کتاب صوتی تهران پادکست

اگر دست کم یک بار به پادکستی گوش کرده باشید متوجه می شوید که موضوعات قابل ارائه در آن غالبا به شیوه های آموزشی، یا هنری و غیره مرتبط هستند. ارائه پادکست ها بر مبنای هدف اصلی آن یعنی رسانه عام اینترنتی است. در صورتیکه ارائه کتاب صوتی به رعایت حقوق و اصول ناشر، نویسنده و دیگر افراد مرتبط با آن بستگی دارد.

کتاب صوتی تهران پادکست

این کودک را محمد بن موسی خوارزمی نامیدند که بعدها ریاضیدان، فیلسوف، ستاره‌شناس، جغرافیدان و مورخ ایرانی دوره عباسی شد. وی یکی از شاهکارهای علم ریاضی یعنی «الجمع و التفریق» را نگاشت. کتاب «خوارزمی» با نثری روان و بسیار ساده زندگی این دانشمند بزرگ ایرانی را شرح می‌دهد و شما را با سبک زندگی و سختی‌هایی که این دانشمند در راه رسیدن به اهدافش پشت سر گذاشته آشنا می‌کند. قبل از پاسخ دادن به این سوال شما باید بدانید که به دنبال چه کتابی هستید؛ در جست‌وجوی یک رمان صوتی عاشقانه هستید، شاید هم می‌خواهید در این روزها وقت خود را به شنیدن یک کتاب صوتی مذهبی بگذرانید. اگر هم این روزها ناراحت هستید می‌توانید با دانلود رایگان کتاب صوتی طنز به زندگی خود شادی تزریق کنید.

از یک منظر کتاب صوتی می توانند مصرف کاغذ را کاهش دهند، و به نوعی به نفع محیط زیست تمام شوند. از طرفی دیگر لذت شنیدن یک قصه، یا رمان و غیره از طریق کتاب های صوتی رایگان با نوا و صدای دلنشین افراد مشهور یا خوش صدا می تواند، جذابیت بدون وصفی را به آن اضافه نماید. جبران خلیل جبران شاعر محبوبی‌ست؛ بنابراین جای تعجبی ندارد که یکی از کتاب‌های نقد و بررسی آثار او جزو کتاب‌های الکترونیکی رایگان محبوب باشد. شما هم در صورت تمایل برای دانلود رایگان کتاب قلب زمانه اقدام کنید تا با افکار و اندیشه‌های این شاعر بزرگ بیشتر آشنا شوید. هدف سایت فرهنگی کتاب سبز فراهم کردن دسترسی ساده تر علاقمندان به کتاب های صوتی و مقالات گوناگون می باشد.

بعد از خرید و دانلود کتاب صوتی فارسی یا انگلیسی یا غیره، شما متون اصلی و یا ترجمه شده ای را دریافت می کنید که بدون کم و کاست برایتان روایت می http://www.faraketab.ir شود. حرکتی که در ایران به مدد مجاهدت پدران و مادران ما در نهایت در سال 57 به ثمر نشست. در قسمت اول روایت بهمن، شنونده خاطرات مردم استان سمنان در روز 12 بهمن خواهید بود. این کتاب توسط محمد مهدی عبدالله زاده تدوین شده و توسط دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری استان سمنان و انتشارات سوره مهر به چاپ رسیده. ما در روایت بهمن در هر قسمت یکی از سرودهای انقلابی آن زمان رو به شما معرفی می‌کنیم. قطعه‌ای که قراره در قسمت اول روایت بهمن بشنوید، قطعه بوی گل سوسن و یاسمن آمد اثر زنده‌یاد استاد محمدعلی آبراویز که در سال 1357 و به مناسبت ورود امام خمینی به میهن تهیه و تولید شد.

در این صورت داستان به مدت طولانی تری در ذهن تان باقی می ماند. گوش دادن به این کتاب ها با صدای اشخاص معروف، قطعا لذت بخش تر است. موسسه سماوا همزمان با هفته کتاب، هفت‌کتاب صوتی منتشر می‌کند. کتاب صوتی «کالیپسو» نوشته دیوید سداریس توسط موسسه آوای چیروک منتشر و راهی بازار نشر شد. کتاب صوتی دل‌نوشته‌های رضا بابک با عنوان «برف، راه، بی‌ردپایی» توسط موسسه نوین کتاب گویا منتشر و راهی بازار نشر شده است. کتاب صوتی «ناظم حکمت در قلب پیرایه» نوشته نازان آریسوی توسط موسسه آوای چیروک منتشر و راهی بازار نشر شد.

  • اما حقوق معنوی کتاب صوتی بنا به قوانین حق‌مولف به نویسنده و سرمایه‌گذار (بنا به نوع قرارداد تولید) وابسته است.
  • او در کتاب «جستارهایی در باب عشق» به شرح عشق از دید فلسفی می‌پردازد.
  • موسسه سماوا همزمان با هفته کتاب، هفت‌کتاب صوتی منتشر می‌کند.
  • در این کتاب از معنویت، کیستی، ایگو، مرگ و زندگی سخن گفته شده است.
  • تعداد بی‌شماری از ما خواستار تغییر سری عادت‌های اشتباه و غلط خود هستیم.

