ویژگی های جدید حفظ حریم خصوصی در واتس اپ

رابط واتس اپ پیامی را نشان می دهد که از چه کسی می تواند ببیند چه زمانی آنلاین هستید.

مسدود کردن اسکرین شات برای مشاهده یک بار پیام ها

دیدن زمان آنلاین بودن دوستان یا خانواده به ما کمک می‌کند تا احساس کنیم با یکدیگر ارتباط داریم، اما همه ما بارها را داشته‌ایم که می‌خواستیم واتس‌اپ خود را به طور خصوصی چک کنیم. برای لحظاتی که می‌خواهید حضور آنلاین خود را خصوصی نگه دارید، ما این قابلیت را معرفی می‌کنیم که انتخاب کنید چه کسی می‌تواند و چه کسی نمی‌تواند ببیند چه زمانی آنلاین هستید. از این ماه برای همه کاربران عرضه خواهد شد.

رابط واتس اپ در هنگام خروج از یک گروه یک پیام را نشان می دهد.

انتخاب کنید چه کسی وقتی آنلاین هستید می تواند ببیند

امروز، ویژگی‌های حریم خصوصی جدیدی را معرفی می‌کنیم که لایه‌های به هم پیوسته محافظتی را ارائه می‌کنند و به شما کنترل بیشتری بر پیام‌هایتان در واتس‌اپ می‌دهند. تماس‌ها و پیام‌های شخصی در واتس‌اپ با رمزگذاری سرتاسر پیش‌فرض محافظت می‌شوند، و در طول سال‌ها، ما به افزودن ویژگی‌هایی مانند پیام‌های ناپدید می‌شویم که وقتی می‌خواهید چت خود را ذخیره کنید، پشتیبان‌های رمزگذاری شده سرتاسر خود تخریب می‌شوند. سابقه، تایید دو مرحله ای برای امنیت بیشتر و امکان مسدود کردن و گزارش چت های ناخواسته.

ما چت های گروهی خود را دوست داریم، اما برخی از آنها برای همیشه نیستند. ما امکان خروج از یک گروه را بصورت خصوصی بدون ایجاد مشکل برای همه فراهم می کنیم. اکنون به جای اطلاع رسانی کامل گروه هنگام خروج، فقط ادمین ها مطلع می شوند. این ویژگی از این ماه برای همه کاربران عرضه خواهد شد.

مشاهده یکبار در حال حاضر یک روش فوق العاده محبوب برای به اشتراک گذاری عکس ها یا رسانه هایی است که نیازی به داشتن یک رکورد دیجیتال دائمی ندارند. اکنون ما مسدود کردن اسکرین شات را برای پیام‌های View Once فعال می‌کنیم تا لایه‌ای از محافظت اضافه شود. ما اکنون در حال آزمایش این ویژگی هستیم و مشتاقیم که به زودی آن را برای کاربران عرضه کنیم.

رابط واتس اپ پیامی را نشان می دهد که تلاش برای عکس گرفتن از یک پیام View Once مسدود شده است.

منبع

همه اینها بخشی از نحوه کار ما برای ایمن نگه داشتن مکالمات شما در واتس اپ است و ما از ارائه لایه های جدید محافظت هیجان زده هستیم.

گروه ها را بی صدا ترک کنید