وضعیت جهانی کسب و کارهای کوچک: به آرامی بهبود می یابد، اما خوش بینی اقتصادی باقی می ماند

این گزارش نشان می‌دهد که با کاهش همه‌گیری COVID-19، بزرگترین چالشی که شرکت‌های کوچک و متوسط ​​در حال حاضر با آن مواجه هستند، وضعیت فعلی اقتصاد از جمله تورم است. ما متوجه شدیم که 19٪ از مشاغل کوچک در سراسر جهان بسته می مانند، که در مقایسه با زمانی که این نظرسنجی را در ژانویه انجام دادیم، 1٪ بهبود یافته است. بالاترین نرخ تعطیلی در شمال آفریقا و خاورمیانه بود، جایی که 33 درصد از SMB ها بسته شدند. کمترین نرخ بسته شدن در آمریکای شمالی بود، جایی که 18 درصد از SMB ها بسته شدند. در نتیجه این بادهای مخالف، نزدیک به یک چهارم از SMB ها (24٪) گزارش کردند که قیمت های خود را 20٪ یا بیشتر در شش ماه گذشته افزایش داده اند.

امروز، ما در حال انتشار گزارش وضعیت جهانی مشاغل کوچک، دهمین گزارش ما در سه سال گذشته. نظرسنجی بیش از 22000 رهبر کسب‌وکارهای کوچک و متوسط ​​در 30 کشور و منطقه، نگاه عمیق‌تری به واقعیت اقتصادی کارآفرینان در سراسر جهان دارد.

یافته‌های این گزارش به این دلیل است که ما در حال تلاش برای کمک به موفقیت کسب‌وکارهای کوچک با استفاده از ابزارهای دیجیتال هستیم. ما به ساخت فناوری‌ها و قابلیت‌های جدید ادامه می‌دهیم تا بیش از 200 میلیون کسب‌وکار که از پلتفرم‌های ما استفاده می‌کنند برای دسترسی به مشتریان و رشد آسان‌تر باشد. درباره آموزش ها، ابزارها و منابع ما بیاموزید اینجا.

ابزارهای دیجیتال نقش بزرگی را در ایجاد فروش برای مشاغل مختلف ایفا کرده اند، که بسیار مهم است زیرا این گزارش به طور تاریخی نشان می دهد که این جوامع با نرخ تعطیلی بالاتری روبرو بوده اند. برای مثال، کسب‌وکارهای کوچک تحت رهبری زنان از ابزارهای دیجیتال با نرخ‌های بالاتری استفاده می‌کنند و درآمد فروش آنلاین بیشتری نسبت به کسب‌وکارهای کوچک که توسط مردان رهبری می‌شوند، ایجاد می‌کنند. گزارش ما همچنین نشان داد که 70٪ از SMB های مختلف در ایالات متحده گزارش دادند که در 30 روز گذشته حداقل بخشی از فروش را به صورت دیجیتال انجام داده اند، در مقایسه با 61٪ از SMB های غیر اقلیت.

در میان چالش‌ها، کسب‌وکارهای کوچک با استفاده از ابزارهای دیجیتال به نوآوری و سازگاری با مشکلات اقتصادی ادامه داده‌اند: 51 درصد از SMB‌ها گفتند که از ابزارهای دیجیتال برای برقراری ارتباط مستقیم با مشتریان استفاده می‌کنند. آنها همچنین از ابزارهای دیجیتال برای سایر فعالیت های تجاری استفاده می کنند: 43٪ از آنها برای تبلیغات و 36٪ از آنها برای فروش کالا و خدمات استفاده می کنند.

کامل را بخوانید گزارش وضعیت جهانی مشاغل کوچک.

منبع

این نظرسنجی انعطاف پذیری کارآفرینان کسب و کارهای کوچک را نشان می دهد و اینکه چگونه از طریق استفاده مداوم از ابزارهای دیجیتال، فرصت های رشد برای کسب و کار خود پیدا می کنند.

و در حالی که اقتصاد همچنان بر مسیرهای بسیاری از مشاغل کوچک تأثیر می گذارد، اکثریت آنها نسبت به آینده و توانایی خود برای ادامه تجارت خود با احتیاط خوشبین هستند. پنجاه و نه درصد از SMB ها در سطح جهان گزارش دادند که انتظار دارند در شش ماه آینده به فعالیت خود ادامه دهند.