کار ما برای افزایش آگاهی در مورد خطرات فنتانیل و کمک به افرادی که تحت تأثیر قرار می گیرند

استفاده از فنتانیل یک مسئله بالقوه کشنده است که نیازمند یک رویکرد کل جامعه است. به گفته آژانس مبارزه با مواد مخدر ایالات متحده، کارتل های مواد مخدر در حال بررسی هر راه ممکن برای توزیع این داروی نسبتا جدید در ایالات متحده هستند. چه بازارهای مواد مخدر در فضای باز، چه معاملات مواد مخدر یک به یک یا بازاریابی آنلاین، این یکی از خطرناک ترین و فوری ترین مسائل امروز است.. از سال 1999، مصرف بیش از حد مواد مخدر تقریباً منجر به مرگ شده است 1 میلیون آمریکایی. مواد افیونی مصنوعی، مانند فنتانیل، در حال حاضر علت اصلی مرگ برای آمریکایی های زیر 50 سال – به طرز غم انگیزی بیشتر از بیماری قلبی، سرطان، قتل، خودکشی یا تصادف جان می گیرند.

ما همچنین برای مبارزه با قاچاق مواد مخدر به صورت آنلاین کار کرده ایم. با توجه به اینکه این چالش بزرگتر از هر پلتفرمی است، ما در حال همکاری با سایر پلتفرم ها هستیم شرکت های رسانه های اجتماعی برای مقابله با این مسائل. مثلا، ما اخیرا آزمایشی را با اسنپ چت برای شناسایی الگوها و نشانه های محتوا و فعالیت غیرقانونی مرتبط با مواد مخدر آغاز کرد. این کار توانایی ما را برای یافتن و حذف داروهای غیرقانونی در صورت ورود آنها به سیستم عامل های ما تقویت می کند. همانطور که برنامه توسعه می یابد، امیدواریم شرکت های بیشتری را برای کمک به محافظت از مردم و مبارزه با این مشکل در سطح صنعت درگیر کنیم.

برای سال‌ها، ما با سازمان‌های متخصص برای کمک به پیشگیری و مبارزه با سوء استفاده از مواد مخدر کار می‌کنیم. ما می دانیم که مردم بیشتر محتوای مواد مخدر را با جستجوی آن پیدا می کنند. بنابراین وقتی مردم در فیس بوک و اینستاگرام مواد مخدر را جستجو می کنند، آنها را به این آدرس هدایت می کنیم اداره خدمات بهداشت روانی و سوء مصرف مواد (SAMHSA) خط کمک ملی برای کمک به آموزش آنها در مورد خطرات.

ما از چندین شریکی که در این فضا کار می کنند حمایت می کنیم تا به آموزش مردم در مورد مضرات احتمالی سوء استفاده از مواد مخدر، کاهش انگ و تامین منابع مربوط به بهبودی کمک کنیم. نمونه هایی از مشارکت های اخیر عبارتند از:

  • آهنگ برای چارلی (SFC)، یک موسسه خیریه ملی و غیرانتفاعی خانوادگی که به افزایش آگاهی در مورد قرص های نسخه تقلبی اختصاص دارد، مرکز اطلاعات و منابع آنلاین جدید فنتانیل را برای والدین و خانواده ها در کالیفرنیا تبلیغ می کند. این کمپین با بودجه و حمایت از وزارت خدمات مراقبت بهداشتی کالیفرنیا (DHCS) ایجاد شد. ما دوباره با SFC همکاری می کنیم تا از دومین روز سالانه روز آگاهی از فنتانیل که توسط سنا تعیین شده و توسط DEA به رسمیت شناخته شده است، حمایت کنیم و به SFC کمک کنیم تا دامنه خود را گسترش دهد.
  • شورای تبلیغات ادامه دارد اف-بمب را رها کنید، یک کمپین متمرکز بر والدین با تاکید بر شیوع و خطرات فنتانیل در روز آگاهی از فنتانیل. این کمپین والدین و مراقبان را بسیج و تجهیز می کند تا گفتگوهای صریح را با خانواده هایشان در مورد این دارو آغاز کنند. ما در توسعه خلاقانه این کمپین رهبری کردیم، که منابعی مانند حقایق فنتانیل 101 و راهنماهایی را در اختیار والدین قرار داد که چگونه والدین می توانند خانواده خود را در مورد خطرات فنتانیل آموزش دهند. طبق اعلام شورای تبلیغات، این کمپین در سال گذشته بیش از 22 میلیون نفر را در پلتفرم های ما دریافت کرد.
  • بسیج بازیابی، سازمانی که رهبران محلی را گرد هم می آورد تا مشارکت جامعه را برای افراد در حال بهبودی، اعضای خانواده و متحدان بهبودی سازماندهی کند، میزبان یک سری رویدادهای منطقه ای خواهد بود که منجر به میزبانی مشترک متا می شود. کنفرانس ملی در واشنگتن دی سی رویدادهای منطقه ای فرصتی را برای گوش دادن به رهبران جامعه که در خط مقدم بحران ملی اوردوز هستند، ارائه خدمات پشتیبانی بهبودی، آموزش پیشگیری در مدارس و مسکن انتقالی برای کسانی که در مراحل اولیه بهبودی هستند، ارائه می دهد. ما اولین رویداد منطقه ای را در لوئیزویل، کنتاکی در 19 می میزبانی خواهیم کرد.
  • را مرکز داروخانه های اینترنتی ایمن (CSIP) برای ششمین بار متوالی از تلاش های این سازمان حمایت خواهد کرد روز بازپس گیری داروی تجویزی DEA با ارتباط افراد با مکان های رها شده.
  • مشارکت برای پایان دادن به اعتیاد، یک سازمان غیرانتفاعی پیشرو که برای تغییر نحوه برخورد ملت با اعتیاد کار می کند، کمپین توقف سکوت افیونی (SOS) را توسعه و راه اندازی کرد تا به از بین بردن ننگ اعتیاد که اغلب افراد را از ابتلا به اعتیاد باز می دارد کمک کند. کمکی که نیاز دارند با توجه به مشارکت برای پایان دادن به اعتیاد، این کمپین با حضور نزدیک به 160 نماینده کنگره، مقامات ارشد دولت از SAMHSA، دفتر سیاست ملی کنترل مواد مخدر کاخ سفید و وزارت کار، به بیش از 77 میلیون نفر رسید. برای کمک به بی‌اعتنایی به اعتیاد و ارتباط افراد با منابع بهبودی.

