معرفی راه های جدید برای تایید سن در اینستاگرام


از امروز، ما گزینه‌های جدیدی را برای افراد در اینستاگرام آزمایش می‌کنیم تا سنشان را تأیید کنند، از افراد مستقر در ایالات متحده شروع می‌شود. اگر فردی در سنین کمتر از 18 تا 18 سال یا بیشتر سعی کند تاریخ تولد خود را در اینستاگرام ویرایش کند، از او می‌خواهیم سن خود را با استفاده از یکی از سه گزینه تأیید کند: شناسه خود را آپلود کند، سلفی ویدیویی ضبط کند یا از دوستان مشترک بخواهد سن آنها را تایید کنید ما در حال آزمایش این هستیم تا بتوانیم مطمئن شویم که نوجوانان و بزرگسالان در تجربه مناسب برای گروه سنی خود هستند. ما همچنین با Yoti، شرکتی که متخصص در تأیید سن آنلاین است، همکاری می کنیم تا از حفظ حریم خصوصی افراد کمک کنیم.

در سال 2019، ما شروع به درخواست از مردم کردیم سن آنها را فراهم کند هنگام ثبت نام در اینستاگرام از آن به بعد، ما این را یک الزام کرده ایم. دانستن سن افراد به ما این امکان را می دهد که تجربیات مناسبی را در اختیار گروه های سنی مختلف، به ویژه نوجوانان قرار دهیم.

برای ثبت نام در اینستاگرام از افراد می خواهیم حداقل 13 سال سن داشته باشند. در برخی کشورها حداقل سن ما بالاتر است. وقتی می دانیم فردی نوجوان (13 تا 17 ساله) است یا نه، تجربیاتی متناسب با سن برای او ارائه می کنیم، مانند پیش فرض آنها در حساب های خصوصی، جلوگیری از تماس ناخواسته بزرگسالانی که نمی شناسند و گزینه هایی را که تبلیغ کنندگان برای دسترسی به آنها با تبلیغات دارند، محدود می کنیم. .

آزمایش روش های جدید برای تأیید سن

علاوه بر اینکه فردی شناسه خود را آپلود می کند، در حال آزمایش دو روش جدید برای تأیید سن افراد هستیم:

  1. سلفی ویدیویی: می‌توانید برای تأیید سن خود، یک سلفی ویدیویی آپلود کنید. اگر این گزینه را انتخاب کنید، دستورالعمل هایی را روی صفحه نمایش خود خواهید دید تا شما را راهنمایی کنند. بعد از اینکه سلفی ویدیویی گرفتید، تصویر را با یوتی به اشتراک می گذاریم، نه چیز دیگری. فناوری Yoti سن شما را بر اساس ویژگی های صورت شما تخمین می زند و آن را با ما به اشتراک می گذارد. متا و یوتی سپس تصویر را حذف می کنند. فناوری نمی تواند هویت شما را تشخیص دهد – فقط سن شما
  2. Social Vouching: این گزینه به شما این امکان را می دهد که از فالوورهای متقابل بخواهید که سن شما را تایید کنند. فردی که ضمانت می کند باید حداقل 18 سال سن داشته باشد، در آن زمان نباید برای هیچ کس دیگری ضمانت کند و باید سایر پادمان هایی را که ما داریم رعایت کند. سه نفری که برای تضمین شما انتخاب می‌کنید درخواستی برای تأیید سن شما دریافت می‌کنند و باید ظرف سه روز پاسخ دهند.

همچنان می‌توانید شناسه خود را برای تأیید سن خود آپلود کنید اشکال شناسایی مانند گواهینامه رانندگی یا کارت شناسایی. ما از شناسه شما برای تأیید سن شما و کمک به حفظ امنیت جامعه خود استفاده خواهیم کرد. شناسه شما به طور ایمن در سرورهای ما ذخیره می شود و ظرف 30 روز حذف می شود.

مدل های محصول از صفحه های بارگذاری شناسه

تمسخر محصول برای تأیید سن

ما با جوانان بین المللی، حریم خصوصی و ایمنی کار کردیم کارشناسان برای اطلاع از رویکرد ما. می توانید در مورد این سه گزینه و نحوه تنظیم آنها بیشتر بدانید.

