نحوه برنامه ریزی متا برای میان دوره ای 2022 ایالات متحده


در سال‌های اخیر، متا رویکردی جامع برای نحوه برگزاری انتخابات در پلتفرم‌های ما ایجاد کرده است. با نزدیک شدن به انتخابات میان دوره ای 2022 ایالات متحده، ما در حال تعیین نحوه اعمال رویکرد خود در این چرخه انتخاباتی هستیم که تا حد زیادی با سیاست ها و پادمان هایی که در طول انتخابات ریاست جمهوری 2020 ایالات متحده داشتیم مطابقت دارد.

متا مبلغ هنگفتی را برای محافظت از انتخابات آنلاین – نه فقط در دوره های انتخاباتی بلکه در همه زمان ها – سرمایه گذاری می کند. ما فقط در سال گذشته حدود 5 میلیارد دلار برای ایمنی و امنیت هزینه کردیم و صدها نفر را به طور دائم در بیش از 40 تیم به این کار اختصاص داده ایم. با هر انتخابات مهم در سراسر جهان – از جمله انتخابات ملی امسال فرانسه و فیلیپین – ما درس هایی را که می آموزیم برای کمک به جلوتر از تهدیدهای نوظهور ترکیب می کنیم.

رویکرد ما به انتخابات میان‌دوره‌ای 2022 ایالات متحده، آموخته‌های حاصل از چرخه انتخابات 2020 را به کار می‌گیرد و از اقداماتی که در آخرین انتخابات میان‌دوره‌ای در سال 2018 اجرا کردیم، فراتر می‌رود. این شامل عملیات‌های امنیتی پیشرفته برای مبارزه با مداخله خارجی و کمپین‌های نفوذ داخلی، شبکه شرکای مستقل بررسی واقعیت است. ، شفافیت پیشرو در صنعت ما در مورد تبلیغات سیاسی و صفحات و همچنین اقدامات جدید برای کمک به حفظ امنیت کارکنان نظرسنجی. همانطور که در سال 2020 انجام دادیم، ما یک تیم اختصاصی برای مبارزه با دخالت در انتخابات و رای دهندگان داریم و در عین حال به مردم کمک می کنیم اطلاعات قابل اعتمادی درباره زمان و نحوه رای دادن به دست آورند.

جلوگیری از دخالت در انتخابات و رای دهندگان

ما به طور مداوم محتوا را بررسی می کنیم تا مشخص کنیم که آیا استانداردهای انجمن ما، از جمله خط مشی های ما را نقض می کند یا خیر انتخابات و دخالت در رای دهندگان، سخنان تنفرآمیز، هماهنگی آسیب و تبلیغ جرم، و قلدری و آزار و اذیت.

تیم‌های ما هم با مداخله خارجی و هم با عملیات نفوذ داخلی مبارزه می‌کنند و ده‌ها شبکه را که تلاش کرده‌اند در انتخابات ایالات متحده مداخله کنند، افشا و مختل کرده‌اند. در سه ماهه اول سال 2022 بیش از 270 سازمان برتری‌گرای سفیدپوست را ممنوع کرده و 2.5 میلیون محتوای مرتبط با نفرت سازمان‌یافته را در سراسر جهان در سه ماهه اول سال 2022 حذف کرده‌ایم. از محتوایی که حذف کردیم، تقریباً 97 درصد آن توسط سیستم‌های ما قبل از اینکه کسی آن را گزارش کند، پیدا شد. . ما همچنین در حال سرمایه‌گذاری در شناسایی پیشگیرانه تهدید و گسترش سیاست‌های خود برای کمک به رسیدگی به آزار و اذیت هماهنگ و تهدید به خشونت علیه مقامات انتخاباتی و کارکنان رای‌گیری هستیم.

