معرفی کانال های پخش اینستاگرام: راهی جدید برای سازندگان برای تعمیق ارتباط با فالوورها

نحوه پیوستن به یک کانال پخش در اینجا آمده است:

  • به پیوند کانال پخش از طریق استیکر استوری سازندگان، پیوند پین شده به نمایه اینستاگرام آن‌ها یا به عنوان یک دنبال‌کننده موجود، یک اعلان یک‌باره زمانی که سازنده کانال جدیدی را راه‌اندازی می‌کند، ارسال می‌شود.
  • روی «پیوستن به کانال پخش» ضربه بزنید. افرادی که هنوز سازنده را دنبال نمی‌کنند، از آنها خواسته می‌شود که این کار را انجام دهند.
  • پس از عضویت در کانال، فالوورها می توانند به محتوا واکنش نشان دهند و در نظرسنجی ها رای دهند، اما نمی توانند پیام ارسال کنند. آنها همچنین می توانند پیوندی به کانال های پخش سازندگان مورد علاقه خود به اشتراک بگذارند تا دوستان بتوانند دنبال کنند و به آن بپیوندند.
دنبال‌کنندگان می‌توانند کانال‌های پخش را در هر زمانی ترک یا بی‌صدا کنند و همچنین می‌توانند با رفتن به نمایه سازندگان، ضربه زدن روی نماد زنگ و انتخاب «کانال پخش»، اعلان‌های خود را از سازندگان کنترل کنند.

به محض اینکه کانال پخش زنده شد، سازندگان همچنین می‌توانند با استفاده از برچسب «پیوستن به کانال» در استوری‌ها یا با پین کردن پیوند کانال به نمایه‌شان (به زودی) دنبال‌کنندگان خود را تشویق به پیوستن کنند.

سازندگان دارای اشتراک که می‌خواهند کانال پخشی ایجاد کنند که برای همه دنبال‌کنندگانشان باز باشد، باید مخاطبان کانال را روی «همه دنبال‌کنندگان» تنظیم کنند. همچنین گزینه ای برای ایجاد یک کانال پخش محدود به مشترکین پولی برای محتوای اختصاصی تر وجود دارد.

کانال‌های پخش نیز تجربه‌های چت عمومی و قابل کشف هستند، بنابراین با آنها متفاوت از آن رفتار می‌شود پیام خصوصی در اینستاگرام ما ابزار داریم و بررسی کنندگان برای کمک به ما شناسایی، بررسی یا حذف محتوای موجود در کانال‌های پخش که ممکن است دستورالعمل‌های انجمن ما را نقض کند – اغلب قبل از اینکه کسی آن را ببیند.

اعلان‌ها به‌طور پیش‌فرض روی «بعضی» خواهند بود، اما این تنظیم را می‌توان به «همه» یا «هیچ‌کدام» تغییر داد. به غیر از اعلان دعوت، دنبال کنندگان هیچ اعلان دیگری در مورد کانال پخش دریافت نخواهند کرد مگر اینکه کانال را به صندوق ورودی خود اضافه کنند. هنگامی که یک کانال به صندوق ورودی خود اضافه می شود، در میان رشته های پیام دیگر ظاهر می شود و اعلان ها روشن می شوند و مانند هر چت دیگری عمل می کنند.

ویژگی‌های بیشتری در ماه‌های آینده به کانال‌های پخش اضافه می‌شود، مانند امکان آوردن سازنده دیگری به کانال برای بحث در مورد همکاری‌های آینده، سؤالات جمع‌سپاری برای «هر چیزی از من بپرس» و موارد دیگر.

بررسی کنید چه کسی از کانال های پخش استفاده می کند

نقاط محدود است و ما دسترسی زودهنگام را به صورت چرخشی ارائه خواهیم کرد. در حالی که ما برای اولین بار این ویژگی جدید را به اینستاگرام معرفی می کنیم، در ماه های آینده کانال های پخش را در مسنجر و فیس بوک آزمایش خواهیم کرد.

حریم خصوصی و ایمنی

هنگامی که یک سازنده به کانال های پخش دسترسی پیدا کرد و اولین پیام را از صندوق ورودی اینستاگرام خود ارسال کرد، دنبال کنندگان او یک اعلان برای پیوستن به کانال دریافت می کنند. هر کسی می‌تواند کانال پخش را پیدا کند و محتوا را مشاهده کند، اما فقط دنبال‌کنندگانی که به کانال می‌پیوندند، هر زمان که به‌روزرسانی باشد، اعلان دریافت می‌کنند.

تصویری که اعلان شروع یک کانال پخش و نحوه پیوستن دنبال کنندگان به آن را نشان می دهد.

دریافت دسترسی زودهنگام

تصویر کانال پخش مارک زاکربرگ در اینستاگرام.

امروز مارک زاکربرگ کانال های پخش را در اینستاگرام با “Meta Channel 📢” خود معرفی کرد.. کانال‌های پخش یک ابزار پیام‌رسان عمومی یک به چند هستند که سازندگان می‌توانند همه دنبال‌کنندگان خود را دعوت کنند و به‌روزرسانی‌های متن، ویدیو و عکس را به اشتراک بگذارند.

سازندگان همچنین می‌توانند از یادداشت‌های صوتی برای اشتراک‌گذاری آخرین به‌روزرسانی‌ها و لحظات پشت صحنه خود استفاده کنند، و حتی نظرسنجی‌هایی برای بازخورد طرفداران جمع‌سپاری ایجاد کنند. فقط سازندگان می توانند در کانال های پخش پیام ارسال کنند، در حالی که دنبال کنندگان می توانند به محتوا واکنش نشان دهند و در نظرسنجی ها رای دهند.

در مورد تفاوت بین کانال های پخش و گفتگوهای خصوصی در اینستاگرام بیشتر بدانید.

منبع

سازندگان زیر از امروز کانال های پخش خود را آغاز می کنند. به نمایه‌های آنها بروید و روی پیوند موجود در بایوس آنها ضربه بزنید (فقط از طریق تلفن همراه قابل دسترسی است):

تصویری که ویژگی‌های کانال پخش اینستاگرام مانند نظرسنجی، یادداشت‌های صوتی و پیام‌های متنی را نشان می‌دهد.

کانال های پخش چگونه کار می کنند؟

ما در حال حاضر در حال آزمایش کانال های پخش با تعداد معدودی از سازندگان در ایالات متحده هستیم و قصد داریم در ماه های آینده گسترش دهیم. سازندگان علاقه مند می توانند با دسترسی به لیست انتظار در دستگاه تلفن همراه خود ثبت نام کنند تا برای دسترسی زودهنگام در نظر گرفته شوند.

کانال های پخش مشمول دستورالعمل های اجتماعی اینستاگرام بنابراین مردم می توانند احساس امنیت کنند و از اینکه بخشی از آنها هستند استقبال می کنند. افراد می‌توانند هم خود یک کانال پخش یا محتوای خاصی را که در کانال به اشتراک گذاشته شده است گزارش دهند، که در صورت مخالفت با خط‌مشی‌های ما، می‌توانند حذف شوند.

تصویری که نشان می‌دهد چگونه سازندگان می‌توانند یک کانال پخش را در استوری اینستاگرام خود ارسال کنند.