معرفی اکانت های متا و نمایه های متا هورایزن برای VR

افراد بین 13 تا 17 سال نمایه های Meta Horizon خود را به طور پیش فرض به صورت خصوصی تنظیم می کنند.

پس از اتمام ایجاد یک حساب متا، از شما خواسته می شود که یک نمایه Meta Horizon ایجاد کنید. نمایه Meta Horizon شما نمایه اجتماعی شما در VR و سایر سطوح مانند مرورگر وب است. می‌توانید نحوه ظاهر خود را برای دیگران سفارشی کنید – به‌عنوان یک گیمر یا به‌عنوان شخصیت 9 تا 5 دکمه‌دار خود. شما می توانید نام کاربری نمایه Meta Horizon خود را که مختص خود شماست (مثلاً WarriorMama365)، نام نمایه ای که در حالی که در VR هستید به دیگران نمایش داده می شود (مثلا Monique Smith)، عکس نمایه، آواتار و موارد دیگر را انتخاب کنید. شما می توانید یک نمایه Meta Horizon در هر حساب متا ایجاد کنید.

اکانت متای شماست نه پروفایل رسانه های اجتماعی؛ به شما امکان می دهد وارد دستگاه های VR خود شوید و برنامه های خریداری شده خود را در یک مکان مشاهده و مدیریت کنید. در آینده، عملکرد حساب متا را گسترش خواهیم داد تا بتوانید از آن برای ورود به سایر دستگاه‌های متا استفاده کنید.

GIF گزینه های حریم خصوصی نمایه Meta Horizon در برنامه تلفن همراه

تصویر ثابت از صفحه تنظیم برای حساب متا و نمایه Horizon

نمایه متا افق

تصویر اسکرین شات از صفحه نمایه Horizon

به عنوان بخشی از این تنظیمات حریم خصوصی، می‌توانید نمایه Meta Horizon خود را روی خصوصی تنظیم کنید، به این معنی که از شما خواسته می‌شود درخواست‌های فالوور را بررسی و تأیید کنید. اگر این گزینه را انتخاب کنید، فقط فالوورهای شما می توانند ببینند چه کسانی شما را دنبال می کنید و چه کسانی شما را فالو می کنند. به خاطر داشته باشید که افرادی که شما را فالو نمی کنند همچنان می توانند تصویر نمایه، آواتار، نام کاربری، نام نمایشی، تعداد فالوورها و تعداد افرادی را که دنبال می کنید مشاهده کنند. افراد همچنان می‌توانند نام یا نام کاربری شما را جستجو کنند و درخواست‌های دنبال کردن را برای شما ارسال کنند.

بیشتر بدانید حساب های متا و پروفایل های متا هورایزن.

منبع

شما همچنین می توانید حساب متا خود را به همان اضافه کنید مرکز حساب ها به عنوان حساب فیس بوک یا اینستاگرام خود برای باز کردن قفل تجربه های متصل در سراسر فناوری های متا – مانند یافتن دوستان فیس بوک خود برای بازی در VR یا چت کردن با دوستان در مسنجر. و اگر نمی خواهید از حساب فیسبوک یا اینستاگرام خود در VR استفاده کنید، می توانید لازم نیست

ما می‌خواهیم به شما اجازه دهیم کنترل کنید با چه افرادی در VR تعامل دارید و انجمن خود را بسازید. به عنوان بخشی از این به روز رسانی، اکنون خواهید یافت منویی با سه گزینه حریم خصوصی که به شما کمک می کند تا از طریق تنظیمات حریم خصوصی بهترین گزینه را برای شما راهنمایی کند: Open to Everyone، Friends and Family، و Solo. پس از انتخاب خود، این فرصت را خواهید داشت که بررسی کنید و تأیید کنید که تنظیمات حریم خصوصی شخصی شما مطابق میل شما تنظیم شده است. شما می توانید این تنظیمات را در هر زمان تغییر دهید.

دوستان Oculus شما مانند نحوه عملکرد آن در اینستاگرام، فالوورهای شما خواهند شد. این به روز رسانی راه های بیشتری برای اجتماعی بودن و ارتباط با دیگران ارائه می دهد. می‌توانید انتخاب کنید که وضعیت فعال و به‌روزرسانی‌های فعالیت، مانند برنامه‌هایی که دارید و دستاوردهایتان، با دنبال‌کنندگانتان به اشتراک گذاشته شود یا خیر. اگر قبلاً یک هدست Meta VR دارید، دوستان Oculus شما به طور خودکار دنبال کننده شما خواهند شد و شما به طور پیش فرض آنها را دنبال خواهید کرد. می‌توانید هر زمان که خواستید لغو فالو کردن یا حذف فالوورها را انتخاب کنید.

کنترل های حریم خصوصی

امروز مارک زاکربرگ حساب‌های متا را معرفی کرد: روشی جدید برای ورود افراد به هدست‌های واقعیت مجازی که نیازی به حساب فیسبوک ندارد. از آگوست 2022، اگر در دستگاه‌های Meta VR تازه کار هستید یا قبلاً حساب Oculus خود را با حساب فیسبوک خود ادغام کرده‌اید، باید یک حساب متا و نمایه Meta Horizon ایجاد کنید. اگر با حساب Oculus خود وارد دستگاه VR خود شده اید، می توانید این کار را تا 1 ژانویه 2023 ادامه دهید، در این مرحله برای ادامه استفاده از دستگاه Meta VR خود باید یک حساب متا و نمایه Meta Horizon ایجاد کنید. .