همچنین اخیراً استانداردهای انجمن خود را به‌روزرسانی کرده‌ایم تا ممنوعیت طولانی‌مدت فروش یا خرید داروهای خطرناک غیرپزشکی در پلتفرم‌های خود را روشن کنیم. تعریف داروهای غیرپزشکی اکنون شامل مواد شیمیایی پیش ساز است، از جمله آنهایی که به طور بالقوه می توانند به تولید داروهای خطرناکی مانند فنتانیل کمک کنند.

ما محتوای مربوط به فروش مواد مخدر و استفاده نادرست را حذف می‌کنیم و علیه افرادی که سعی در سازماندهی فروش غیرقانونی مواد مخدر در پلتفرم‌های ما دارند، اقدام می‌کنیم. علاوه بر این، محتوایی که خط‌مشی‌های ما را نقض می‌کند، از جمله افراد و سازمان‌های خطرناک یا فروش مواد مخدر، همچنان در معرض عواقب شدیدتری است – از جمله حذف حساب کاربری. ما به سازمان‌های جنایتکار اجازه استفاده از فیس‌بوک و اینستاگرام را نمی‌دهیم و وقتی از آنها مطلع شدیم، این سازمان‌ها را از پلتفرم‌های خود حذف می‌کنیم. ما به اقدام علیه هر کسی، از جمله کارتل ها، که از پلتفرم های ما در تلاش برای سازماندهی فروش مواد مخدر استفاده می کنند، ادامه خواهیم داد.

به لطف بازخورد متخصصان، ما می دانیم که چقدر حیاتی است که به مردم – به ویژه هر کسی که شخصاً تحت تأثیر این موضوع قرار می گیرد – بسترهایی ارائه دهیم که بتوانند در آن احساس امنیت کنند تا در مورد خطرات مواد مخدر و راه های غلبه بر اعتیاد صحبت کنند. به همین دلیل است که به مردم اجازه می‌دهیم در مورد بهبودی خود یا یکی از عزیزانشان صحبت کنند تا آگاهی را افزایش دهند، آموزش بدهند و به منابعی که می‌توانند کمک کنند متصل شوند.

ما به طور معمول به درخواست های مجری قانون معتبر برای اطلاعات و همکاری نزدیک با مجریان قانون و پاسخ دهندگان اضطراری برای کمک به مردم در سیستم عامل های ما امن بمانند. ما همچنین اطلاعاتی را در اختیار مجریان قانون قرار می‌دهیم که به آن‌ها کمک می‌کند در شرایط اضطراری واکنش نشان دهند، از جمله ارائه اطلاعاتی که خطر آسیب فوری را مشاهده می‌کنیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه کار ما با مجریان قانون، به سایت ما مراجعه کنید مرکز شفافیت.

منبع

آگاهی و آموزش دو راه برای مبارزه با خطرات سوء مصرف مواد مخدر است، و در این روز آگاهی از فنتانیل، ما می‌خواستیم برخی از کارهایی را که ما و شرکایمان برای رسیدگی به این بحران بهداشت عمومی انجام می‌دهیم و برای کمک به جلوگیری از آسیب‌های احتمالی انجام می‌دهیم، برجسته کنیم.