معرفی ویژگی‌های جدید برای استفاده حداکثری از تجربه اینستاگرام

مجموعه متنوعی از سازندگان در این کارگاه شرکت کردند تا از نکات و ترفندهای محصول، آخرین روندها و روش‌هایی که مردم می‌توانند از قدرت اینستاگرام برای اتصال و اشتراک‌گذاری استفاده کنند، بیاموزند. جلسات بر استفاده بهینه از فید اینستاگرام، نقش DM امروز، به‌روزرسانی‌های جدید در Reels و بررسی عمیق استراتژی محتوا متمرکز بود. سخنرانان متا و همچنین سازندگانی بودند که داستان های جالبی برای به اشتراک گذاشتن داشتند. آنها خالق کمدی مستقر در دهلی بودند دارنا دورگا (@Dharnaaaaa)، خالق کمدی مبتنی بر چاندیگار گوویند کاوشال (@govinuts)، خالق مد و سبک زندگی مستقر در بمبئی سانکت مهتا (@sankett25) و سازنده سرگرمی و کمدی مستقر در دهلی کریما بری (@kareemabarry).

ویرایش قرقره ها: ماه گذشته، ما یک ویرایشگر Reels جدید راه اندازی کردیم که کلیپ های ویدیویی، صدا، برچسب ها و متن را در یک صفحه ویرایش گرد هم می آورد. در حال حاضر، به روز رسانی های بیشتری در سراسر جهان در چند هفته آینده ارائه می شود تا خلاقیت با قرقره های خود را آسان تر کنید. آنها عبارتند از:

  • تقسیم: به راحتی یک گیره را به دو گیره تقسیم کنید
  • سرعت: سرعت کلیپ های خود را افزایش یا کاهش دهید
  • جایگزینی: بدون تغییر زمان بندی یا ترتیب کلیپ ها، صدا و سایر عناصر موجود در حلقه خود، یک کلیپ را با کلیپ دیگر تعویض کنید.

هدایای اینستاگرام: از نوامبر 2022، ما بوده ایم تست هدایا در Reels به عنوان یک روش جدید برای سازندگان که به راحتی شروع به کسب درآمد از طرفدارانی کنند که می خواهند قدردانی خود را به آنها نشان دهند. سازندگان می توانند هدایایی را از طرفدارانی دریافت کنند که آنها را مستقیماً در برنامه اینستاگرام و با استفاده از آن خریداری می کنند ستاره ها. این هدایای مجازی با مضمون به طرفداران اجازه می‌دهد تا قدردانی خود را خلاقانه ابراز کنند و به سازندگان کمک می‌کند از طرفدارانی که عاشق قرقره‌های خود هستند درآمد کسب کنند. هدایا در چند هفته آینده در هند عرضه خواهند شد.

پاراس شارما، مدیر محتوا و مشارکت های اجتماعی در فیس بوک هند (متا)

ویژگی های جدیدی که به تدریج در هند عرضه خواهند شد

  • نظرات GIF در مورد پست ها و حلقه ها: چه یک حلقه خنده دار تماشا کرده باشید یا بخواهید در پست جدید یکی از دوستانتان عشق خود را نشان دهید، اکنون می توانید یک GIF را به عنوان نظر در اینستاگرام ارسال کنید! این یک راه سرگرم‌کننده برای تعامل با پست‌ها و حلقه‌های دوستان و سازندگان مورد علاقه‌تان است، و همینطور است اکنون در سطح جهانی در دسترس است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این رویداد، هشتگ #IGUxIndia را دنبال کنید.

منبع هر روز، نوجوانان و سازندگان از اینستاگرام استفاده می کنند تا داستان خود را به روش های هیجان انگیز بیان کنند. این در Reels و همچنین سطوح دیگر مانند Feed، Stories و DM اتفاق می افتد. ما می‌خواستیم این موارد استفاده متنوع را برای الهام بخشیدن به خلاقیت برجسته کنیم، و همچنین برخی از ویژگی‌های جدیدی را برجسته کنیم که به آنها در ایجاد یک جامعه درگیر کمک می‌کند.

چگونه کار می کند:

  • روی نماد نظر در پستی که می خواهید روی آن نظر بدهید ضربه بزنید
  • برای دسترسی به کتابخانه GIPHY روی نماد GIF در سمت راست کادر متن ضربه بزنید
  • روی GIF مورد نظر برای اضافه کردن نظر خود ضربه بزنید

امروز، ما ویژگی‌های جدید اینستاگرام را در یک کارگاه آموزشی محصول در دفتر بمبئی خود مشاهده کردیم. این ویژگی‌ها می‌توانند به سازندگان کمک کنند تا خلاقیت خود را آشکار کنند و از محتوای Reels خود درآمد بیشتری کسب کنند، و شامل نظرات GIF در پست‌ها و حلقه‌ها، هدایای اینستاگرام و ویژگی‌های ویرایش جدید در Reels می‌شود.