معرفی ویژگی هایی برای یافتن سریع و اتصال به گروه های فیس بوک


راه های جدید برای سازماندهی گروه های خود

مدل محصول انجمن پنل در گروه های فیس بوک

در فیس بوک، ما در حال آزمایش نوار کناری جدیدی هستیم که به شما کمک می کند به راحتی گروه های مورد علاقه خود را سریعتر پیدا کنید. گروه‌های شما و آخرین فعالیت‌های درون آن‌ها را فهرست می‌کند، مانند پست‌های جدید یا چت‌هایی که هنوز ندیده‌اید. همچنین می‌توانید گروه‌های مورد علاقه‌تان را پین کنید تا ابتدا نشان داده شوند، گروه‌های جدید را کشف کنند یا حتی گروه خود را بسازید. برای مثال، اگر می‌خواهید سریع به آخرین دستور العمل‌های گروه آشپزی خود دسترسی داشته باشید، اکنون می‌توانید آن را به بالای صفحه سنجاق کنید، گروه‌های مرتبط را بیابید و برای شروع دستور خود الهام بگیرید.

مدل محصول منوی پنل انجمن در گروه های فیس بوک

ما در حال بهبود نحوه سازماندهی هر گروه هستیم، بنابراین شما می توانید مستقیماً به آنچه در حال وقوع است بپرید. در گروه خود، منوی جدیدی خواهید دید که شامل مواردی مانند رویدادها، فروشگاه‌ها و کانال‌های مختلف می‌شود تا ارتباط با دیگران در مورد موضوعات مورد علاقه‌تان را آسان‌تر کند. بنابراین، هنگامی که در گروه آشپزی خود قرار گرفتید، می‌توانید از رویدادهای آتی گروه به‌روز باشید، جدیدترین سوآپ آن‌ها را بخرید و بی‌وقفه به گفتگوها بپیوندید.

اتصال در فضاهای کوچکتر

سرپرست‌ها می‌توانند شروع به ایجاد کانال‌هایی برای ارتباط با گروه‌های خود در محیط‌های کوچک‌تر و معمولی‌تر کنند، جایی که می‌توانند بحث‌های عمیق‌تری درباره علایق مشترک داشته باشند یا انجمن‌های خود را پیرامون موضوعات در قالب‌های مختلف سازماندهی کنند:

مدل محصول فضاها در گروه های فیس بوک

  • کانال های چت جامعه: مکانی برای مردم برای پیام دادن، همکاری و ایجاد روابط عمیق تر در مورد موضوعات به روشی هم زمان در هر دو گروه فیس بوک و مسنجر. بنابراین وقتی در گروه جدید دوستداران BBQ خود هستید و در حین تلاش برای اولین بار به بازخورد فوری نیاز دارید، یک مدیر می تواند برای آن چت ایجاد کند.

ماکت تولید صدا در گروه های فیس بوک

  • کانال های صوتی انجمن: قابلیتی که در آن ادمین ها و اعضا می توانند به صورت تصادفی به مکالمات صوتی در زمان واقعی وارد و خارج شوند. اگر به دنبال شنیدن بهترین روش‌ها از دیگر اساتید گریل در گروه عاشقان BBQ خود هستید، ممکن است یک کانال صوتی ایجاد شود که در گروه فیس‌بوک و در مسنجر شما در دسترس است.

مدل محصول فید انجمن در گروه های فیس بوک

  • کانال های فید انجمن: راهی برای اعضای جامعه برای اتصال در زمانی که برایشان راحت تر است. مدیران می‌توانند انجمن‌های خود را بر اساس موضوعات درون گروه سازماندهی کنند تا اعضا بر اساس علایق خاص‌تری به هم متصل شوند. به عنوان مثال، اگر در یک گروه دوستداران BBQ هستید، می‌توانید کانالی برای فید وجود داشته باشد که در آن می‌توانید درباره موضوع سیگاری‌ها پست بگذارید و نظر بدهید.

منبع