نحوه ساخت اکانت اینستاگرام گروه آموزشی هانوتا | instafolower

چنانچه این نوشتار نیاز به ویرایش یا بروزرسانی دارد، یا مطلب جدیدی باید به آن اضافه شود میتوانید از بخش نظرات برای ما تغییرات مورد نظر خود را بنویسید تا در اسرع وقت اعمال شود. همچنین اگر موضوعی دیگری وجود دارد که نیاز دارید در مورد آن آموزش ببینید میتوانید در همان بخش نظرات برای ما موضوعات خود را ارسال‌نمایید تا به آموزش های هانوتا اضافه شود. از بازار اپلیکیشن موبایل‌تان، اینستاگرام را دانلود کنید. ٢- در فیلد اول ایمیل و یا شماره موبایل را وارد می کنیم.

نکات مورد توجه در هنگام ساخت حساب کاربری instagram

اگر مجله خبری اینستاگرام فالوور فیس‌بوک ندارید یا تمایلی ندارید که دوستان شما در فیسبوک، شما را در اینستاگرام دنبال کنند، می‌توانید از این مرحله رد شوید. لازمه حضور در هر شبکه اجتماعی، داشتن اکانتی در آن شبکه است. اکانت‌ها به‌نوعی هویت افراد در این شبکه‌ها محسوب می‌شوند و قاعدتاً شما نمی‌توانید بدون هویت در جامعه‌ای حضور داشته باشید. ساختن اکانت اینستاگرام کار ساده‌ای است، فقط کافی است مراحلی که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم را به‌دقت اجرا کنید. بعد از اینکه کار ثبت‌نام را به اتمام رساندید، وارد پروفایل‌تان شوید و بر روی گزینه Edit Profile کلیک کنید.

در صورت انتخاب “Change username”، نام کاربری دلخواه خودتان را وارد کرده و بر روی “Next” کلیک کنید. شما می‌توانید اگر حسابی در Fasebook دارید و اکنون می‌خواهید با همان مشخصات در اینجا هم برایشان ایجاد شود باید بر روی گزینه Log in with Facebook کلیک کنند. در مرحله اول باید با مرورگرهای موجود در کامپیوتر خود به سایت رسمی اینستاگرام مراجعه کنید. همچنین می‌توانید همان لحظه شروع به عکس گرفتن کنید و یا از Fasebook عکسی را وارد اکانت خود کنید.

http://buy-tshirt.ir

در این بخش می‌توانید نام، نام کاربری (آی‌دی پیج)، بیو و اطلاعات پیج مثل ایمیل و شماره موبایل را تغییر دهید. ۶- در آخر گزینه sign up را میزنیم که با این کار شما در سایت اینستاگرام اکانت اینستاگرام ساخته اید و میتوانید از طریق سایت از اینستاگرام استفاده کنید. برای ساخت اکانت باید این اطلاعات را شامل شماره موبایل و یا ایمیل، نام کامل خود، نام کاربری و رمز عبور می شود را پر نمایید. در این مرحله یک کد تایید برای ایمیل یا شماره تلفنی که در مرحله دوم ثبت کردین ارسال میشه، کد را وارد کنید و سپس روی گزینه next بزنید. به همین سادگی و با طی‌کردن چند مرحله‌ی کوتاه گفته‌شده می‌توانید حساب کاربری جدیدی در اینستاگرام ایجاد کنید.

نکاتی که در هنگام ساخت اکانت اینستاگرام باید رعایت گردد

در اولین روش با استفاده از برنامه اینستاگرام در این شبکه اجتماعی ثبت نام می‌کنید و در روش دوم بدون نیاز به این برنامه و از طریق مرورگر کامپیوتر یا گوشی خود قادر به ثبت نام در اینستاگرام خواهید بود. در ادامه به آموزش ثبت نام اینستاگرام با استفاده از اپلیکیشن آن و همچنین از طریق مرورگر دستگاه‌های مختلف می‌پردازیم. ساخت اکانت اینستاگرام با کامپیوتر در اینجا به پایان می‌رسد و شما می‌توانید تغییرات لازم را در اکانت خود ایجاد کنید. بیشتر کاربران برای ساخت اکانت اینستاگرام با گوشی‌های هوشمند خود اقدام به این کار می‌کنند. اما برخی از کاربران به دلایل گوناگون ممکن است که بخواهند از طریق کامپیوتر اقدام به ساخت اکانت اینستاگرام خود کنند.

  • برای اینکار می‌توانید از مرورگر کامپیوتر، لپ‌تاپ و یا حتی موبایل خودتان استفاده کنید.
  • در قسمت‌های بالا هم گفتم که حتماً شماره موبایل و ایمیلی را اضافه کنید.
  • چون قرار است با دانستن سن همه کاربرها، آن‌ها را تحلیل کند.
  • برای ساخت اکانت اینستاگرام از طریق موبایل، ابتدا باید اپلیکیشن این شبکه اجتماعی را روی موبایل خود نصب کنید.