معرفی اولین تجربه خرید سرتاسری در واتس اپ با JioMart در هند

تصویری که کاتالوگ JioMart را در واتس اپ نشان می دهد.

JioMart در واتس اپ افراد را در I فعال می کندهند، از جمله کسانی که قبلاً هرگز به صورت آنلاین خرید نکرده اند، تا به طور یکپارچه در کل کاتالوگ خواربار فروشی JioMart بگردید. خریداران می‌توانند مواردی را به سبد خرید خود اضافه کنند و برای تکمیل خرید، پرداختی را انجام دهند – همه اینها بدون ترک چت WhatsApp.

این راه‌اندازی بخشی از یک مشارکت استراتژیک بین متا و پلتفرم‌های جیو است تا تحول دیجیتال هند را تسریع بخشد و فرصت‌هایی را برای افراد و مشاغل در هر اندازه‌ای فراهم کند تا به روش‌های جدید ارتباط برقرار کنند و به رشد اقتصادی در این کشور دامن بزنند.

موکش آمبانی، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل، صنایع Reliance

چشم انداز ما این است که هند را به عنوان جامعه دیجیتال پیشرو در جهان به پیش ببریم. هنگامی که پلتفرم‌های جیو و متا همکاری خود را در سال 2020 اعلام کردند، من و مارک دیدگاهی را در مورد آنلاین کردن افراد و مشاغل بیشتر و ایجاد راه‌حل‌های واقعاً نوآورانه به اشتراک گذاشتیم که به زندگی روزمره هر هندی راحتی می‌افزاید. یکی از نمونه‌های تجربه مشتری نوآورانه که ما به توسعه آن افتخار می‌کنیم، اولین تجربه خرید انتها به انتها با JioMart در واتس‌اپ است. تجربه JioMart در واتس اپ تعهد ما را برای ایجاد یک راه ساده و راحت برای خرید آنلاین برای میلیون ها هندی افزایش می دهد.

تجربه JioMart در WhatsApp راه ارتباط میلیون ها کسب و کار در سراسر هند با مصرف کنندگان خود را متحول خواهد کرد و در عین حال سادگی و راحتی بی نظیری را برای تجربه خرید مردم به ارمغان می آورد.

مردم در هند می توانید به سادگی با ارسال “سلام” به JioMart خرید خود را در JioMart از طریق WhatsApp شروع کنید عدد در واتس اپ

منبع

تصویری که صفحه پرداخت را در JioMart در واتس اپ نشان می دهد.