معرفی ابزارهای جدید برای سازندگان برای ایجاد کسب و کار در فیس بوک و اینستاگرام


در Meta، ما در حال ساخت محصولاتی هستیم تا به سازندگان کمک کنیم به مخاطبان دسترسی پیدا کنند، جوامع آنها را رشد دهند و درآمد کسب کنند. در طول هفته سازندگان ۲۰۲۲، از سازندگان در سراسر جهان دعوت می‌کنیم تا به ما بپیوندند تا حرفه‌های خود را رشد دهند، با همسالان خود ارتباط برقرار کنند و آینده‌ای را با هم بسازند. ما همچنین راه های جدیدی را برای سازندگان برای کسب درآمد در فیس بوک و اینستاگرام اعلام می کنیم.

به روز رسانی به مجموعه های دیجیتال

سازندگان به زودی می توانند خود را بسازند مجموعه های دیجیتال در اینستاگرام و فروش آنها به طرفداران، چه در اینستاگرام و چه در خارج از اینستاگرام. آنها یک جعبه ابزار سرتاسری خواهند داشت – از زمان ایجاد (شروع در بلاک چین Polygon) و به نمایش گذاشتن، برای فروش. مردم به راحتی می توانند با خرید مجموعه های دیجیتالی خود به طور مستقیم در اینستاگرام از سازندگان مورد علاقه خود حمایت کنند. ما ابتدا در حال آزمایش این ویژگی‌های جدید با گروه کوچکی از سازندگان در ایالات متحده هستیم و امیدواریم به زودی در کشورهای بیشتری گسترش پیدا کنیم.

مدل های محصول فروش کلکسیون های دیجیتال در اینستاگرام

مدل های محصول فروش کلکسیون های دیجیتال در اینستاگرام

ما همچنین در حال گسترش انواع مجموعه‌های دیجیتالی هستیم که می‌توانید در اینستاگرام به نمایش بگذارید تا شامل ویدیو و اضافه کردن پشتیبانی از بلاک چین سولانا و کیف پول فانتوم، علاوه بر این بلاک چین و کیف پول که ما از قبل حمایت می کنیم. در آخر، اطلاعات مجموعه‌های انتخابی که ابرداده‌ها توسط OpenSea غنی شده‌اند، مانند نام مجموعه و توضیحات، اکنون در اینستاگرام در دسترس خواهند بود.

پشتیبانی مخاطب از سازندگان

ما قدردانی مردم را از سازندگان مورد علاقه خود در برنامه‌هایمان آسان‌تر می‌کنیم، که به سازندگان کمک می‌کند جامعه خود را تقویت کنند و کسب و کار خود را بسازند.

اشتراک در اینستاگرام

ما در حال گسترش دسترسی به اشتراک در اینستاگرام برای همه هستیم سازندگان واجد شرایط در ایالات متحده، بنابراین سازندگان بیشتری می توانند درآمد قابل پیش بینی به دست آورند و عمیق تر با بیشترین دنبال کنندگان خود ارتباط برقرار کنند. از زمان راه‌اندازی اشتراک‌ها در اوایل امسال، سازندگانی مانند کول اسپروس (@colesprouseآلن چاو (@alanchikinchow) و اسکای جکسون (@اسکای جکسون) از اشتراک ها استفاده کنید تا حتی بیشتر به درگیرترین حامیان خود نزدیک شوید.

ماکت محصول از اشتراک در اینستاگرام

ستاره ها و هدایا

ما با فعال کردن خودکار ستاره‌ها در محتوای ایجادکننده عمومی – از جمله حلقه‌ها، کشف ستاره‌ها را در فیس‌بوک برای مردم آسان‌تر می‌کنیم. این بدان معنی است که مردم می توانند در مکان های بیشتری در فیسبوک درباره ستاره ها بیاموزند و از آن استفاده کنند. ما در حال آزمایش با تعدادی منتخب از سازندگان در سطح جهانی هستیم.

برای سازندگانی که قبلاً از Stars استفاده می‌کنند، ویژگی‌های جدیدی را راه‌اندازی می‌کنیم تا کسب ستاره و تعامل با فرستندگان ستاره را آسان‌تر کنیم:

  • آوردن Stars Party به Reels. پارتی ستاره‌ها یک چالش انجمن ستاره‌ها است که اگر سازنده به هدف خود برسد، به جشن ختم می‌شود.
  • تست الف مجموعه جدیدی از هدایای مجازی متناسب با محتوای خاص. برای مثال، اگر در حال تماشای یک حلقه توله سگ از خالق حیوان خانگی مورد علاقه خود هستید، می توانید هدیه ای با تم سگ برای آن خالق بفرستید.
  • دادن ابزارهای بیشتری به سازندگان برای تعامل با فرستندگان ستاره‌هامانند افزودن فیلتری در Comments Manager که همه نظرات ستاره‌های سازنده را در یک مکان نمایش می‌دهد. در این سطح، سازندگان قادر خواهند بود به چندین نظر به طور همزمان پاسخ دهند.
  • آوردن ستاره ها به محتوای عمومی غیر ویدئویی مانند عکس ها و پست های متنی.

ماکت محصول فیسبوک استارز

داریم معرفی می کنیم هدایایی در اینستاگرام، با Reels شروع می شود، بنابراین سازندگان راه جدیدی برای کسب درآمد از طرفدارانی دارند که عاشق قرقره های خود هستند. برای حمایت از سازندگان مورد علاقه خود، طرفداران می توانند با خرید ستاره در اینستاگرام، هدایایی را در Reels ارسال کنند. ما ابتدا در حال آزمایش آن با گروه کوچکی از سازندگان در ایالات متحده هستیم و امیدواریم به زودی به سازندگان بیشتری گسترش دهیم.

ماکت محصولات هدایا در اینستاگرام

ماکت محصولات هدیه در اینستاگرام

حالت حرفه ای برای پروفایل های فیس بوک

در حال راه اندازی هستیم حالت حرفه ای برای پروفایل های فیس بوک، یک تنظیم نمایه جدید است که به سازندگان در سراسر جهان اجازه می دهد تا با حفظ تجربه شخصی خود در فیس بوک، حضور عمومی ایجاد کنند. حالت حرفه‌ای به سازندگان، و هر کسی که می‌خواهد خالق شود، مجموعه‌ای از ابزارها و فرصت‌ها را ارائه می‌دهد تا از نمایه شخصی خود شروع به رشد یک جامعه جهانی کنند. با حالت حرفه‌ای، سازندگان می‌توانند واجد شرایط کسب درآمد از طریق ستاره‌ها، تبلیغات در فیس‌بوک Reels، تبلیغات درون جریانی و Reels Play شوند. آنها همچنین به محتوا و تجزیه و تحلیل مخاطبان، منابع آموزشی و موارد دیگر دسترسی خواهند داشت.

مدل محصول حالت حرفه ای برای پروفایل های فیس بوک

مدل های محصول حالت حرفه ای برای پروفایل های فیس بوک

منبع