معرفی صفحه اصلی و فیدها در فیس بوک

ما نام Home را برای برگه ای که در اولین باز کردن برنامه فیس بوک مشاهده می کنید، معرفی می کنیم. اینجاست که علاوه بر برقراری ارتباط با دوستان و خانواده خود، از طریق توصیه‌ها، محتوای جدیدی کشف خواهید کرد. از صفحه اصلی، همچنین می‌توانید یک حلقه ایجاد کنید، ببینید اتصالات شما در فید و داستان‌ها چه چیزهایی را به اشتراک می‌گذارند، و انجمنی را بر اساس علایق جدید و مشترک ایجاد کنید. برگه صفحه اصلی شما از طریق سیستم رتبه بندی یادگیری ماشین ما به طور منحصر به فرد برای شما شخصی سازی شده است. این سیستم هزاران سیگنال را در نظر می گیرد تا به کاهش درهم و برهمی کمک کند و محتوا را به ترتیبی که فکر می کنیم بیشترین ارزش را پیدا کنید رتبه بندی می کند. ما روی هوش مصنوعی سرمایه گذاری می کنیم تا محتوای توصیه شده را در این تجربه رتبه بندی شده به بهترین نحو ارائه دهیم.

امروز، مارک زاکربرگ اعلام کرد که کنترل محتوایی که در فیس بوک می بینید و کشف می کنید را برای شما آسان تر می کنیم. ما در حال معرفی Feeds هستیم، یک برگه جدید که به شما امکان می دهد جدیدترین پست های دوستان، صفحات و گروه های خود را به راحتی مشاهده کنید. شما می توانید a موارد دلخواه لیست دوستان و صفحاتی که بیشتر به آنها اهمیت می دهید و محتوای آنها را در این برگه جدید فیلتر کنید. ما همچنین برگه اصلی – اولین چیزی که هنگام باز کردن برنامه مشاهده می کنید – Home نامگذاری می کنیم. خانه نقطه شروع اتصال، سرگرمی و کشف در فیس بوک است.

فیدها: پیگیری آخرین

ما درک می کنیم که ممکن است هنگام مرتب سازی و دیدن محتوای خود گزینه های بیشتری بخواهید. مواقعی وجود دارد که ممکن است بدانید دقیقاً به دنبال چه هستید – مثلاً آخرین پست های گروه های خود – یا ممکن است بخواهید با محتوای تازه و سرگرم کننده روبرو شوید. از آنجایی که Home بیشتر به یک موتور اکتشاف تبدیل می‌شود تا بتوانید محتوا و سازندگان جدید را از طریق توصیه‌ها پیدا کنید و دنبال کنید، برگه Feeds راه آسانی برای دسترسی به محتوای افراد و جوامعی که قبلاً در فیس‌بوک با آنها در ارتباط هستید فراهم می‌کند. تیاینجا هیچ پیشنهاد شده برای شما پست ها در فیدها و تبلیغات گنجانده شده است.

در حالی که Home جایی است که به طور فزاینده‌ای جامعه را از طریق علایق و علایق خود پیدا خواهید کرد، می‌توانید همچنان در Feeds از افراد و جوامعی که بیشتر به آنها اهمیت می‌دهید به‌روز باشید.

منبع

مدل محصول تب Feeds در فیس بوک

از امروز، برخی از افراد فیدها را به عنوان یک برگه در نوار میانبر خود می بینند. در iOS، این نوار در پایین برنامه، و در اندروید، در بالا یافت می شود. ما انتظار داریم این به‌روزرسانی‌ها در هفته آینده در سطح جهانی عرضه شوند. برگه‌های نوار میانبر بر اساس بخش‌هایی از برنامه که بیشتر استفاده می‌کنید تغییر می‌کنند. شما همچنین می توانید شخصی کردن و یک برگه را در نوار میانبر خود پین کنید و قرار دادن آن را دائمی کنید.

مدل محصول تب Home در فیس بوک

مدل محصول پین کردن تب Feeds در فیس بوک

صفحه اصلی: جایی که کشف اتفاق می افتد