معرفی ویژگی های جدید به گروه های فیس بوک


ایجاد انجمن هسته اصلی ماموریت فیس بوک در نزدیک کردن جهان به یکدیگر است، و در حالی که جامعه راه خود را در هر گوشه ای از برنامه باز کرده است، Groups همچنان مکان مرکزی است که افراد برای انجام کارهای بیشتر با هم می روند.

در واقع، اکثر افراد در فیس بوک عضو حداقل 15 گروه فعال هستند و هر روز بیش از 100 میلیون عضو گروه وجود دارد.

امروز، ما برای ششمین سال میزبان اجلاس انجمن‌های فیسبوک هستیم و تعدادی تغییرات را اعلام می‌کنیم تا به مردم کمک کنیم عمیق‌تر در مورد چیزهایی که به آن‌ها اهمیت می‌دهند درگیر شوند، فرهنگ جامعه را تقویت کنیم و مدیریت گروه‌هایشان را برای مدیران آسان‌تر کنیم.

راه های جدید برای تعامل عمیق تر با جوامع خود

همانطور که مردم برای کشف محتوا و جوامع به فیس بوک می آیند، ما راه های بیشتری را برای ارتباط از طریق علایق مشترک اضافه می کنیم.

 • قرقره ها در گروه ها به شما اجازه می دهد صدای خود را در جوامع خود از طریق ویدیوهای خلاقانه و همه جانبه بیان کنید. با Reels اکنون در گروه‌ها، اعضای انجمن می‌توانند اطلاعات را به اشتراک بگذارند، داستان بگویند و در سطح عمیق‌تری ارتباط برقرار کنند. تصور کنید افرادی در یک گروه شیفته آرایش در حال به اشتراک گذاشتن آخرین تکنیک ها و یافته های زیبایی خود با سایر اعضا هستند. مدیران و اعضای گروه همچنین می‌توانند عناصر خلاقانه مانند صدا، پوشش متن و فیلترها را قبل از اشتراک‌گذاری در بالای ویدیوهای خود اضافه کنند تا داستان‌های خود را زنده کنند.
 • توانایی یک رویداد عمومی فیس بوک را برای جامعه خود در استوری اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید. خواه مدیر گروهی باشید که میزبان جلسه ای برای جشن گرفتن یک نقطه عطف انجمن هستید، یا عضوی از گروه که اشتیاق خود را با دوستان به اشتراک می گذارد، این ویژگی می تواند به شما کمک کند تا جامعه خود را به طور گسترده تر به نمایش بگذارید.
 • ما در حال تست هستیم به روز رسانی در نمایه گروه شما برای تسهیل روابط اجتماعی و ارتباط با سایر اعضا. با این به روز رسانی های جدید می توانید:
  • اطلاعات را در «درباره من» خود سفارشی کنید بخش برای برجسته کردن اطلاعاتی که می خواهید با جامعه خود به اشتراک بگذارید. این می تواند به ادمین ها و اعضا کمک کند تا در مورد یکدیگر بیشتر بیاموزند و محتوایی ایجاد کنند که به بهترین شکل علایق گروه را منعکس کند.
  • اگر تمایل به پیام‌رسانی دارید، یک نشانگر به نمایه خود اضافه کنید. این می تواند به سایر اعضای همفکر کمک کند تا بدانند که شما مایل به برقراری ارتباط از طریق علایق مشترک هستید.

اوایل امسال، اعلام کردیم که مدیران می توانند شروع به ایجاد کنند کانال ها به عنوان راهی برای ارتباط با گروه های خود در محیط های کوچکتر و معمولی تر. مثلا، چت های جامعه، که به افراد امکان می دهد در زمان واقعی پیرامون موضوعات مورد علاقه خود از طریق متن، صدا و تصویر ارتباط برقرار کنند، اکنون در بیش از 140 کشور جهان در دسترس است. Black Girls Culinary، یک گروه فیس بوک که در آن مردم آخرین دستور العمل های خود را به اشتراک می گذارند، از چت های انجمن برای ایجاد استفاده می کند کانال های چت برای موضوعی مثل دوشنبه های بدون گوشت و کانال های صوتی برای صحبت از طریق نکات آشپزی در زمان واقعی. آنها همچنین می توانند یکپارچه اضافه کنید چت رویداد برای گروه‌بندی رویدادها، به افراد امکان می‌دهد رویدادها را قبل، در حین و بعد از وقوع آنها بحث کنند. ما همچنین در حال آزمایش توانایی ایجاد ادمین ها و ناظران گروه هستیم چت های فقط مشاهده برای ارسال ارتباطات یک طرفه برای همه اعضای خود بدون نیاز به نگهداری فعال یا پاسخ دادن به پیام ها در چت، بنابراین آنها می توانند در مورد اطلاعات مهم گروه به روز بمانند. ادمین ها و مدیران نیز می توانند از an چت فقط برای مدیریت برای همکاری در لحظه

تصویری که اشتراک گذاری یک رویداد فیس بوک را در استوری اینستاگرام نشان می دهد.

تصاویری که به‌روزرسانی‌های بخش درباره من را در نمایه گروه نشان می‌دهند.

