معرفی ویژگی های جدید وضعیت WhatsApp

ما در حال معرفی قابلیت ضبط و به اشتراک گذاری پیام های صوتی حداکثر 30 ثانیه در وضعیت WhatsApp هستیم. وضعیت صدا را می توان برای ارسال به روز رسانی های شخصی بیشتر مورد استفاده قرار داد، به خصوص اگر احساس راحتی بیشتری برای بیان خود با صحبت کردن به جای تایپ کردن داشته باشید.

واکنش های وضعیت

این به‌روزرسانی‌ها در سراسر جهان برای کاربران عرضه می‌شوند و در هفته‌های آینده برای همه در دسترس خواهند بود.

منبع

ما واکنش‌های وضعیت را اضافه می‌کنیم تا راهی سریع و آسان برای پاسخ به به‌روزرسانی‌های وضعیت از مخاطبین شما ارائه دهیم. اکنون می توانید با کشیدن انگشت به بالا و ضربه زدن روی یکی از هشت ایموجی به سرعت به هر وضعیتی پاسخ دهید (😍 😂 😮 😥 🙏 👏 🎉 💯). همچنان می‌توانید با متن، پیام صوتی، برچسب‌ها و موارد دیگر به وضعیت پاسخ دهید.

نمایه وضعیت برای به‌روزرسانی‌های جدید حلقه می‌زند

این نمایش اسلاید به جاوا اسکریپت نیاز دارد.

انتخابگر مخاطب خصوصی

وضعیتی که به اشتراک می گذارید ممکن است همیشه برای همه مخاطبین شما مناسب نباشد، بنابراین اکنون می توانید انتخاب کنید که هر بار که وضعیت شما را به روز می کنید چه کسی آن را مشاهده کند. آخرین انتخاب مخاطب شما ذخیره می شود و به عنوان پیش فرض برای وضعیت بعدی شما استفاده می شود.

وضعیت صدا

با حلقه نمایه وضعیت جدید، هرگز وضعیت یکی از عزیزان خود را از دست نخواهید داد. هر زمان که یک به‌روزرسانی وضعیت را به اشتراک بگذارند، این حلقه در اطراف عکس نمایه مخاطب شما وجود دارد. در لیست های چت، لیست های شرکت کنندگان گروه و اطلاعات تماس قابل مشاهده خواهد بود.

پیش نمایش های پیوند در وضعیت

اکنون وقتی پیوندی را در وضعیت خود ارسال می کنید، به طور خودکار یک پیش نمایش بصری از محتوای آن را می بینید، درست مانند زمانی که پیامی ارسال می کنید. پیش‌نمایش‌های بصری وضعیت‌های شما را بهتر نشان می‌دهند و همچنین به مخاطبین شما قبل از کلیک کردن، ایده بهتری از چیستی پیوند می‌دهند.

وضعیت در واتس اپ روشی محبوب برای به اشتراک گذاری به روز رسانی ها با دوستان و مخاطبین نزدیک است. هر وضعیت در 24 ساعت ناپدید می شود و ممکن است شامل عکس، فیلم، GIF، متن و موارد دیگر باشد. درست مانند چت ها و تماس های شخصی شما، وضعیت WhatsApp شما با رمزگذاری سرتاسر محافظت می شود تا بتوانید به صورت خصوصی و ایمن به اشتراک بگذارید.

ما مشتاقیم مجموعه ای از ویژگی های جدید را به وضعیت WhatsApp اضافه کنیم که بیان خود و ارتباط با دیگران را آسان تر می کند.