شراکت با یوتی

ما شریک هستیم یوتی، شرکتی که روش های حفظ حریم خصوصی را برای تأیید سن ارائه می دهد. یوتی تایید شده است توسط طرح صدور گواهینامه بررسی سن و پیشرو ارائه دهنده تأیید سن برای چندین صنعت در سراسر جهان از جمله است رسانه های اجتماعی، بازی ها و تجارت الکترونیک با محدودیت سنی. سازمان های متخصص و دولتی در حوزه جوانان و حریم خصوصی از جمله تنظیم کننده آلمانی KJM، یوتی را به دلیل رویکرد و تخصص خود در زمینه هوش مصنوعی مسئول (AI) به طور عمومی تأیید کرده اند.

Yoti اشاره می کند که مجموعه داده های خود را آموزش می دهد در تصاویر ناشناس از افراد مختلف از سراسر جهان که به طور شفاف به Yoti اجازه داده اند از داده های خود استفاده کند و می توانند از Yoti بخواهند که داده های آنها را در هر زمان حذف کند. برای افراد زیر 13 سال، یوتی داده‌ها را با استفاده از تمرین‌های جمع‌آوری داده‌های خاص که در آن والدین یا سرپرستان رضایت صریح داده‌اند، جمع‌آوری کرد.

مدل های محصول تایید سن

استفاده از هوش مصنوعی برای درک سن مردم

ما علاوه بر تست منوی جدید گزینه ها برای تأیید سن افراد، از آن نیز استفاده می کنیم هوش مصنوعی برای درک اینکه آیا فردی نوجوان است یا بزرگسال. هوش مصنوعی به ما کمک می کند تا از دسترسی نوجوانان به دوستیابی فیس بوک، بزرگسالان از ارسال پیام به نوجوانان جلوگیری کنیم و به نوجوانان کمک می کند تا دریافت نکنند. محتوای تبلیغاتی محدود، مثلا. هدف ما این است که استفاده از این فناوری را به طور گسترده در سراسر فناوری های خود گسترش دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه عملکرد فناوری ما و پیشرفت هایی که در هوش مصنوعی ایجاد می کنیم، می توانید ما را مرور کنید پست وبلاگ هوش مصنوعی.

رویکرد ما به حریم خصوصی

اطلاعات ارائه شده در هر گزینه تأیید سن برای تأیید سن شما استفاده می شود و در پروفایل شما، برای دوستان یا سایر افراد در اینستاگرام قابل مشاهده نخواهد بود. اگر تصمیم به آپلود سلفی ویدیویی برای تأیید سن خود دارید، متا و یوتی آن را حذف کنید یک بار سن شما تایید شده است ویدیوی شما برای هیچ چیز دیگری غیر از تأیید سن شما استفاده نمی شود. اگر تصمیم به آپلود یک شناسه دارید، پس از اینکه یک کپی از شناسه خود را برای ما ارسال کردید، رمزگذاری شده و ایمن ذخیره می شود.

درک سن شخصی آنلاین یک چالش پیچیده و در سطح صنعت است. ما می خواهیم با دیگران در صنعت خود و با دولت ها کار کنیم تا استانداردهای روشنی را برای تأیید سن آنلاین تعیین کنیم. بسیاری از افراد، مانند نوجوانان، همیشه به فرم هایی که تأیید سن را واضح و ساده می کند، دسترسی ندارند. به عنوان یک صنعت، ما باید راه‌های جدیدی را برای نزدیک شدن به معضل تأیید سن افراد در صورت نداشتن شناسه جستجو کنیم.

ما هنوز بر این باوریم که یک راه موثر برای رسیدگی به این مشکل این است که دستگاه‌ها یا فروشگاه‌های برنامه برنامه‌هایی را با سن افراد ارائه دهند و به نوجوانان این امکان را می‌دهد تا در تمام برنامه‌هایی که استفاده می‌کنند، در تجربیات مناسب سن قرار بگیرند. در غیاب استانداردهای صنعتی یا مقرراتی در مورد چگونگی تأیید مؤثر سن آنلاین، ما روی ترکیبی از فناوری‌هایی سرمایه‌گذاری کرده‌ایم که منصفانه‌تر هستند، گزینه‌های بیشتری برای تأیید سن ارائه می‌کنند و از حریم خصوصی افرادی که از فناوری‌های ما استفاده می‌کنند محافظت می‌کنند.

منبع