کانال های پخش اینستاگرام: ویژگی های جدید و کانال های محبوب در هند


امروز ما در حال گسترش کانال های پخش اینستاگرام در سطح جهانی هستیم¹، به میلیون ها سازنده راه جدیدی برای تعامل مستقیم با دنبال کنندگان خود در مقیاس ارائه می دهد. ما همچنین چند کانالی را که قبلاً در هند فعال هستند، برجسته می‌کنیم که می‌توانید انتخاب کنید تا به آنها بپیوندید.

برای کمک به سازندگان برای تعمیق ارتباطات خود با دنبال کنندگان خود، در فوریه آزمایش را آغاز کردیم کانال های پخش در اینستاگرام. کانال‌های پخش یک ابزار پیام‌رسان عمومی یک به چند هستند که سازندگان می‌توانند همه دنبال‌کنندگان خود را دعوت کنند و به‌روزرسانی‌های متن، ویدیو و عکس را به اشتراک بگذارند. سازندگان همچنین می‌توانند از یادداشت‌های صوتی برای اشتراک‌گذاری آخرین به‌روزرسانی‌ها و لحظات پشت صحنه خود استفاده کنند، و حتی نظرسنجی‌هایی برای بازخورد طرفداران جمع‌سپاری ایجاد کنند. فقط سازندگان می توانند در کانال های پخش پیام ارسال کنند، در حالی که دنبال کنندگان می توانند به محتوا واکنش نشان دهند و در نظرسنجی ها رای دهند.

کانال های پخش چگونه کار می کنند؟

هنگامی که یک سازنده به کانال های پخش دسترسی پیدا کرد و اولین پیام را از صندوق ورودی اینستاگرام خود ارسال کرد، دنبال کنندگان او یک اعلان برای پیوستن به کانال دریافت می کنند. هر کسی می‌تواند کانال پخش را پیدا کند و محتوا را مشاهده کند، اما فقط دنبال‌کنندگانی که به کانال می‌پیوندند، هر زمان که به‌روزرسانی باشد، اعلان دریافت می‌کنند.

دنبال‌کنندگان می‌توانند کانال‌های پخش را در هر زمانی ترک یا بی‌صدا کنند و همچنین می‌توانند با رفتن به نمایه سازندگان، ضربه زدن روی نماد زنگ و انتخاب «کانال پخش»، اعلان‌های خود را از سازندگان کنترل کنند.

اعلان‌ها به‌طور پیش‌فرض روی «بعضی» خواهند بود، اما این تنظیم را می‌توان به «همه» یا «هیچ‌کدام» تغییر داد. به غیر از اعلان دعوت، دنبال کنندگان هیچ اعلان دیگری در مورد کانال پخش دریافت نخواهند کرد مگر اینکه کانال را به صندوق ورودی خود اضافه کنند. هنگامی که یک کانال به صندوق ورودی خود اضافه می شود، در میان رشته های پیام دیگر ظاهر می شود و اعلان ها روشن می شوند و مانند هر چت دیگری عمل می کنند.

به محض اینکه کانال پخش زنده شد، سازندگان همچنین می‌توانند با استفاده از برچسب «پیوستن به کانال» در استوری‌ها یا با پین کردن پیوند کانال به نمایه‌شان، دنبال‌کنندگان خود را تشویق به پیوستن کنند.

نحوه پیوستن به یک کانال پخش در اینجا آمده است:

 • به پیوند کانال پخش از طریق استیکر استوری سازندگان، پیوند پین شده به نمایه اینستاگرام آن‌ها یا به عنوان یک دنبال‌کننده موجود، یک اعلان یک‌باره زمانی که سازنده کانال جدیدی را راه‌اندازی می‌کند، ارسال می‌شود.
 • روی «پیوستن به کانال پخش» ضربه بزنید. افرادی که هنوز سازنده را دنبال نمی‌کنند، از آنها خواسته می‌شود که این کار را انجام دهند.
 • پس از عضویت در کانال، فالوورها می توانند به محتوا واکنش نشان دهند و در نظرسنجی ها رای دهند، اما نمی توانند پیام ارسال کنند. آنها همچنین می توانند پیوندی به کانال های پخش سازندگان مورد علاقه خود به اشتراک بگذارند تا دوستان بتوانند دنبال کنند و به آن بپیوندند.

