارسال پیام به نوجوانانی که به آنها متصل نیستند یا دیدن نوجوانان در توصیه‌های افرادی که ممکن است بشناسید، محدود کنیم.

علاوه بر اقدامات موجود، ما اکنون در حال آزمایش راه‌هایی برای محافظت از نوجوانان در برابر پیام‌رسانی به بزرگسالان مشکوکی هستیم که به آن‌ها متصل نیستند، و آنها را در توصیه‌های افراد نوجوان که ممکن است بشناسید نشان نخواهیم داد. حساب “مشکوک” متعلق به یک بزرگسال است که ممکن است به عنوان مثال اخیراً توسط یک فرد جوان مسدود یا گزارش شده باشد. به عنوان یک لایه حفاظتی اضافی، ما همچنین در حال آزمایش حذف دکمه پیام در حساب‌های اینستاگرام نوجوانان در صورتی که به طور کلی توسط بزرگسالان مشکوک مشاهده می‌شوند، هستیم.

تشویق نوجوانان به استفاده از ابزارهای ایمنی ما

ما تعدادی ابزار ایجاد کرده‌ایم تا نوجوانان بتوانند به ما اطلاع دهند که در هنگام استفاده از برنامه‌های ما احساس ناراحتی در آنها ایجاد می‌کند، و در حال معرفی اعلان‌های جدیدی هستیم که آنها را تشویق به استفاده از این ابزارها می‌کند.

به عنوان مثال، از نوجوانان می‌خواهیم پس از مسدود کردن شخصی، حساب‌های خود را به ما گزارش دهند، و اخطارهای ایمنی همراه با اطلاعاتی درباره نحوه پیمایش پیام‌های نامناسب بزرگسالان برای آنها ارسال می‌کنیم. تنها در یک ماه در سال 2021، بیش از 100 میلیون نفر هشدارهای ایمنی را در مسنجر مشاهده کردند. ما همچنین یافتن ابزارهای گزارش‌دهی خود را برای افراد آسان‌تر کرده‌ایم و در نتیجه، شاهد افزایش بیش از 70 درصدی گزارش‌هایی بودیم که در سه ماهه اول 2022 توسط افراد خردسال در مقایسه با سه ماهه قبل در پیام‌های پیام‌رسان پیام‌رسان و اینستاگرام برای ما ارسال می‌شد.

مدل محصول اعلان های ایمنی پیش فرض در اینستاگرام

مدل محصول اعلان‌های ایمنی پیش‌فرض در مسنجر

پیش فرض های جدید حریم خصوصی برای نوجوانان در فیس بوک

از امروز، همه افراد زیر 16 سال (یا در برخی کشورها زیر 18 سال) هنگام پیوستن به فیس‌بوک در تنظیمات خصوصی‌تر پیش‌فرض قرار می‌گیرند، و ما نوجوانان را که قبلاً در برنامه هستند تشویق می‌کنیم این تنظیمات خصوصی‌تر را برای موارد زیر انتخاب کنند:

  • چه کسی می تواند لیست دوستان خود را ببیند
  • چه کسی می‌تواند افراد، صفحات و فهرست‌هایی را که دنبال می‌کنند ببیند
  • چه کسی می‌تواند پست‌هایی را که در نمایه‌شان تگ شده‌اند ببیند
  • بررسی پست‌هایی که قبل از اینکه پست در نمایه‌شان نشان داده شود
  • چه کسی اجازه دارد در پست های عمومی خود نظر دهد

مدل محصول اعلان‌ها و تنظیمات پیش‌فرض حریم خصوصی در فیس‌بوک

مدل محصول اعلان‌ها و تنظیمات پیش‌فرض حریم خصوصی در فیس‌بوک

این حرکت به دنبال آن است که ما پیش‌فرض‌های حریم خصوصی مشابهی را برای نوجوانان در نظر بگیریم اینستاگرام و با ایمنی طراحی و مطابقت دارد بهترین علایق کودکچارچوب.