ما با طیفی از شرکا کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که تا حد امکان آماده هستیم، از جمله مقامات ایالتی و محلی انتخابات، آژانس امنیت سایبری و امنیت زیرساخت فدرال، و همتایان صنعت. این شامل ملاقات منظم با انجمن ملی دبیران امور خارجه و انجمن ملی مدیران انتخابات ایالتی است.

همانطور که در ایالات متحده در سال 2020 اتفاق افتاد، محتوای مربوط به انتخابات که حذف خواهیم کرد شامل اطلاعات نادرست درباره تاریخ، مکان، زمان و روش های رأی گیری است. اطلاعات نادرست در مورد اینکه چه کسی می تواند رای دهد، آیا یک رای شمارش می شود یا خیر، و شرایط رای دادن. و خواستار خشونت مربوط به رای دادن، ثبت نام رای دهندگان، یا اداره یا نتیجه یک انتخابات است. ما تبلیغاتی را که مردم را به عدم رای دادن تشویق می کنند یا مشروعیت انتخابات آینده را زیر سوال می برند رد خواهیم کرد..

همچنین مانند سال 2020، تبلیغات سیاسی، انتخاباتی و اجتماعی جدید را در هفته آخر مبارزات انتخاباتی ممنوع خواهیم کرد. تبلیغاتی که قبلاً قبل از این دوره محدودیت پخش شده باشند، مجاز به نمایش در این مدت خواهند بود. برای ساده‌سازی فرآیند از آخرین چرخه، هرگونه ویرایش مربوط به خلاقیت، مکان‌یابی، هدف‌یابی و بهینه‌سازی مجاز نخواهد بود. منطق ما برای این دوره محدودیت مانند سال 2020 باقی می ماند: در روزهای پایانی انتخابات، متوجه می شویم که ممکن است زمان کافی برای اعتراض به ادعاهای جدید مطرح شده در تبلیغات وجود نداشته باشد. این مدت محدودیت از فردای انتخابات برداشته می شود و برنامه ای برای تمدید آن نداریم.

ارتباط افراد با اطلاعات قابل اعتماد

ما همچنان از طریق اعلان‌های فید و مرکز اطلاعات رأی‌دهی خود، به ارتباط افراد با جزئیات مربوط به ثبت نام رأی‌دهندگان و انتخابات از طریق مقامات انتخابات ایالتی خود ادامه می‌دهیم. در طول انتخابات مقدماتی، یادآوری هایی را به مردم نشان داده ایم که آنها را به اطلاعاتی در مورد نحوه ثبت نام و زمان و نحوه رای دادن راهنمایی می کند.

مقامات انتخابات ایالتی و محلی همچنان از هشدارهای رای ما در فیس بوک برای ارسال آخرین اطلاعات در مورد ثبت نام و رای دادن به مردم جوامع خود استفاده می کنند و تا کنون بیش از 80 میلیون اعلان مربوط به انتخابات در سال جاری وجود داشته است. ما همچنین نظرات پست‌های مقامات انتخابات محلی را افزایش می‌دهیم تا اطمینان حاصل کنیم که مردم تا حد امکان اطلاعات قابل اعتمادی در مورد نحوه، زمان و مکان رای دادن دارند.

تصویری که هشدار رای گیری در فیس بوک را نشان می دهد.

تصویری که هشدار رای گیری در فیس بوک را نشان می دهد.

اگر فکر کنیم زبان دوم بهتر قابل درک است، امسال نیز اعلان‌های درون فید مربوط به انتخابات را به زبان دومی غیر از انگلیسی نشان می‌دهیم. به عنوان مثال، اگر فردی زبان خود را روی انگلیسی تنظیم کرده باشد اما با اکثریت محتوا به زبان اسپانیایی تعامل داشته باشد، ما اعلان‌های رأی‌گیری را به دو زبان انگلیسی و اسپانیایی نشان خواهیم داد.

در اینستاگرام، استیکرهای “من رای دادم” و “ثبت نام برای رای دادن” خود را در سینی Stories در طول فصل اولیه راه اندازی کردیم و به زودی استیکرهای بیشتری را برای افراد اضافه می کنیم تا برنامه های خود را برای نحوه رای دادن به اشتراک بگذارند.