ویژگی های جدید و آینده

همچنین به‌روزرسانی‌هایی را در مورد ویژگی‌های جدید و آینده به اشتراک می‌گذاریم تا کانال‌های پخش را سرگرم‌کننده‌تر و تعاملی‌تر کنند:

 • همکاران سازندگان را قادر می سازد تا دیگر سازندگان (یا طرفداران) را برای شرکت در کانال پخش خود دعوت کنند. خواه یک مصاحبه تخصصی یا یک پاتوق معمولی باشد، طرفداران اکنون می توانند مکالمات بین سازندگان مورد علاقه خود و مهمانان ویژه خود را دنبال کنند. این اکنون در سطح جهانی در دسترس است.
 • ما در حال آزمایش ویژگی‌های اضافی مانند قابلیت استفاده سازندگان هستیم سوال مطرح می شود برای جمع آوری بازخورد و پاسخ از طرفداران و الف تب کانال های اختصاصی در صندوق ورودی تا افراد بتوانند به راحتی به کانال های پیوسته خود دسترسی داشته باشند و کانال های جدید را کشف کنند. اینها در مرحله آزمایش اولیه هستند و هنوز در هند در دسترس نیستند.
 • در نهایت، ما در حال بررسی کنترل‌های جدید هستیم تا به سازندگان کمک کنیم کانال‌های پخش خود را مدیریت و تبلیغ کنند، مانند تعیین تاریخ انقضا و زمان در کانال آنها، اضافه کردن یک ناظر برای کمک به مدیریت اعضا، پیام ها و محتوا و به اشتراک گذاری پیوند یا حتی پیش نمایش داستان ها برای تشویق فالوورها به پیوستن

کانال های پخش محبوب در هند را بررسی کنید

چهره های عمومی، تیم ها و سازندگان زیر کانال های پخش خود را راه اندازی کرده اند. به نمایه‌های آنها بروید و روی پیوند موجود در بایوس آنها ضربه بزنید (فقط از طریق تلفن همراه قابل دسترسی است):

 • ام سی استن (@m___c___stan): رپر، خواننده، آهنگساز و نویسنده. 1 میلیون عضو در کانال او به نام “آای زاوون تک میترا مندل‘.
 • فیصل شیخ (@mr_faisu_07): سازنده محتوا. 351 هزار عضو در کانال او به نام ‘Faisusquad‘.
 • هندی های بمبئی (@mumbaiindians): تیم حرفه ای کریکت حق رای دادن مستقر در بمبئی. 311 هزار عضو در کانال خود به نام ‘کانال MI‘.
 • ICC (@icc): شورای بین‌المللی کریکت، سازمان جهانی کریکت. 294 هزار عضو در کانال خود به نام ‘#WTC23 تست نهایی
 • اسمریتی ماندانا (@smriti_mandhana): کریکت باز هندی؛ بخشی از تیم کریکت زنان هند. 251 هزار عضو در کانال او به نام “SM18 فام جم
 • بازی Payal (@payalgamingg): خالق بازی. 180k و 25k برای کانال های او نامگذاری شده است ‘Payal Fam <3‘ و ‘s8ul Fam <3‘ به ترتیب.
 • آرمان مالک (@armaanmalik): خواننده و ترانه سرا. 112 هزار عضو در کانال خود نام برد 2 بعدی شما‘.
 • کاران سوناوان (@focusedindian) : سازنده محتوا. 33 هزار عضو در کانال او به نام ‘ماندال متمرکز‘.
 • دیویجا باسین (@awkwardgoat3): سازنده محتوا. 7.9 هزار عضو برای کانال او به نام ‘نژاد بز‘.
 • بله، ما وجود داریم (@yesweexistia): یک جامعه LGBTQIA+. 5.5 هزار عضو برای کانال خود به نام ‘بله، ما وجود داریم‘.

حریم خصوصی و ایمنی

کانال های پخش مشمول دستورالعمل های اجتماعی اینستاگرام بنابراین مردم می توانند احساس امنیت کنند و از اینکه بخشی از آنها هستند استقبال می کنند. افراد می‌توانند هم خود یک کانال پخش یا محتوای خاصی را که در کانال به اشتراک گذاشته شده است گزارش دهند، که در صورت مخالفت با خط‌مشی‌های ما، می‌توانند حذف شوند.

کانال‌های پخش نیز تجربه‌های چت عمومی و قابل کشف هستند، بنابراین با آنها متفاوت از پیام‌های خصوصی در اینستاگرام رفتار می‌شود. ما ابزارها و بازبینی‌هایی داریم که به ما کمک می‌کنند شناسایی، بررسی یا حذف محتوای موجود در کانال‌های پخش که ممکن است دستورالعمل‌های انجمن ما را نقض کند – اغلب قبل از اینکه کسی آن را ببیند.

 1. کانال های پخش در اینستاگرام در هفته های آینده در سطح جهانی منتشر خواهند شد.

منبع