معرفی راه های جدید برای همکاری و ایجاد با حلقه ها


امروز، ویژگی‌های جدیدی را به اینستاگرام اعلام می‌کنیم که همکاری، ایجاد و اشتراک‌گذاری حلقه‌ها را سرگرم‌کننده‌تر و آسان‌تر می‌کند.

راه های بیشتر برای همکاری با ویژگی های ریمیکس پیشرفته

ما ابزارهای خود را برای Remix گسترش می‌دهیم تا در هنگام همکاری با سازندگان و دوستان مورد علاقه‌تان، نحوه داستان‌گویی شما را در اینستاگرام تقویت کنیم، از جمله:

  • ریمیکس برای عکس ها: عکس ها هسته اصلی تجربه اینستاگرام هستند. در هفته‌های آینده، می‌توانید عکس‌های عمومی را ریمیکس کنید. این به شما الهام بی حد و حصر می دهد تا حلقه منحصر به فرد خود را بسازید.
  • طرح‌بندی ریمیکس گسترده: برای افزودن تفسیر ویدیویی خود به حلقه‌های موجود، بین یک صفحه سبز رنگ، صفحه تقسیم افقی یا عمودی، یا نمای عکس در تصویر را انتخاب کنید.
  • کلیپ خود را اضافه کنید: یک غذای گرم دارید؟ به جای اینکه ریمیکس شما همزمان با حلقه اصلی ظاهر شود، اکنون می توانید کلیپ خود را بعد از نسخه اصلی اضافه کنید تا به صورت متوالی پخش شود.

تصاویر نشان می دهد که چگونه یک عکس را در اینستاگرام ریمیکس کنید و از بین طرح بندی های مختلف انتخاب کنید.

به راحتی قرقره ها را با قالب ها و دوتایی ایجاد کنید

ما می‌خواهیم همه بتوانند به راحتی ایده‌های خلاقانه خود را بیان کنند، بنابراین ویژگی‌های بیشتری را اضافه می‌کنیم که به شما امکان می‌دهد آنها را عکس بگیرید، ویرایش کنید و به اشتراک بگذارید – مستقیماً از تلفن خود.

  • قالب ها: نیاز به اطلاعات کمی دارید؟ قالب ها به شما این امکان را می دهند که به راحتی حلقه ها را با بارگذاری اولیه ایجاد کنید متغیرهای صوتی و کلیپ، بنابراین می توانید به سادگی عکس ها یا کلیپ های ویدیویی خود را اضافه کنید. شما می توانید ایده های قالب را پیدا کنید روی نماد دوربین در تب Reels ضربه بزنید.
  • دوگانه: محتوا و واکنش خود را همزمان ضبط کنید. با استفاده از قابلیت Dual در دوربین اینستاگرام می‌توانید با استفاده از دوربین‌های جلو و پشت گوشی خود به طور همزمان ضبط کنید تا دیدگاه دیگری را به اشتراک بگذارید.

تصویری که صفحه انتخاب الگوها را در اینستاگرام هنگام میکس مجدد یک عکس نشان می دهد.

پست های ویدیویی جدید در اینستاگرام به صورت قرقره به اشتراک گذاشته می شود

از آنجایی که قرقره‌ها روشی فراگیرتر و سرگرم‌کننده‌تر برای تماشا و ایجاد ویدیو در اینستاگرام ارائه می‌دهند، ما این ابزار خلاقانه و تجربه تمام صفحه را به پست‌های ویدیویی شما نیز می‌آوریم. در هفته‌های آینده، پست‌های ویدیویی جدید کمتر از 15 دقیقه به‌صورت قرقره به اشتراک گذاشته می‌شوند. ویدیوهایی که قبل از این تغییر پست شده اند به عنوان ویدیو باقی می مانند و به حلقه تبدیل نمی شوند.

  • کشف: اگر یک حساب عمومی دارید، ویدیوهای جدید شما – که اکنون به صورت حلقه‌ها درآمده است – ممکن است واجد شرایط توصیه و دیدن افراد بیشتری در اینستاگرام باشند. این در حال حاضر برای قرقره هایی که کمتر از 90 ثانیه طول دارند اعمال می شود. اگر حساب شما خصوصی است، حلقه های شما همچنان فقط به دنبال کنندگان شما نشان داده می شود.
  • مشخصات: همچنین تب ویدیو و حلقه‌ها را در نمایه شما ادغام می‌کنیم، بنابراین یک خانه برای همه ویدیوهای شما وجود خواهد داشت.

تصویری که خانه جدید Reels را در اینستاگرام نشان می‌دهد و توضیحی درباره نحوه اشتراک‌گذاری ویدیوها اکنون به صورت قرقره.

ما همیشه در حال کار بر روی راه هایی برای بهبود تجربه اینستاگرام شما هستیم. ما به ساخت ویژگی هایی که آن را می سازد ادامه خواهیم داد ایجاد و اشتراک گذاری حلقه ها در اینستاگرام آسان تر و سرگرم کننده تر است.

منبع