در سال 1330 اثر فاخر و جاودانه‌ی دو قرن سکوت توسط دکتر عبدالحسین زرین‌کوب نگاشته شد. در مدت کوتاهی پس از انتشار، تمام نسخه‌های این اثر فاخر به فروش رفت و کمیاب شد. زرین‌کوب اجازه نشر مجدد آن را نداد تا به ویرایش و رفع عیوب کتاب بپردازد و این امر پنج سال به‌طول انجامید. نام کتاب برگرفته از سکوت سنگین و خفقان حاکم بر جامعه‌ی آن روزگار به مدت دویست سال متمادی می‌باشد.

جنگ ویتنام بیش از هر جنگ دیگری در قرن گذشته طول کشید و تاریخ قرن بیستم را به سرزمین عجایب دوخت، آنجا که جز مرگ و آتش خبری نبوده. جین سینسرو در کتاب «تو کله خر هستی» به شیوه‌ای طنزگونه کمک می‌کند تا قدرت درونی خود را کشف کنید و با کله خر بودن به اهدافتان برسید. سینسرو در این کتاب به این نکته اشاره می‌کند که ممکن است از بعضی لحظات زندگی خود رضایت نداشت و برای رهایی از این وضعیت باید سعی کرد از «خواستن» به سوی «اراده و عزم راسخ» رفت. وی در این کتاب مسیری که باید طی شود تا به این هدف رسید را پیش روی مخاطب قرار می‌دهد. گاهی کتابی را می‌خوانیم و ساعت‌ها بعد از این که کتاب را تمام می‌کنیم در دالان‌های ذهن خود با واژه واژه کتاب درگیر می‌مانیم. کتاب «مسخ» هم از آن دست کتاب‌هایی‌ست که واژگانش در روح و روان انسان رسوخ کرده و او را به فکر وامی‌دارد.

نشر صوتی آوانامه با همکاری انتشارات مدرسه مجموعه‌ای غنی از شرح زندگی، آثار و میراث بزرگان و مشاهیر ایرانی و اسلامی، با عنوان مجموعه کتاب‌های فرزانگان را در قالب صوتی منتشر کرده است. برای معرفی این بزرگان با تکیه بر روایت داستانی و جذاب، تلاش شده تا زندگی و احوال افرادی که در زمینه‌های گوناگون، از شعر و ادبیات گرفته تا شاخه‌های مختلف علوم سرآمد و پیشتاز بودند برای آینده‌سازان این مرز و بوم ترسیم شود. گابریل گارسیا مارکز برنده‌ی جایزه‌ی نوبل ادبیات یکی از باشکوه‌ترین و جاودان‎ترین نویسندگان آمریکای لاتین است. کتاب سه راوی دارد که هر کدام با دیدگاه خود به روایت داستان می‌پردازند، داستانی که بر پایه‌ی زمان و مرگ می‌چرخد و مخاطب این فرصت را دارد تا با وجه کمتر دیده شده‌ی مارکز آشنا شود. توفان برگ از این لحاظ اثر مهمی بشمار می‌آید که مارکز چند سال بعد با ایده‌های آن توانست شاهکارش یعنی صد سال تنهایی را خلق کند.

وی به خاطر سفرهای پیوسته­‌ی والدینش تحصیلات رسمی نداشت و تنها در نوجوانی موفق به تحصیل رسمی در زمینه تئاتر شد و بعد از گارگردانی چند تله فیلم بود که یکی از تله فیلم‌هایش برنده جایزه از بنیاد هنرمندان ماساچوست شد. مردی که ALS را به مبارزه دعوت کرد استیون هاوکینگ در 8 ژانویه 1942در شهر آکسفورد دیده به جهان گشود. از همان دوران کودکی نبوغ خود را نشان داد و به دلیل مطالعه فراتر از کتاب‌های درسی معلمان را به چالش می‌کشید. در سن هفده سالگی به کالج دانشگاه آکسفورد رفت و در رشته علوم طبیعی با تاکید بر علم فیزیک به تحصیل پرداخت؛ ولی بخت با این جوان نابغه جویایی علم یار نبود زیرا در سن بیست سالگی متوجه بیماری غیر قابل درمان خود به‌نام ALS، شد.

دانلود کتاب رمان ناخواسته

اما زندگی همواره بر او سخت گرفت و آلتگلد همواره در مسیرش ثابت‌قدم بود، تا این‌که راه‌های افتخار را از معلمی و وکالت تا قضاوت و فرمانداری پیش رفت و اگر متولد آمریکا می‌بود، شاید حتی پایش به کاخ سفید هم می‌رسید. اما آن‌چه پیتر آلتگلد را در تاریخ ماندگار کرده، فقط راه دشوار موفقیتش نبوده؛ او در مسند قدرت اقدامات انسان‌دوستانه و آزادی‌خواهانه‌ی بسیاری انجام داد و در شکل‌گیری پایه‌های دموکراسی آثار جاودانی از خود برجای گذاشت. نگران هزینه‌ی کتاب‌های صوتی نباشید سایت کتابراه کتاب‌های صوتی ارزان بسیار زیادی دارد و گزینه‌ی مناسبی برای دانلود کتاب صوتی رایگاننیز محسوب می‌شود. پس بیشتر از این معطل نکنید و با یک جست‌وجوی ساده برای دانلود کتاب صوتی رایگان با لینک مستقیم اقدام نمایید.

رادیو راوی