چگونه متا برای انتخابات 2022 ایتالیا آماده می شود؟

افرادی که هنوز این محتوا را در فیدهای خود می‌بینند، آن را با برچسب و پیوندی پوشانده شده می‌بینند که آنها را به اطلاعات بیشتر از حقیقت‌سنجی هدایت می‌کند.

ماموریت ما این است که به مردم قدرت ایجاد جامعه و نزدیک‌تر کردن جهان را بدهیم، و ما معتقدیم که پلتفرم‌های ما می‌توانند با کمک به مردم در استفاده از صدای خود در جایی که بیشترین اهمیت را دارد – با رای دادن، نقش مثبتی در انتخابات ایفا کنند. به همین دلیل است که ما در آستانه انتخابات با وزارت کشور همکاری می کنیم تا کاربران را در مورد انتخابات آینده آگاه کنیم. از فردا برای کاربران 18 سال و بالاتر یادآور انتخابات را در فیس بوک ارسال می کنیم. این یادآوری‌ها کاربران را مستقیماً به وب‌سایت وزارت کشور هدایت می‌کند، جایی که آنها می‌توانند اطلاعات قابل اعتمادی درباره انتخابات پیدا کنند. در اینستاگرام نیز از فردا، کاربران به 3 استیکر انتخاباتی جدید که توسط تصویرگر با استعداد و هنرمند چند رشته ای، Olimpia Zagnoli، برای یادآوری اهمیت رای دادن به کاربران ایجاد شده است، دسترسی خواهند داشت. با افزودن استیکرها به استوری ها، فالوورهای کاربران می توانند برای یافتن وب سایت وزارت کشور برای دریافت اطلاعات انتخابات نیز ضربه بزنند.

مبارزه با اطلاعات غلط

ما می دانیم که دانش محلی برای مؤثر بودن این کار ضروری است، بنابراین ما همچنین تیمی از متخصصان در ایتالیا داریم که درک عمیقی از وضعیت دارند. این تلاش ها با نزدیک شدن به انتخابات تشدید می شود و کار ما برای حفظ یکپارچگی برنامه هایمان پس از رای گیری ادامه خواهد یافت.

جلوگیری و توقف تداخل در انتخابات

امروز، ما کار خود را برای محافظت از یکپارچگی انتخابات عمومی که در تاریخ 25 سپتامبر 2022 در ایتالیا برگزار می شود، به اشتراک می گذاریم.

در حال حاضر، 99.7 درصد از حساب‌های جعلی که از فیس‌بوک حذف می‌کنیم، قبل از گزارش توسط کاربران، توسط هوش مصنوعی حذف می‌شوند. ما همچنین شبکه‌هایی را که از حساب‌های جعلی به‌صورت هماهنگ برای تأثیرگذاری بر بحث‌های عمومی استفاده می‌کنند، بررسی و مختل می‌کنیم.

پیام های ارسال شده در واتس اپ با یک برچسب شناسایی می شوند. از سال 2020، پیام‌هایی با پنج یا بیشتر فوروارد می‌توانند تنها به یک مکالمه ارسال شوند، که منجر به کاهش 70 درصدی تعداد پیام‌های ارسال‌شده مکرر شده است. امسال، محدودیت جدیدی را در واتس‌اپ اعمال کردیم: اکنون، هر پیامی که فوروارد شده است را می‌توان هر بار به یک گروه واتس‌اپ باز ارسال کرد.

شفافیت تبلیغات

در سال‌های اخیر، تلاش‌های خود را برای مبارزه با اطلاعات نادرست با سرمایه‌گذاری در تیم‌ها، فناوری و مشارکت‌ها افزایش داده‌ایم تا از ایمنی افرادی که از پلتفرم‌های متا استفاده می‌کنند اطمینان حاصل کنیم. از سال 2016، ما نیروی کار امنیت و یکپارچگی خود را چهار برابر کرده ایم و به بیش از 40000 نفر در سراسر جهان رسیده ایم. تنها در سال گذشته نزدیک به 5 میلیارد دلار در هر دو حوزه سرمایه گذاری کردیم.

حذف محتوایی که خط‌مشی‌های ما در مورد سرکوب رأی‌دهندگان را نقض می‌کند، مانند پست‌هایی که مردم را از رأی دادن منصرف می‌کنند، یکی از پاسخ‌های متعدد ما به دخالت احتمالی در فرآیند انتخابات است.

از آنجایی که پیام‌ها در واتس‌اپ رمزگذاری شده‌اند، ما از طریق اقداماتی برای کاهش ویروسی شدن پیام، با اطلاعات نادرست در واتس‌اپ مبارزه می‌کنیم.

ما همچنین با سازمان‌های مستقل حقیقت‌سنجی کار می‌کنیم تا صحت پست‌های گزارش‌شده را که استانداردهای انجمن ما را نقض نمی‌کنند، تأیید کنیم – در ایتالیا با Pagella Politica، Facta و Open کار می‌کنیم. وقتی حقیقت‌سنجی یک پست را نادرست علامت‌گذاری می‌کند، دسترسی آن را در فیس‌بوک و اینستاگرام کاهش می‌دهیم.

ما یک مرکز عملیات مجازی مجازی متمرکز بر ایتالیا را فعال کرده‌ایم، ابتکاری که از سال 2018 اجرا کرده‌ایم تا کارشناسان را از سراسر شرکت – از جمله اطلاعات، علم داده، مهندسی، تحقیقات، عملیات، سیاست‌های عمومی و تیم‌های حقوقی گرد هم بیاوریم. آنها با هم کار می کنند تا تهدیدات بالقوه را بر روی پلتفرم های ما در زمان واقعی شناسایی کنند و زمان پاسخ ما را تسریع کنند.

همکاری با مقامات

ما می دانیم که در مورد کمک به مردم برای شرکت در انتخابات و تضمین انتخابات ایمن، امن و آزاد، مسئولیت مهمی داریم. ما همچنان به اشتراک‌گذاری به‌روزرسانی‌ها در مورد چگونگی پیشبرد این کار ادامه خواهیم داد.

منبع

همه پست‌های دارای سلب مسئولیت «پرداخت شده توسط» به کتابخانه آگهی می‌روند، جایی که به مدت هفت سال در آنجا ذخیره می‌شوند. این ابزار باز است و اطلاعات دقیقی در مورد تبلیغات سیاسی از جمله حساب منبع آگهی، جمعیت شناسی مخاطبان و محدوده هزینه تخمینی و سایر داده ها به هر کسی ارائه می دهد.

در سال 2018، ما ابزارهای شفافیت خود را برای تبلیغات در مورد سیاست و انتخابات در فیس بوک و اینستاگرام راه اندازی کردیم. در سال 2019، شروع کردیم به تبلیغ‌کنندگانی که می‌خواهند تبلیغاتی درباره مسائل اجتماعی، انتخابات یا سیاست در ایتالیا اجرا کنند، فرآیند مجوز را تکمیل کنند و سلب مسئولیت‌های «پرداخت شده توسط» را در این آگهی‌ها لحاظ کنند.

ما محتوایی را در فیس‌بوک و اینستاگرام حذف می‌کنیم که مانع از رای‌گیری یا تداخل در رای‌گیری می‌شود، مانند اطلاعات نادرست درباره تاریخ انتخابات یا شماره نامزدها.