معرفی Meta’s Creators of Tomorrow

امروز، ما در حال راه اندازی خالقان فردا ویترین، که استعدادهای فردی متنوعی را در سراسر اروپا، خاورمیانه و آفریقا که در حال الهام بخشیدن به جنبش جدیدی از محتوای خلاقانه آنلاین هستند، برجسته می کند.

ما در طول سال آینده با این سازندگان همکاری نزدیک خواهیم کرد تا به آنها کمک کنیم مخاطبان خود را افزایش دهند و علایق آنها را به حرفه در سراسر فناوری هایمان تبدیل کنند و مشتاقانه منتظر معرفی سازندگان برجسته بیشتری از سراسر جهان در ماه های آینده هستیم.

Creators of Tomorrow حرفه های هیجان انگیزی در پیش دارند. آن‌ها به این دلیل انتخاب شده‌اند که در میان جوامع خود به‌صورت آنلاین راه می‌افتند و بهترین رویکرد در کلاس خود را برای فرمت‌های ویدیویی، فناوری و سرگرمی‌های تعاملی به نمایش می‌گذارند – ویژگی‌های خلاقانه‌ای که ما معتقدیم در تکامل متاورس ضروری است.

در نهایت، ما هیجان‌زده‌ایم که همه سازندگان فردای خود را در هفته سازندگان متا در ماه نوامبر، که در نمایشگاه نمادین تیت مدرن لندن برگزار می‌شود، گرد هم می‌آوریم. در آنجا، سازندگان فردای ما به سایر سازندگان منطقه‌ای در مراحل مختلف شغلی خود ملحق می‌شوند تا با یکدیگر همکاری کنند، از یکدیگر بیاموزند و همچنان در آینده تولید محتوا در پلتفرم‌های ما الهام بگیرند.

منبع

امروز، ما میزبان رویدادهای راه اندازی در دفاتر خود هستیم تا سازندگان خود را دور هم جمع کنیم و همکاری خود را با آنها آغاز کنیم. در ماه‌های آینده، ما برنامه‌ها و تجربیاتی را ارائه خواهیم کرد که آنها را در فرهنگ ما ادغام می‌کند، استعدادهای آنها را برجسته می‌کند و مشاغل رو به رشد آنها را پرورش می‌دهد.

از سازندگان بازی مانند RossiHD از بریتانیا یا اویدیو پاتراسکو از رومانی؛ پیشگامان AR دوست دارند محمد سلطان از امارات یا لوکاس گوزمن از هلند؛ هنرمندان NFT مانند اینبار لوی از اسرائیل، Ecem Dilan Köse از ترکیه و جان کلاب از جمهوری چک؛ یا صداهای پیشرو جامعه مانند حامی عشق به خود یوجنیا لونگو از ایتالیا، شخصیت رسانه ای کوام باکس از کنیا، یا اینفلوئنسر مثبت بدن تانیا میکاپ پلاس از فرانسه – سازندگان در پلتفرم‌های متا از طیف وسیعی از استعدادها استفاده می‌کنند که از برنامه‌های ما برای گفتن داستان‌های خود و راه‌اندازی حرفه‌های خود استفاده می‌کنند.

ما همچنین می خواهیم به سازندگان خود تجربیات و رویدادهایی انحصاری ارائه دهیم که آنها را قادر می سازد تا محتوایی ایجاد کنند که جرقه گفتگو پیرامون لحظات فرهنگی را ایجاد کند. که در آلمان، ما میزبان سازندگان فردا هستیم جشنواره سوپر بلوم، به آنها امکان دسترسی VIP به ردیف موسیقی را می دهد. به همین ترتیب، ما منا سازندگان به ما خواهند پیوست همیشه اکنون است، یک نمایشگاه هنری همهجانبه در اهرام جیزه، برای به دست آوردن تجربه عملی با تاسیسات واقعیت افزوده ما.

سازندگان ما از آزمایش محتوای ویدیویی امروز تا ساختن جهان‌های فراگیر فردا که تعامل با طرفداران و جوامع خود را عمیق‌تر می‌کند، نماینده نسلی از صداها هستند که پتانسیل تحقق این دیدگاه را دارند.

همانطور که ما به سمت متاورس کار می کنیم، به پرورش حرفه آنها ادامه می دهیم و به آنها و دیگر سازندگان دسترسی به ابزارها، آموزش و منابع پیشرفته می دهیم تا در خط مقدم فرصت ها و نوآوری های جدید باشند.

راه اندازی ها و برنامه های محلی

از آنجایی که روندهای فرهنگی از طریق محتوای دیجیتال تقویت می شوند و راه های جدیدی برای کسب درآمد برای آنها باز می شود، این سازندگان رشد هیجان انگیزی را تجربه می کنند که فرصت های جدیدی را که آینده اینترنت را در بر می گیرد – خواه ساخت بازارهای دیجیتالی خودشان، میزبانی همه جانبه باشد، باز می کند. رویدادهای رو در رو با طرفداران در سراسر جهان، یا همکاری با برندها برای ترویج تجربیات جدید.

برای اطمینان از به روز بودن سازندگان ما با فناوری‌ها و ابزارهای ما، جلسات و کارگاه‌های حضوری اختصاصی را میزبانی خواهیم کرد. به عنوان مثال، ما سازندگان خود را وارد خواهیم کرد ایتالیا با هم برای یک “مدرسه قرقره” برای به نمایش گذاشتن آخرین بهترین شیوه ها در قالب در حال تکامل. و در آفریقای جنوبی، ما میزبان یک “روز سازندگان” خواهیم بود که شامل کارگاه هایی است که شامل کسب درآمد و نکات محتوای مارک و موارد دیگر می شود.

می‌توانید فهرست کامل سازندگان را در سایت اختصاصی Creators of Tomorrow ما مشاهده کنید و با استفاده از «#CreatorsOfTomorrow» در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

Spotlighting نسل آینده سازندگان محتوا