کسب اطلاعات بیشتر از گروه ها در واتس اپ

این ویژگی‌ها در هفته‌های آینده در سطح جهانی عرضه خواهند شد، زیرا ما همچنان به ساخت ابزارهای جدید برای تبدیل گروه‌ها به بهترین تجربه برای مدیران و اعضا ادامه می‌دهیم.

منبع

سال گذشته ما راه اندازی شدیم جوامع برای کمک به افراد برای استفاده حداکثری از گروه های خود در WhatsApp. از زمان راه‌اندازی، ما می‌خواستیم ابزارهای بیشتری برای مدیران و کاربران ایجاد کنیم. امروز ما مشتاق هستیم که چند تغییر جدید ایجاد کرده‌ایم تا گروه‌ها را برای ادمین‌ها قابل مدیریت‌تر کنیم و مسیریابی را برای همه آسان‌تر کنیم.

کنترل های جدید برای مدیران

با پیوستن افراد بیشتری به انجمن ها، ما می خواهیم به مدیران گروه کنترل بیشتری بر حریم خصوصی گروه خود بدهیم، بنابراین ابزار ساده ای ساخته ایم که به مدیران این امکان را می دهد که تصمیم بگیرند چه کسی می تواند به یک گروه بپیوندد.. وقتی یک سرپرست انتخاب می‌کند پیوند دعوت گروه خود را به اشتراک بگذارد، یا گروه خود را در یک انجمن ملحق کند، اکنون کنترل بیشتری بر روی افرادی که می‌توانند بپیوندند دارند. گروه ها جایی هستند که مردم برخی از صمیمی ترین مکالمات خود را دارند و مهم است که مدیران بتوانند به راحتی تصمیم بگیرند که چه کسی می تواند وارد شود و چه کسی نمی تواند وارد شود.

به راحتی گروه های مشترک را ببینید

با رشد انجمن‌ها و گروه‌های بزرگ‌تر آن‌ها، می‌خواهیم به آسانی بفهمیم چه گروه‌هایی با کسی مشترک هستید. چه بخواهید نام گروهی را که می‌دانید با شخصی به اشتراک می‌گذارید به خاطر بسپارید یا بخواهید گروه‌هایی را که هر دو در آن هستید را ببینید، اکنون می‌توانید به راحتی نام یک مخاطب را جستجو کنید تا گروه‌های مشترک خود را ببینید.