معرفی ابزارهای جدید اتوماسیون برای افزایش فروش و افزایش رشد

در سراسر فناوری‌های ما، سرمایه‌گذاری‌های ما در اکتشافات مبتنی بر هوش مصنوعی به ما کمک کرده است تا تجربه اجتماعی مرتبط‌تری ایجاد کنیم، افراد را به چیزهایی که به آن‌ها علاقه دارند متصل کنیم. با این به‌روزرسانی‌ها، ما از همان قدرت هوش مصنوعی و اکتشاف مبتنی بر یادگیری ماشینی استفاده می‌کنیم. برای بهبود تجربه برای تبلیغ کنندگان نیز.

منبع

از امروز، کسب‌وکارهای کوچک می‌توانند هنگام ایجاد تبلیغات از صفحه فیس‌بوک خود، از مخاطبان خلاق و Advantage Advantage+ استفاده کنند.

به‌روزرسانی‌های اضافی برای راه‌حل‌های Advantage+

  • مزیت + کمپین های برنامه: ما چندین ویژگی جدید را به کمپین‌های برنامه Advantage+ اضافه کرده‌ایم که به تبلیغ‌کنندگان کمک می‌کند عملکرد کمپین‌های نصب برنامه را افزایش دهند. این به‌روزرسانی‌ها شامل انعطاف‌پذیری خلاقانه‌تر با جفت‌سازی دارایی و ثبات بهبودیافته، قابلیت‌های انتساب کلیک ۷ روزه برای بهبود عملکرد برای کمپین‌هایی با پنجره‌های تبدیل طولانی‌تر، قابلیت‌های آزمایش تقسیم‌بندی برای شناسایی استراتژی‌های مؤثر و بینش‌های گزارش دقیق‌تر با گزارش‌های منطقه و سطح آگهی است.
  • مزیت + خلاق: اکنون تبلیغ‌کنندگان گزینه‌های بیشتری برای بهینه‌سازی خلاقیت خود در Ads Manager دارند. وقتی یک تبلیغ‌کننده تصویر یا ویدیویی را برای یک کمپین آپلود می‌کند، می‌تواند چندین نسخه از یک تبلیغ را ایجاد کند که برای آنچه بیننده احتمالاً با پیشرفت‌های استاندارد پاسخ می‌دهد، بهینه شده است. ما همچنین شروع به آزمایش یک بهینه‌سازی جدید کرده‌ایم که موسیقی را از کاتالوگ صوتی ما به تبلیغات مبتنی بر تصویر اضافه می‌کند و تجربه همه‌جانبه‌تری را برای قرار دادن در تبلیغات Reels ایجاد می‌کند.

ابزار کمپین‌های خرید Advantage+ که در 15 آگوست برای تبلیغ‌کنندگان تجارت الکترونیک و خرده‌فروشی عرضه می‌شود، راه‌های جدیدی را برای بهینه‌سازی کمپین‌ها در اختیار تبلیغ‌کنندگان قرار می‌دهد. کمپین‌های خرید Advantage+ از هوش مصنوعی برای خودکارسازی فرآیند ایجاد کمپین استفاده می‌کنند و از مدل‌های جدید یادگیری ماشینی پشتیبانی می‌شوند.

کمپین‌های خرید Advantage+ به تبلیغ‌کنندگان کمک می‌کنند تا در کمپین‌هایی که در حال تبدیل شدن هستند، هوشمندتر و سریع‌تر شوند. مراحل دستی ایجاد آگهی را حذف می‌کند و حداکثر ۱۵۰ ترکیب خلاقانه را به طور همزمان خودکار می‌کند. این به تبلیغ‌کنندگان کمک می‌کند تا سریع‌تر یاد بگیرند که چه تبلیغاتی کار می‌کنند و در عین حال بیشترین استفاده را از بودجه تبلیغاتی خود می‌برند.

کسب‌وکارهای کوچک همچنین می‌توانند از Advantage+ خلاق و مخاطبان Advantage برای ایجاد تبلیغات از طریق صفحه فیسبوک خود استفاده کنند. این ابزارها به آنها کمک می کند در زمان صرفه جویی کنند و در عین حال از دلار کمتری استفاده کنند تا بفهمند کدام تبلیغ بهترین عملکرد را دارد.

  • Advantage+ Creative به طور خودکار خلاقیت آگهی را برای هر فردی که آگهی شما را مشاهده می کند تنظیم می کند. این به آن‌ها کمک می‌کند نسخه‌ای را که احتمالاً به آن پاسخ می‌دهند نشان دهد و عملکرد تبلیغاتی بهتری ارائه دهد.
  • مخاطبان برتر، بر اساس جزئیات صفحه شما، مخاطبان شخصی سازی شده ایجاد می کنند و به طور خودکار در طول زمان تنظیم می شوند تا به شما کمک کنند با تبلیغات خود به افراد مرتبط بیشتری دسترسی پیدا کنید.

ما متوجه شده ایم که 52 درصد از مصرف کنندگان می خواهند مارک ها و محصولاتی را پیدا کنند که درباره آنها چیزی نشنیده اند، اما با ترجیحات خرید خود مطابقت دارند.. از طریق راه‌حل‌های Advantage+، تبلیغ‌کنندگان می‌توانند از قدرت هوش مصنوعی بهره ببرند تا کمپین‌های مرتبط‌تری را برای افرادی که برای کسب‌وکارشان اهمیت دارند، ارائه دهند.

معرفی کمپین های خرید Advantage+

عکس های رابط کاربری محصول

کسب‌وکارها به دنبال راه‌هایی برای غلبه بر عدم قطعیت اقتصادی در حین پیمایش در پلتفرم و تغییرات حریم خصوصی هستند. از امروز، ما ابزارهای جدیدی را به مزیت متا برای کمک به هر تبلیغ کننده در استفاده از قدرت هوش مصنوعی و اتوماسیون – به حداکثر رساندن عملکرد هزینه تبلیغات خود. پیگیری ما اعلامیه در اوایل سال جاری، اکنون کمپین‌های خرید Advantage+ را برای تبلیغ‌کنندگان در سطح جهان معرفی می‌کنیم.

تبلیغ‌کنندگانی مانند KIDLY، یک خرده‌فروش کودکان در بریتانیا، از کمپین‌های خرید Advantage+ برای دستیابی به مشتریان جدید و افزایش فروش استفاده کرده‌اند.

“به عنوان یک کسب و کار، ما همیشه به دنبال راه‌های جدیدی برای بهینه‌سازی کمپین‌ها و افزایش کارآمدتر فروش هستیم. با کمپین‌های خرید Meta Advantange+، شاهد افزایشی در ازای هزینه‌های تبلیغاتی بودیم که نیاز به زمان و تلاش کمی داشت. در نتیجه، ما محصول را در استراتژی بازاریابی خود گنجانده ایم.

رابط محصول

– سوفی وولر، مدیر ارشد رسانه های اجتماعی، KIDLY.

آوردن اتوماسیون به مشاغل کوچک

در یک مطالعه از 15 تست A/B، متوجه شدیم که کمپین‌های خرید Advantage+ در مقایسه با تبلیغات تجاری معمول (BAU) تبلیغ‌کنندگان، 12 درصد هزینه کمتری را برای هر تبدیل خرید به همراه داشت. با این پس‌انداز، کسب‌وکارها می‌توانند در استراتژی‌های بازاریابی خود دوباره سرمایه‌گذاری کنند و جذب مشتری و فروش را به‌طور مؤثرتری هدایت کنند.