معرفی چت های انجمن: اتصال به انجمن خود در زمان واقعی در مسنجر و فیس بوک

ما به بیش از یک میلیارد نفر کمک کرده‌ایم تا در یک فضای قابل اعتماد در مسنجر با عزیزان خود ارتباط برقرار کنند و می‌دانیم که مردم می‌خواهند به‌دلیل علایق مشترک، در زمان واقعی با جوامع بزرگ‌تر ارتباط برقرار کنند. امروز، مارک زاکربرگ اعلام کرد که در هفته‌های آینده آزمایش توانایی افراد برای راه‌اندازی چت‌های اجتماعی در مسنجر را آغاز خواهیم کرد و به افراد این امکان را می‌دهیم تا یک گروه فیس‌بوک ایجاد کنند، چت‌ها و کانال‌های صوتی را شروع کنند و از دیگران دعوت کنند تا به گروه جدیدشان بپیوندند. برنامه ما همچنین چت های انجمن را به گروه های فیس بوک بیشتری نیز گسترش خواهیم داد.

ادمین ها می توانند از میان چندین گزینه برای کمک به ارتباط جوامع خود انتخاب کنند. آنها می توانند یک چت برای اعضای گروه در مورد یک موضوع خاص شروع کنند چت رویداد برای گردش یا ملاقات، الف فقط برای مشاهده پخش چت برای ادمین ها برای اعلام به روز رسانی های کل گروه و یک چت فقط برای مدیریت برای همکاری با مدیران و مدیران ادمین ها نیز می توانند ایجاد کنند کانال های صوتی بنابراین اعضای گروه می توانند نظرات خود را به اشتراک بگذارند یا پشتیبانی بی درنگ دریافت کنند. شرکت‌کنندگان همچنین می‌توانند پس از ورود به کانال صوتی، ویدیو را فعال کنند. به عنوان مثال، ادمین یک گروه فیس بوک برای دانشجویان شیمی می تواند کانال های صوتی برای گروه های مطالعه در فصل پایانی ایجاد کند و شرکت کنندگان می توانند ویدیو را برای آموزش زنده فعال کنند. چت های انجمن فقط برای اعضای یک گروه قابل دسترسی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه استفاده از چت های انجمن، وبلاگ انجمن فیس بوک را بررسی کنید.

بررسی کنید که چگونه ونسا یاگر، مدیر زنانی که موج سواری می کنند گروه فیس بوک، از چت های اجتماعی استفاده می کند تا اعضای خود را در زمان واقعی برای یک جلسه خودجوش IRL گرد هم بیاورد.

تصویری که رابط کاربری را برای چت مدیر و ناظر در چت های انجمن نشان می دهد.

چت‌های انجمن به افراد امکان می‌دهد در قالب‌های مختلف، از جمله متن، صدا و ویدیو، عمیق‌تر با جوامع در زمان واقعی پیرامون موضوعات مورد علاقه خود ارتباط برقرار کنند. این تجربه به‌طور یکپارچه گروه‌های مسنجر و فیس‌بوک را با هم ترکیب می‌کند تا به افراد اجازه دهد در زمان، کجا و چگونه با هم ارتباط برقرار کنند. مدیران اکنون می توانند یک گفتگو را در مورد یک موضوع شروع کنند و به جای اینکه منتظر نظرات دیگران در مورد یک پست باشند، پاسخ های لحظه ای دریافت کنند. و به جای پیمایش چندین موضوع در یک چت گروهی مسنجر، شخصی که چت انجمن را ایجاد می‌کند می‌تواند چت‌ها را در دسته‌هایی سازماندهی کند تا اعضای گروه بتوانند به راحتی آنچه را که برایشان جالب است پیدا کنند. به عنوان مثال، گروه طرفداران یک گروه می‌توانند دسته‌بندی «اخبار فوری» با چت‌هایی که به انتشار آلبوم‌های جدید، تاریخ‌های تور و فعالیت‌های گروهی اختصاص داده شده است داشته باشند.

ما متعهد به ایجاد تجربیات پیام رسانی هستیم که به افراد کمک می کند با جوامع، دوستان و خانواده خود ارتباط برقرار کنند. همانطور که Chats انجمن برای افراد و گروه‌های بیشتری در سراسر جهان منتشر می‌شود، ما به بررسی ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدید برای آسان‌تر کردن ارتباط با یکدیگر ادامه خواهیم داد.

منبع

با توجه به ماهیت عمومی تر چت های انجمن، ما مجموعه ای قوی از ابزارها را ایجاد کرده ایم که به مدیران کمک می کند تا به راحتی تجربه های چت و صوتی را مدیریت کنند. این شامل اعتدال توانایی ها مانند مسدود کردن، نادیده گرفتن یا تعلیق اعضای گروه، و حذف اعضا یا پیام ها، و همچنین کمک مدیریت، که به مدیران اجازه می دهد تا معیارهای سفارشی را تعیین کنند که به طور خودکار کاربران را به حالت تعلیق در می آورد، پیام های گزارش شده را حذف می کند، و پیام های نویسندگان نادرست یا حاوی محتوای نقض کننده ارسال را متوقف می کند. اعضای انجمن چت همچنین می‌توانند پیام‌ها را به مدیران گروه یا متا گزارش دهند، کاربران را مسدود کنند یا چت را در هر زمانی ترک کنند. بیشتر بدانید کنترل حریم خصوصی و ایمنی در چت انجمنس.

بعد چه است

تصویری که رابط کاربری ایجاد یک انجمن را نشان می دهد.

تصویری که رابط کاربری ایجاد و دعوت دیگران را به یک انجمن نشان می دهد.

چرا چت های انجمن؟

تصویری که رابط کاربری برای یک چت جامعه را نشان می دهد.

تصویری که رابط کاربری گروه و انجمن زنانی که موج سواری می کنند را نشان می دهد.

چگونه کار می کند