تصاویری که رابط کاربری چت های انجمن را نشان می دهد.

تجربیات مدیریت شده برای فرهنگ سازی

مدیران ابزارهای جدیدی دارند که به آنها کمک می کند فرهنگ گروه خود را به طور مؤثر مدیریت کرده و به روش های جذاب، مفید و مسئولانه پیش ببرند:

 • مشارکت های جامعه: ما در حال آزمایش یک روش جدید برای مدیران هستیم تا برترین اعضای مشارکت کننده را که می توانند برجسته کنند با ایفای نقش فعال با مجموعه ای از مسئولیت ها در جامعه یا دریافت واکنش ها و نظرات در مورد پست ها امتیاز کسب کنید. مثلا، انجمن های بازی می توانند نکات مفیدی را که سایر اعضا درباره ویژگی ها، بازی ها و شخصیت های جدید به اشتراک می گذارند، شناسایی کنند. با جمع‌آوری امتیاز، اعضای برتر مشارکت‌کننده نشان‌هایی را به دست می‌آورند تا در نمایه‌های گروه خود قرار بگیرند و انتخاب اعضا برای نقش‌ها را برای مدیران آسان‌تر می‌کند.
  • اجتماعی کننده: ما در حال آزمایش نقش جدیدی برای مدیران هستیم تا اعضای فعالی را بشناسند که به دیگران کمک می‌کنند احساس کنند که از آنها استقبال می‌کنند، در ارتباط هستند و با انگیزه مشارکت می‌کنند. به عنوان مثال، Socializers در جوامع جشنواره موسیقی را می توان برای به اشتراک گذاشتن تجربیات جشنواره و انگیزه دادن به دیگران برای انجام همین کار با اشتراک گذاری عکس ها و فیلم ها شناسایی کرد.
 • کمک مدیریت: ما به‌روزرسانی‌های جدیدی را در مورد این ویژگی به اشتراک می‌گذاریم که به مدیران کمک می‌کند تا با انجام اقدامات خودکار بر اساس معیارهای خاصی که تعیین می‌کنند، گروه‌های خود را به طور مؤثر تعدیل کنند:
  • درمان های جدید برای اطلاعات نادرست: برای کمک به اطمینان بیشتر محتوا برای جامعه وسیع‌تر، مدیران گروه می‌توانند به‌طور خودکار پست‌هایی را که حاوی اطلاعاتی هستند که توسط بررسی‌کنندگان حقایق شخص ثالث به‌عنوان نادرست رتبه‌بندی شده‌اند (اعم از اینکه پست‌ها قبل یا بعد از پست شدن در گروهشان حاوی اطلاعات نادرست شناسایی شوند) به پست های معلق تا ادمین ها بتوانند قبل از حذف پست ها را بررسی کنند. درباره برنامه بررسی حقایق شخص ثالث ما بیشتر بیاموزید اینجا.
  • خلاصه روزانه: سرپرستان گروه می توانند به راحتی بررسی کنند که چگونه Admin Assist به آنها کمک می کند تا جامعه خود را با خلاصه روزانه جدیدی از اقدامات انجام شده در یک انجمن بر اساس معیارهایی که سرپرستان تعیین کرده اند، مدیریت کنند.
 • پرچم گذاری شده توسط فیس بوک: همانطور که در اخیر خود به اشتراک گذاشتیم گزارش اجرای استانداردهای جامعه، ما در حال آزمایش یک برنامه افزودنی در پرچم‌گذاری شده توسط Facebook هستیم که به برخی از مدیران گروه‌های واجد شرایط این امکان را می‌دهد تا از زمینه اضافی استفاده کنند و به محتوایی اجازه دهند که در غیر این صورت برای حذف به‌عنوان قلدری و آزار و اذیت پرچم‌گذاری شود. ما از معیارهای مختلفی برای تعریف واجد شرایط بودن یک گروه برای این ویژگی استفاده می کنیم، از جمله اینکه سرپرست گروه نباید سرپرست گروهی باشد که قبلاً آن را حذف کرده ایم. از طریق این آزمایش، یک مدیر گروهی از علاقه‌مندان به مخزن ماهی می‌تواند نظر پرچم‌گذاری شده‌ای را که ماهی را «چرب» می‌نامد، اجازه دهد که توهین‌آمیز نباشد. ما همچنان از گروه‌ها می‌خواهیم که از خط‌مشی‌های ما پیروی کنند و محتوای ناقض گزارش شده به ما را حذف خواهیم کرد.

رابط کاربری برای مشارکت های انجمن در فیس بوک.

تصویری از نشان مشارکت کننده برتر در فیس بوک.

رابط کاربری برای Admin Assist در یک گروه فیس بوک.

رابط کاربری Flagged By Facebook.

رابط کاربری Flagged By Facebook برای یک مدیر گروه.

برنامه شتاب دهنده جامعه

این 2022 برنامه شتاب دهنده جامعه به رهبران جامعه چهار ماه آموزش، راهنمایی و بودجه ارائه می دهد برای کمک به آنها در تعمیق تأثیر جامعه خود از طریق فناوری های متا. امروز، ما اعلام می کنیم شرکت کنندگان منتخب امسال از سراسر جهان

منبع