ویژگی های جدید اشتراک گذاری در اینستاگرام: یادداشت ها، پروفایل های گروه و موارد دیگر

ماکت محصول Candid Stories در اینستاگرام

مردم اغلب چت های گروهی در اینستاگرام ایجاد می کنند تا محتوای سرگرم کننده را به اشتراک بگذارند، خاطرات خود را حفظ کنند و با دوستان برنامه ریزی کنند. ما در حال آزمایش ویژگی‌های جدید هستیم تا راه‌های بیشتری برای همکاری و ارتباط با دوستان در گروه به افراد ارائه دهیم.

  • نمایه های گروهی: به زودی، افراد می توانند این نوع پروفایل جدید را ایجاد کرده و به آن بپیوندند تا پست ها و داستان ها را در یک نمایه اختصاصی و مشترک با دوستان به اشتراک بگذارند. هر زمان که محتوایی را در یک نمایه گروه به اشتراک می گذارید، آن محتوا به جای دنبال کنندگان شما فقط برای اعضای گروه به اشتراک گذاشته می شود و به جای پروفایل شما در نمایه گروه پست می شود. برای ایجاد نمایه گروهی جدید، روی ضربه بزنید + و انتخاب کنید پروفایل های گروه.
  • مجموعه‌های مشارکتی: ما در حال آزمایش راهی برای افراد هستیم تا با ذخیره کردن پست‌ها در مجموعه‌ای مشترک در گروه شما یا پیام‌های DM 1:1، با دوستان خود در مورد علایق مشترک خود ارتباط برقرار کنند. می‌توانید با ذخیره مستقیم یک پست از فید یا اشتراک‌گذاری یک پست با دوستان از طریق DM و ذخیره آن از آنجا، یک مجموعه مشترک را شروع کنید یا به آن اضافه کنید.
ماکت محصول برچسب نامزدی Add Yours در اینستاگرام

مردم از اشتراک‌گذاری در طول روز با داستان‌ها لذت می‌برند – از نکات برجسته گرفته تا لحظات بیشتر روزمره. ما در حال آزمایش ویژگی‌های جدید در Stories هستیم تا به افراد کمک کنیم راحت‌تر به روش‌های خودجوش و سرگرم‌کننده به اشتراک بگذارند تا به ایجاد ارتباطات قوی‌تر با دوستان کمک کند.

  • نامزدهای خود را اضافه کنید: از زمانی که سال گذشته Add Yours in Stories را راه‌اندازی کردیم، دیدیم که چگونه اعلان‌ها به مردم کمک می‌کنند تا به روش‌های برنامه‌ریزی نشده و خلاقانه به اشتراک بگذارند. ما در حال آزمایش یک به‌روزرسانی برای Add Yours هستیم که می‌توانید با ضربه زدن، دوستان خود را برای شرکت دعوت کنید آن را منتقل کند وقتی پیامی را می بینید که آنها را به شما یادآوری می کند.
  • Candid Stories: ما شروع به آزمایش Candid کرده‌ایم، روشی جدید برای شما و دوستانتان برای ثبت و اشتراک‌گذاری آنچه در حال حاضر انجام می‌دهید در داستانی که فقط برای کسانی قابل مشاهده است که داستان خود را نیز به اشتراک می‌گذارند. از دوربین داستان‌ها، داستان چند نویسنده در بالای فید، یا از یادآوری اعلان‌های روزانه که پس از اولین صریح شما شروع می‌شود، یک صریح عکس بگیرید. برای کسانی که نمی‌خواهند یادآور اعلان روزانه را دریافت کنند، همیشه می‌توانید آن را در تنظیمات خود خاموش کنید. ما همچنین در حال آزمایش یک ویژگی مشابه در استوری فیس بوک هستیم.

ماکت های محصولات گروه پروفایل در اینستاگرام

ماکت محصول Notes در اینستاگرام

ما شروع به عرضه Notes کرده‌ایم، روشی جدید برای به اشتراک گذاشتن افکار خود و دیدن آنچه دوستانتان در حال انجام آن هستند. یادداشت ها پست های کوتاهی با حداکثر 60 کاراکتر هستند که فقط از متن و ایموجی استفاده می کنند. برای گذاشتن یادداشت، به بالای صندوق ورودی خود بروید، دنبال کنندگانی را که دنبال می کنید یا افرادی را که در لیست دوستان نزدیک خود هستند انتخاب کنید، یادداشت شما به مدت 24 ساعت در بالای صندوق ورودی آنها ظاهر می شود. پاسخ‌ها به یادداشت‌ها به صورت پیامک در صندوق ورودی شما ارسال می‌شود.

ماکت محصول مجموعه های مشارکتی در اینستاگرام

منبع در طول آزمایش، متوجه شدیم که مردم دوست دارند روشی سبک و آسان برای به اشتراک گذاشتن آنچه در ذهنشان است و شروع مکالمه داشته باشند. یادداشت‌ها از درخواست توصیه‌ها گرفته تا به اشتراک گذاشتن آنچه که می‌خواهند انجام دهند، روشی معمولی و خودانگیخته برای ابراز وجود و ارتباط با یکدیگر در اختیار افراد قرار می‌دهد.

ارتباط با دیگران، چه تماس با دوستان و چه کاوش علایق مشترک، دلیل آمدن مردم به اینستاگرام است. امروز، ما چندین به‌روزرسانی را معرفی می‌کنیم تا به شما کمک کنیم با افرادی که برایتان مهم هستند احساس نزدیکی کنید.