کمک به برندها در هند برای افزایش رشد خود با تبلیغات Reels

Reels از زمان راه اندازی خود تقریباً سه سال پیش، سرگرمی، بیان و ارتباط را برای مردم در سراسر هند بازتعریف کرده است. ما همچنین دیده‌ایم که برندها در سراسر عمودی از Reels استفاده می‌کنند و نحوه ارتباط و تعامل مردم با کسب‌وکارها را تغییر می‌دهند. امروز در حال راه اندازی هستیم #MadeOnReels، یک برنامه جدید ساخته شده برای حمایت از تبلیغ کنندگان ما در هند تا رشد خود را با Reels Ads افزایش دهند.

ماروتی سوزوکی هند به‌عنوان بزرگ‌ترین خودروساز در کشور، همواره در خط مقدم راه‌حل‌های نوآورانه‌ای بوده که تخیل مشتریان ما را به خود جلب می‌کند. ما از Reels Ads برای راه‌اندازی جدیدترین خودروی خود Fronx استفاده کردیم و بر کار با سازندگان برای نمایش ویژگی‌های مختلف خودرو تمرکز کردیم. این کمپین با استقبال چشمگیر مشتریانی که Reels را تماشا کردند، هم در یادآوری تبلیغات و هم آگاهی کمپین افزایش یافت.

در آغاز سال، ما شروع به کار با مارک‌های پیشرو در سراسر دسته‌ها کردیم تا تأثیری که Reels Ads می‌تواند بر اهداف بازاریابی آن‌ها داشته باشد، تعیین کنیم. نتایج کمپین‌های برندهایی از جمله Cadbury Dairy Milk Silk، Meesho، Navi، Maruti Nexa، Snitch، Amazon Prime Video و Tanishq نشان داد که Reels Ads نتایج کسب‌وکار قوی‌ای را در فراخوان آگهی، ارتباط پیام و تبدیل ایجاد کرد.

بر اساس نتایج دلگرم‌کننده، ما اکنون #MadeOnReels را به اکوسیستم گسترده‌تر راه‌اندازی می‌کنیم، و خلاصه دعوت از برندهای دیگر برای تبدیل شدن به بخشی از این برنامه. ما به مارک‌های منتخب پشتیبانی خلاقانه و برنامه‌ای و همچنین فرصتی برای کار با سه سازنده در کمپین‌های Reels که اهداف بازاریابی خاص آنها را نشان می‌دهند، ارائه می‌کنیم. به عنوان بخشی از این برنامه، هزینه های سازنده توسط متا مدیریت می شود.

وقتی از ترکیب Reels Ads و سازندگان استفاده کردیم که باعث کاهش 8 درصدی هزینه در هر تراکنش برای اولین بار شد، افسانه‌های زیادی برای ما از بین رفت. ترکیب سازندگان و قرقره‌ها ترکیبی قدرتمند است که می‌تواند قفل رشد تجارت گسترده را برای برندها باز کند.

آرون سرینیواس، مدیر و رئیس تجارت تبلیغات متا در هند

منبع

سازندگان برجسته از هند مانند نیاریکا NM، برخا سینگ، آر جی کاریشما، آیوش مهرا، ویرج خلانی، روحی دوسانی، و معصوم میناوالا بخشی از برنامه #MadeOnReels خواهد بود.

رام سورش آکلا، مدیر اجرایی بازاریابی در Maruti Suzuki India Limited

هنگام ارسال خلاصه‌های خود، برندها باید اهداف بازاریابی واضحی را ترسیم کنند و خلاصه‌های الهام‌بخش برای استفاده از Reels ارائه دهند. در حال حاضر، ما فقط به برندهایی نگاه می کنیم که به دنبال انجام کمپین بین ماه های ژوئن تا آگوست 2023 هستند. خلاصه ها را می توان تا 31 می 2023 ارسال کرد. اینجا.

نتایج کمپین این برندها با استفاده از تبلیغات Reels نشان می‌دهد که ترکیب قدرتمند Reels Ads و سازندگان می‌تواند به رشد برندها کمک کند و اهداف بازاریابی آنها را برطرف کند. هدف ما در متا کمک به کسب‌وکارها برای ایجاد رفتار مصرف‌کننده در حال تکامل و ایجاد یک اکوسیستم قوی برای آینده تبلیغات دیجیتال در کشور است. #MadeOnReels دقیقاً این کار را انجام می دهد.

عاصم شارما، کارگردان، رئیس بخش رشد، ناوی