کسب و کارهای کوچک کلیدی برای مقابله با تغییرات آب و هوایی است

در متا، فوریت اقدام علیه تغییرات آب و هوایی را تشخیص می‌دهیم و هدف بلندپروازانه‌ای را تعیین کرده‌ایم که تا سال 2030 در کل زنجیره ارزش خود صفر شود – در حالی که قبلاً برای عملیات خود در سال 2020 به صفر خالص رسیده‌ایم.

رویدادهای شدید آب و هوایی مانند خشکسالی، سیل و امواج گرما تنها جدیدترین نشانه های قابل مشاهده تغییر آب و هوا هستند و اثرات مخربی بر محیط زیست و جوامع ما دارند. با ادامه افزایش دما، واضح است که همه – از جمله مشاغل، دولت‌ها و مصرف‌کنندگان – باید اقداماتی انجام دهند و نقش خود را برای مبارزه با اثرات آن ایفا کنند.

فرصتی برای شرکت های بزرگ وجود دارد که این شکاف را با آموزش آنلاین پر کنند، مانند متا راهنمای تقویت سبز برنامه ای که هدف آن تجهیز SMB ها به اقدامات عملی برای اقدام است. از زمان راه‌اندازی در سال گذشته، بیش از 1.3 میلیون SMB با آموزش برنامه به دست آمده است، که به گونه‌ای مختصر و مرتبط با SMB‌های کوتاه مدت طراحی شده است.

فرصتی برای استانداردها، خط‌مشی‌ها و دستورالعمل‌های واضح‌تر وجود دارد که به طور خاص برای بخش SMB طراحی شده است تا به کاهش سر و صدا کمک کند تا به اقدامات اقلیمی که آنها باید در نظر بگیرند، رسیدگی شود.

SMB ها به زمان بیشتری برای تمرکز بر طرح های آب و هوایی نیاز دارند

این گزارش نشان می دهد که 69 درصد از SMB ها برای انجام اقدامات اقلیمی به بودجه خارجی نیاز دارند. با این حال، کمتر از 3٪ از کل حمایت مالی برای طرح های سبز در بیش از 90 کشور مربوط به SMB است.

SMB ها به اطلاعات واضح تری نیاز دارند

این گزارش نشان داد که 40 درصد از شرکت‌های کوچک و متوسط ​​به دلیل کمبود زمان، اقدامات آب و هوایی خود را به تعویق انداخته‌اند.

سه غذای اصلی وجود دارد.

SMB ها به بودجه بیشتری نیاز دارند

فراتر از مدیریت عملیات خودمان، می‌توانیم با حمایت از جوامع مختلفی که از ابزارهای ما استفاده می‌کنند، مانند کسب‌وکارهای کوچک و متوسط ​​(SMB) که اکثریت قریب به اتفاق ۲۰۰ میلیون کسب‌وکار که از برنامه‌ها و سرویس‌های ما استفاده می‌کنند، تأثیر خود را افزایش دهیم. در سراسر جهان.

اقدامات اقلیمی SMB ها به صورت جداگانه ممکن است تأثیر کمی داشته باشد، اما وقتی گرد هم می آیند، قدرت جمعی آنها بسیار زیاد است. شرکت‌های کوچک و متوسط ​​99 درصد از کسب‌وکارها در اتحادیه اروپا را تشکیل می‌دهند، تقریباً دو سوم کل اشتغال در اروپا را فراهم می‌کنند و بیش از نیمی از تولید ناخالص داخلی اروپا را تشکیل می‌دهند. SMB ها همچنین 63 درصد از انتشارات تجاری در اروپا را تشکیل می دهند. اقدامات SMB ها نه تنها بر انتشار گازهای گلخانه ای خود تأثیر می گذارد، بلکه می تواند بر اقدامات مشاغل و جوامع اطراف آنها نیز تأثیر بگذارد. وقتی SMB ها سبز می شوند، پیام های قوی تغییر را به تامین کنندگان، مشتریان و محله های محلی خود ارسال می کنند.

کامل را بخوانید باز کردن پتانسیل SMB ها در اقدام اقلیمی گزارش.

منبع

آموزش، ابزار و ظرفیت فنی برای کاهش بار بر SMB های فقیر در زمان می تواند به آنها کمک کند تا اقدامات اقلیمی را به موازات فعالیت های روزانه خود پیش ببرند.

چشم انداز تغییرات آب و هوایی به سرعت در حال تکامل است، با اطلاعاتی که معمولاً برای مخاطبان گسترده طراحی شده است، و هضم معنای این اطلاعات را برای SMB ها دشوار می کند. این گزارش نشان داد که 63 درصد به دلیل کمبود مهارت و دانش، اقدامات اقلیمی خود را به تعویق انداخته اند.

امروز با همکاری Accenture، گزارش جدیدی به نام منتشر کردیم باز کردن پتانسیل SMB ها در اقدام اقلیمی که به بررسی آنچه کسب و کارهای کوچک و متوسط ​​می گویند برای کمک به آنها برای مقابله با تغییرات آب و هوایی نیاز دارند را بررسی می کند.

تغییرات اقلیمی یکی از مبرم ترین مسائل زمان ما است و همه باید نقش خود را در مقابله با آن ایفا کنند. امید من این است که این گزارش اخیر به روشن کردن نقش حیاتی اما اغلب نادیده گرفته شده SMB ها در مقابله با تغییرات آب و هوایی کمک کند، در صورتی که حمایتی فوری به آنها داده شود.