هشدار AMBER در نیجریه برای کمک به یافتن کودکان گمشده راه اندازی شد

با این به روز رسانی، هنگامی که یک هشدار AMBER توسط NAPTIP یا مجری قانون مربوطه فعال می شود و شما در منطقه جستجوی تعیین شده قرار می گیرید، این هشدار در فید فیس بوک و اینستاگرام شما ظاهر می شود.

ما خوشحالیم که با متا همکاری می کنیم تا برنامه هشدار AMBER را در فیس بوک و اینستاگرام راه اندازی کنیم تا از پاسخگویی سریعتر در یافتن کودکان گمشده کمک کنیم. با این هشدارها، افراد بیشتری می توانند مراقب کودکانی باشند که در مجاورت خود گم شده اند و همه سرنخ ها را به مقامات مربوطه گزارش دهند. NAPTIP تمام جنبه‌های همکاری مورد نظر را گرامی می‌دارد و ما واقعاً خوشحالیم که با متا برای کمک به یافتن کودکان گمشده در نیجریه همراه هستیم.

این هشدارها شامل جزئیات مهمی در مورد کودک گم شده مانند عکس، توضیحات، محل ربوده شدن و سایر اطلاعات موجود است که می تواند ارائه شود و می تواند برای انتشار اخبار با دوستان به اشتراک گذاشته شود.

از زمانی که AMBER Alerts را در سال 2015 راه‌اندازی کردیم، آنها در صدها مورد موفقیت‌آمیز به خطر افتادن کودکان در ایالات متحده و در سراسر جهان کمک کرده‌اند. برای اینکه بدانیم به چه کسی هشدارها را نشان دهیم، از سیگنال‌های مختلفی از جمله شهری که در نمایه‌تان فهرست می‌کنید، آدرس IP و خدمات مکان (در صورت روشن بودن) استفاده می‌کنیم.

امروز، هشدارهای AMBER را به فیس‌بوک و اینستاگرام در نیجریه می‌آوریم که با همکاری آژانس ملی منع قاچاق انسان (NAPTIP) راه‌اندازی شده است تا با افزایش تعداد افرادی که در حال مراقبت هستند، شانس پیدا کردن کودکان گمشده را افزایش دهیم.

اینفوگرافیک نحوه عملکرد هشدارهای AMBER را توضیح می دهد

-دکتر. فاطمه وزیری عزیزی، رییس اداره ملی منع قاچاق انسان.

AMBER Alerts به روشی مهم برای ما برای حمایت از جوامع خود در حفظ امنیت کودکان تبدیل شده است و امیدواریم این کار را ادامه دهیم.

منبع