در حالی که برخی از چالش‌ها در سال 2020 منحصربه‌فرد بودند، ما بار دیگر آماده هستیم تا با به کار بردن برچسب‌هایی که افراد را با اطلاعات قابل اعتماد مرتبط می‌کنند، به محتوایی که درباره یکپارچگی انتخابات بحث می‌کند، پاسخ دهیم. در چرخه انتخابات 2020، بازخوردی از کاربران دریافت کردیم مبنی بر اینکه از این برچسب‌ها بیش از حد استفاده شده است، بنابراین در صورت نیاز به استفاده از آنها در این دوره، قصد ما این است که این کار را به روشی هدفمند و استراتژیک انجام دهیم.

ما داریم 10 شریک حقیقت‌سنجی در ایالات متحده برای رسیدگی به اطلاعات نادرست ویروسی، از جمله پنج نفر که محتوا را به زبان اسپانیایی پوشش می دهند. ما برچسب‌های هشداری را به محتوایی اضافه می‌کنیم که آن‌ها را از بین می‌برند تا افراد بتوانند خودشان تصمیم بگیرند که چه چیزی را بخوانند، به آن اعتماد کنند و به اشتراک بگذارند. همچنین در حال سرمایه‌گذاری 5 میلیون دلاری اضافی در طرح‌های بررسی حقایق و سواد رسانه‌ای قبل از دوره میان‌ترم هستیم. این شامل شراکت با Univision و Telemundo برای راه اندازی است خدمات حقیقت سنجی در واتس اپ; ارائه حمایت مالی از شرکای حقیقت‌سنجی ایالات متحده برای کمک به افزایش ظرفیت خود در طول انتخابات؛ و حمایت از توسعه منابع سواد رسانه ای به زبان انگلیسی و اسپانیایی برای آموزش مردم برای شناسایی اطلاعات نادرست برای خود.

شفافیت در مورد انتخابات و تبلیغات

از سال 2018، ما شفافیت پیشرو در صنعت را برای تبلیغات در مورد مسائل اجتماعی، انتخابات یا سیاست ارائه کرده ایم. تبلیغ‌کنندگانی که این آگهی‌ها را اجرا می‌کنند ملزم به تکمیل فرآیند مجوز هستند و سلب مسئولیت «پرداخت شده توسط» را درج کنند. این تبلیغات سپس در ما در دسترس عموم ذخیره می شود کتابخانه تبلیغات به مدت هفت سال

ردیاب هزینه سفارشی ما به عنوان بخشی از ما در ایالات متحده موجود است گزارش کتابخانه تبلیغات، که به مردم کمک می کند بفهمند تبلیغ کنندگان، نامزدها و احزاب سیاسی خاص چقدر برای دسترسی به رأی دهندگان هزینه می کنند. بهار امسال ما اعلام کرد که ما شفافیت بیشتری را در مورد موضوعات اجتماعی، تبلیغات انتخاباتی و سیاسی با ارائه اطلاعات در مورد انتخاب های هدف گذاری تبلیغ کنندگان به ارمغان می آوریم. داده‌های هدف‌گیری در سطح صفحه در برگه «مخاطبان» جدید در کتابخانه آگهی نمایش داده می‌شوند. و از طریق تحقیقات و شفافیت باز فیس بوک (FORT) ما اکنون اطلاعات دقیق هدف گیری را برای محققان دانشگاهی تایید شده در دسترس قرار می دهیم. این بسط الف است پایلوت سال گذشته راه اندازی شد، با داده هایی که اکنون برای همه مسائل اجتماعی در دسترس است، تبلیغات انتخاباتی و سیاسی از اوت 2020 در سطح جهانی اجرا می شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه رویکرد متا به انتخابات، از ما دیدن کنید صفحه آمادگی برای انتخابات.

منبع