چگونه به ایمنی و حریم خصوصی در چت های انجمن می پردازیم

اعضای چت‌های انجمن می‌توانند یک گروه، دسته، چت یا پیام را گزارش کنند و می‌توانند افراد را مسدود کنند یا در هر زمان چت را ترک کنند. افرادی که مسدود شده یا از یک گروه حذف می شوند، نمی توانند محتوای چت انجمن را مشاهده کنند. اگر شخصی به چت با شخصی که در فیس بوک مسدود کرده است بپیوندد، می تواند محتوای آن شخص را ببیند اما یک اخطار پاپ آپ دریافت می کند که فردی که مسدود کرده است حضور دارد.

ما همچنان به تنظیمات حریم خصوصی موجود شما در چت‌های انجمن احترام می‌گذاریم و حساب‌های خصوصی مانند امروز کار می‌کنند. به عنوان مثال، نام حساب شما و اطلاعات نمایه اصلی برای سایر اعضای یک چت انجمن قابل مشاهده خواهد بود، اما محتوای فید توسط حساب های خصوصی فقط برای دوستان یا دنبال کنندگان قابل مشاهده خواهد بود. اگر یکی از اعضای یک انجمن چت برای شما یک پیام خصوصی در مسنجر ارسال کند، آن پیام‌ها به کنترل‌های تحویل پیام شما پایبند خواهند بود، به این معنی که می‌توانید تصمیم بگیرید که آیا درخواست به لیست چت‌ها، پوشه درخواست‌های پیام شما ارسال شود یا اینکه می‌خواهید دریافت کنید. اصلا آن را

ما می دانیم که مردم می خواهند بدانند چگونه می توانند از حریم خصوصی خود محافظت کنند، و مهم است که بدانیم چگونه و چه زمانی در چت انجمن قابل مشاهده خواهید بود. هر عضوی از یک گروه فیس بوک می تواند به چت های انجمن بپیوندد و تاریخچه خود را ببیند، به استثنای چت های فقط سرپرست یا فقط دعوت. خصوصی مکالمات باید برای چت های خصوصی مسنجر رزرو شود.

نحوه برخورد ما با محتوا و داده ها در چت های انجمن با پیام های خصوصی در مسنجر متفاوت است. با توجه به عمومی‌تر بودن آنها، ما از یادگیری ماشینی برای شناسایی و حذف گستره وسیع‌تری از محتوای بالقوه مضر نسبت به چت‌های خصوصی مسنجر استفاده می‌کنیم، و در حال حاضر اجازه ارسال پیام از چت‌های انجمن را نمی‌دهیم.

چت های جامعه در مسنجر و فیس بوک به افراد اجازه می دهد ارتباط عمیق تری با جوامع در زمان واقعی پیرامون موضوعات مورد علاقه آنها از طریق متن، صدا یا ویدیو برقرار کنید. مسنجر در حال حاضر به بیش از یک میلیارد نفر کمک می‌کند تا با دوستان و خانواده خود در ارتباط باشند و این ویژگی به افراد کمک می‌کند تا از طریق علایق مشترک با جوامع ارتباط برقرار کنند.

مدیران و ناظران می توانند چت های انجمن خود را با مجموعه ای قوی مدیریت کنند ابزار محتوا و تعدیل برای کمک به حفظ امنیت مردم کمک مدیریت به آن‌ها اجازه می‌دهد معیارهای سفارشی را تعیین کنند که به طور خودکار کاربران را به حالت تعلیق در می‌آورد، پیام‌های گزارش‌شده را حذف می‌کند و پیام‌های نویسندگان نادرست یا حاوی محتوای ناقض ارسال را متوقف می‌کند. آنها همچنین می توانند به صورت دستی پیام ها را حذف کنند، اعضای گروه را از چت حذف کنند و پیام ها را به Meta گزارش دهند.

ما از فرصت‌هایی که چت‌های انجمن به افراد برای تعامل و تعمیق روابط در جوامع آنلاین خود می‌دهد هیجان‌زده هستیم. ما می دانیم که این کار در حال انجام است، و به دقت در مورد بهترین راه ها برای محافظت از مردم و ایجاد ابزارهای مناسب برای مدیریت این جوامع فکر می کنیم. ما به مشورت با افرادی که از محصولات ما استفاده می کنند، و همچنین کارشناسان ایمنی و سیاست، ادامه خواهیم داد تا بهترین تجربه را در حین حرکت به جلو ایجاد کنیم.

منبع در نهایت، مانند سایر بخش‌های متا، اطلاعاتی را از مسنجر و فیس‌بوک جمع‌آوری می‌کنیم تا خدمات را ارائه دهیم، تجربه محصول را بهبود بخشیم و افراد را ایمن و ایمن نگه داریم. ما همیشه در حال بهبود فرآیندهای جمع‌آوری داده‌ها و همچنین نظارت دقیق و تأیید نحوه استفاده از داده‌ها هستیم. Lدر مورد نحوه جمع آوری و استفاده از اطلاعات از مسنجر و فیس بوک اطلاعات بیشتری کسب کنید.

ایمن نگه داشتن جوامع

در حالی که همه چت ها تابع فیس بوک هستند استانداردهای جامعه، چت های انجمن مشمول این خط مشی ها هستند صرف نظر از اینکه گزارش شده باشند. این بدان معنی است که فیس بوک ممکن است به طور خودکار محتوا یا رسانه های نقض کننده را حذف کند و rنقض مکرر محتوا می تواند منجر به تعلیق ویژگی، گروه فیس بوک یا حساب کاربری شود. همچنین، محتوای فیس‌بوک به اشتراک گذاشته شده در چت‌های انجمن که به عنوان حساس یا گمراه‌کننده رتبه‌بندی شده است، به این عنوان برچسب‌گذاری می‌شود تا مردم بهتر تصمیم بگیرند که چه چیزی را بخوانند، اعتماد کنند یا به اشتراک بگذارند. درباره رویکرد ما برای تعدیل و اجرای محتوا بیشتر بیاموزید.

یک پروژه در حال انجام

از آنجایی که آنها برای مکالمات عمومی بیشتر طراحی شده اند، رویکرد خود را برای ایجاد فضاهای مورد اعتماد Chats در انجمن توضیح می دهیم.

توانمندسازی مدیران، مدیران و اعضا

کانال‌های صوتی در گپ‌های انجمن از استانداردهای مشابه با سایر تماس‌های صوتی مسنجر پیروی می‌کنند و کنترل‌هایی را برای افراد فراهم می‌کنند تا تجربه‌شان را مدیریت کنند. این شامل توانایی مسدود کردن یا حذف یک نفر و گزارش یک کانال صوتی یا شرکت‌کننده به فیس‌بوک یا مدیر است.

حفاظت از حریم خصوصی شما