ابزارهای جدید برای جلوگیری از انتشار تصاویر صمیمی نوجوانان

ما همچنین به‌روزرسانی‌هایی را در مورد کارهایی که برای جلوگیری از انتشار تصاویر صمیمی نوجوانان به صورت آنلاین انجام می‌دهیم، به اشتراک می‌گذاریم، به‌ویژه زمانی که از این تصاویر برای سوءاستفاده از آن‌ها استفاده می‌شود – که معمولاً به عنوان «جنس‌خواهی» شناخته می‌شود. اشتراک‌گذاری بدون توافق تصاویر صمیمی می‌تواند بسیار آسیب‌زا باشد و ما می‌خواهیم تمام تلاش خود را انجام دهیم تا در وهله اول نوجوانان را از اشتراک‌گذاری این تصاویر در برنامه‌هایمان منصرف کنیم.

ما در حال کار با مرکز ملی کودکان گمشده و مورد سوء استفاده (NCMEC) هستیم تا یک پلتفرم جهانی برای نوجوانانی بسازیم که نگران هستند تصاویر صمیمی که ایجاد کرده‌اند بدون رضایت آنها در پلتفرم‌های آنلاین عمومی به اشتراک گذاشته شود. این پلتفرم مشابه کاری خواهد بود که ما برای آن انجام داده ایم جلوگیری از به اشتراک گذاری غیر توافقی تصاویر صمیمی برای بزرگسالان. این به ما امکان می‌دهد تا از ارسال آنلاین تصاویر صمیمی نوجوانان جلوگیری کنیم و شرکت‌های دیگر در صنعت فناوری از آن‌ها استفاده کنند. ما از نزدیک با NCMEC، کارشناسان، دانشگاهیان، والدین و مدافعان قربانیان در سطح جهان همکاری کرده‌ایم تا به توسعه این پلتفرم کمک کنیم و اطمینان حاصل کنیم که به نیازهای نوجوانان پاسخ می‌دهد تا بتوانند کنترل محتوای خود را در این موقعیت‌های وحشتناک دوباره به دست آورند. در هفته‌های آینده چیزهای بیشتری در مورد این منبع جدید به اشتراک خواهیم گذاشت.

ما همچنین در حال کار با Thorn و نام تجاری NoFiltr آنها برای ایجاد هستیم مواد آموزشی که شرم و انگ اطراف تصاویر صمیمی را کاهش می‌دهد و به نوجوانان این امکان را می‌دهد که اگر آنها را به اشتراک گذاشته‌اند یا در حال تجربه اخاذی هستند، به دنبال کمک باشند و کنترل خود را پس بگیرند.

اطلاعات مربوط به نحوه محافظت از کودکان را مدل سازی محصول

اطلاعات مربوط به نحوه محافظت از کودکان را مدل سازی محصول

ما آن را پیدا کردیم بیش از 75 درصد افرادی که به دلیل اشتراک‌گذاری محتوای استثمارگر کودکان به NCMEC گزارش دادیم، محتوا را از روی خشم، طنز ضعیف یا انزجار، و بدون قصد آسیب آشکار به اشتراک گذاشتند. به اشتراک گذاری این محتوا، صرف نظر از قصد و نیت، خط‌مشی‌های ما را نقض می‌کند. ما در حال برنامه ریزی برای راه اندازی هستیم یک کمپین جدید PSA که مردم را تشویق می‌کند قبل از اشتراک‌گذاری مجدد آن تصاویر به صورت آنلاین، متوقف شوند و فکر کنند و در عوض آن‌ها را به ما گزارش دهند.

هر کسی که به دنبال حمایت و اطلاعات مربوط به جنایت جنسی است، می‌تواند از منابع آموزشی و آگاهی ما، از جمله، بازدید کند مرکز Sextortion را متوقف کنید در مرکز ایمنی فیس بوک، توسعه یافته با Thorn. ما همچنین راهنمای خود را برای والدین داریم چگونه با نوجوانان خود در مورد تصاویر صمیمی صحبت کنند در مرکز آموزشی مرکز خانواده ما.

منبع