معرفی متا پی | متا

محصولات نوآورانه می توانند به افراد، مشاغل و سازندگان کنترل بیشتری بر امور مالی خود کمک کنند. ما شاهد یک فرصت باورنکردنی برای توسعه محصولات مالی هستیم که مردم را به اقتصاد دیجیتال متصل می کند.

مدل محصول متا پرداخت در مسنجر

بیشتر بدانید متا پرداخت.

منبع

تغییر نام تجاری شرکت ما در سال گذشته تعهد و چشم انداز ما را برای کمک به ایجاد تکامل بعدی ارتباط اجتماعی – متاورس – تقویت کرد. مانند مارک زاکربرگ اعلام کرد دیروز، فیس‌بوک Pay را به متا پی تغییر می‌دهیم تا پیشنهاد پرداخت‌هایمان را به برند جدیدمان نزدیک‌تر کنیم.

درست مانند فیس‌بوک پی، با متا پی نیز افراد می‌توانند:

  • روش پرداخت دلخواه آنها را یک بار اضافه کنید، سپس از Meta Pay در جایی که در دسترس است برای انجام پرداخت‌ها و خریدها از طریق فناوری‌های ما و در حین خرید آنلاین از جای دیگر استفاده کنید.
  • مشاهده تاریخچه پرداخت، مدیریت روش های پرداخت و به روز رسانی تنظیمات آنها در یک مکان.
  • در صورت وجود، از طریق ایمیل یا چت، مراقبت از مشتری را 24 ساعته دریافت کنید.

امنیت و حفاظت برای پرداخت ها

ماکت محصول از پرداخت خارج از سایت

بعد چه است

ما از سال 2009 خدمات پرداخت قابل اعتمادی را ارائه کرده‌ایم. امروز به افراد و کسب‌وکارها در بیش از 160 کشور این امکان را می‌دهیم تا به 55 ارز پرداخت کنند.

ما به سرمایه گذاری در امنیت ادامه می دهیم. همانند فیس‌بوک پی، متا پی شماره‌های کارت پرداخت شما را رمزگذاری و ذخیره می‌کند، نظارت بر ضد کلاهبرداری را بر روی سیستم‌های ما انجام می‌دهد تا فعالیت‌های غیرمجاز را شناسایی کند و در صورت وقوع به شما اطلاع می‌دهد. شما همچنین می توانید یک پین متا پرداخت ایجاد کنید یا از تشخیص چهره یا اثر انگشت دستگاه خود برای ایمن کردن هر پرداخت استفاده کنید.

نحوه تنظیم متا پرداخت

Meta Pay همان روش آسان و ایمن برای خرید، ارسال پول و کمک مالی برای اهدافی است که در فناوری‌های ما از جمله فیس‌بوک، مسنجر، اینستاگرام و واتس‌اپ و همچنین در هر جایی که قبلاً فیس‌بوک پی را دیده‌اید، به آن‌ها اهمیت می‌دهید. هنگام خرید آنلاین را فشار دهید. ویژگی‌های متا پی و تجربه کاربری کلی که مردم از فیس‌بوک پی می‌دانند ثابت خواهند ماند. این تغییر برای اولین بار در ایالات متحده اجرا می شود و در طول زمان در سطح جهانی گسترش می یابد.

متا پی نقش مهمی در ارتباط افراد و مشاغل در حال حاضر و آینده دارد. این اتصالات به رشد در سراسر اکوسیستم فراجهانی کمک می کند. برای ما مهم است که ارسال و دریافت پول را به همان سادگی، سریع و ارزان انجام دهیم، مانند ارسال پیام به هر کسی و در هر کجا. و اینکه ما راه‌های مطمئن و راحت را برای پرداخت کالاها و خدمات در هر کجای دنیا ارائه می‌کنیم.

اگر قبلاً فیس‌بوک Pay را راه‌اندازی کرده‌اید، برای شروع استفاده از Meta Pay هیچ اقدامی لازم نیست. تمام اطلاعات فیس‌بوک پی موجود شما در متا پی یکسان باقی می‌ماند، از جمله جزئیات حساب، روش پرداخت و تنظیمات. اگر در Meta Pay تازه کار هستید، تنظیم آن آسان است:

  1. به تنظیمات Payments بروید.
  2. روش پرداخت و اطلاعات حساب خود را وارد کنید. متا پی از اکثر کارت های اعتباری و بدهی اصلی و همچنین PayPal و Shop Pay پشتیبانی می کند.
  3. دفعه بعد که خریدی انجام دادید، کمک مالی کردید یا پول ارسال کردید از طریق فناوری‌های ما یا هر جایی که هنگام خرید آنلاین دکمه متا پرداخت را مشاهده کردید، از متا پرداخت استفاده کنید. (لطفاً توجه داشته باشید که در دسترس بودن، موارد استفاده و تنظیم ممکن است متفاوت باشد.)