مزایا و ویژگی های صرافی کوینکس چیست؟ -ایران ارز دیجیتال

چگونه می توان در صرافی کوینکس حساب کاربری ایجاد کرد؟ و این ویژگی ها باعث افزایش اعتبار این صرافی در جهان شده است. امکان تنظیم ربات های معامله گر بر روی سیستم معاملات کوینکس، امکان استفاده از قیمت ها و سایر اخبار و اطلاعات سایت در سایت های شخصی و مواردی از این دست از جمله موارد استفاده از این API ها است. این صرافی بابت سپرده ها و واریز هزینه ای از کاربر دریافت نمی کند و برای برداشت ها (withdrawals) هزینه های متغیری با توجه به دارایی تعیین می کند. یعنی تعیین کنید زمانی که قیمت ارز موردنظر شما به محدوده خاصی رسید با حجم مدنظرتان خرید انجام شود. آخرین باری که مطالعه تجربی و تمامعیار Cryptowisser انجام شد، میانگین هزینه جهانی برداشت جهانی بیتکوین، حدود 0.0008 میباشد. در این روش مقدار ارزی که خواهان خرید آن هستید را وارد میکنید.

1. به وبسایت صرافی کوینکس بروید، و در گوشه بالا سمت راستروی گزینه داراییها یا Assets صرافی کوینکس را کلیک کنید. اگر قیمت به عدد مدنظر شما رسید معامله انجام میشود. در این روش کافی است میزان حجمی که مدنظرتان است را وارد کنید سیستم به طور خودکار معامله را برایتان انجام میدهد. در حالی که برخی از افراد که اقدام به ثبت نام MXC نموده اند، باید کارمزدی معادل 0.20 درصد برای هر تراکنش بپردازند. برای این کار وارد اکانت کوینکس خود شوید سپس به Account settings مراجعه کنید.

حالا باید سایت رسمی کوینکس را باز کرده و وقتی به حساب کاربری خود رفتید، (Account) در بالای صفحه (تنظیمات حساب) که فلش سبز آن را نشان می دهد انتخاب کنید. و دقت نمایید حتما فاصله ای در ابتدا و انتهای ایمیل خود نباشد در غیر اینصورت سایت صرافی کوینکس ایمیل مورد نظر شما را قبول نمیکند. هیچ ایرانی ای نیست که عمر خود را در ارزهای دیجیتال گذرانده باشد اما نوبیتکس را نشناسد! ۲- بر روی گزینه Asset کلیک کنید و ارز مورد نظر خود را انتخاب نمایید . اگر با تحلیل نمودار قیمتی را پیش بینی کرده اید و قیمت پیش بینی شما از قیمت های دفتر سفارشات کمتر است، در کادر قیمت، قیمت احتمالی خودتان را وارد کنید. با انتقال موفقیت آمیز دارایی، در سمت چپ بالای صفحه، تب Perpetual را انتخاب کرده و وارد محیط فیوچرز کوینکس شوید. هزینه برداشت صرافی کوینکس، 0.0006 بیتکوین در هر برداشت بیتکوین است.

از این پس کارمزد معاملاتی که در صرافی کوینکس انجام دهید، با توکن CET محاسبه می شود. در صورتی که قیمت ارز به یک رقمی برسد سفارش با قیمت و حجم که شما مشخص می کنید را ارسال می کنید این سفارش چون قرار دادن حد ضرر را مشخص می کند کاربر زیادی دارد. ۲.کوینکس از آن کد ۱۶ رقمی شما که بالاتر توضیح دادیم، بکآپ نخواهد گرفت (دلیلش هم واضح است، چون اگر این کد به دست شخصی غیر شما بیفتد، میتواند حساب شما را هک کند)، بنابراین اگر شما این کد را گم کنید یا فراموش کنید، قادر نخاهید بود دوباره google authenticator خود را در کوینکس فعال کرده و حساب شما تا ابد از دسترس خواهد رفت. یکی از نکات جالب درباره کوینکس اینه که با توجه به قوانین خاص این اکسچنجر، شما میتونید بدونن اینکه احراز هویت کنید و شما رو بشناسه تا سقف ۱۰هزار دلار واریز و برداشت داشته باشید.

توجه داشته باشید که اطلاعات وارد شده باید به انگلیسی باشد و دقیقاً با مشخصات پاسپورت شما مطابقت داشته باشد. در این مقاله به شما آموزش دادیم که چگونه در صرافی کوینکس ثبت نام کنید و صاحب اکانت شخصی شوید. برای کپی کردن آدرس در کلیپ بورد، روی نمادی که در سمت راست آن است، کلیک کنید. برای معاملات شما ضریب X در نظر گرفته نشده و شرایط معامله مشابه حالت Spot خواهد بود. یعنی برای سفارش خود یک قیمت توقف stop و یک قیمت محدود limit در نظر می گیریم. در پایین این قسمت باید اطلاعات پاسپورت خود را وارد نمایید و عکس روی پاسپورت را گرفته و برای سایت ارسال نمایید. یکی از مواردی که لازم است رعایت کنید آنکه معاملات خود در مارجین را به صورت پله ای پیش ببرید به این معنا که در ثبت سفارش خود، تمام مبلغ وام دریافتی را به کار نگیرید.