کمک به سازندگان برای ایجاد یک تجارت در حال حاضر – و برای Metaverse

درباره راه هایی که سازندگان می توانند درآمد کسب کنند بیشتر بیاموزید.

منبع

ما همچنین در حال آزمایش راه‌هایی هستیم که سازندگان می‌توانند در اینستاگرام و فیسبوک با حلقه‌های متقاطع درآمد کسب کنند.

مدل محصول گروه های یکپارچه

مجموعه‌های دیجیتال در مکان‌های بیشتر برای سازندگان بیشتر در دسترس است

ما می دانیم که بسیاری از سازندگان یک پایگاه هواداران در انواع پلتفرم های آنلاین ایجاد کرده اند. با در نظر گرفتن این موضوع، اولین سرمایه گذاری خود را در ابزارهای درآمدزایی قابل همکاری برای سازندگان اعلام می کنیم: گروه های مشترکین تعامل پذیر. این به سازندگان این امکان را می‌دهد تا از طرفداران خود در پلتفرم‌های دیگر پرداخت‌ها را دریافت کنند و به‌طور خودکار آن‌ها را به گروه‌های فیس‌بوک فقط برای مشترکین خود اضافه کنند.

این امر باعث صرفه جویی در وقت ارزشمند سازندگان می شود، زیرا مجبور نیستند اعضای فردی را به صورت دستی در گروه های فیس بوک خود بپذیرند و به آنها کمک کند وفادارترین طرفداران خود را حفظ کنند. ما یک آزمایش اولیه را در این ماه با شرکای منتخب راه‌اندازی می‌کنیم، با برنامه‌هایی که در ماه‌های آینده به موارد بیشتری گسترش خواهیم داد.

برندها همچنین می توانند سازندگان اینستاگرام را از طریق Meta Business Suite با استفاده از فیلترهای جمعیت شناختی و علاقه هم برای سازنده و هم برای مخاطبان خود کشف کنند و با آنها همکاری کنند. وقتی خالقی را پیدا کردند که می‌خواهند با او شریک شوند، می‌توانند پروژه‌ای را ارسال کنند که جزئیات فرصت، از جمله کالاهای تحویلی و پرداخت پیشنهادی را مشخص می‌کند.

امروز ما در حال گسترش راه ها هستیم سازندگان می توانند درآمد کسب کنند در فیس‌بوک و اینستاگرام، و به‌روزرسانی‌های فناوری‌های جدید را به اشتراک می‌گذارید که به سازندگان در ساخت متاورس کمک می‌کند.

ما در حال گسترش آزمایش مجموعه‌های دیجیتالی خود در اینستاگرام به سازندگان بیشتر و تعداد انگشت شماری از کشورهای دیگر هستیم. سازندگان و مجموعه‌داران می‌توانند مجموعه‌های دیجیتالی خود را در فیس‌بوک و اینستاگرام به اشتراک بگذارند پس از اینکه ما در آینده‌ای دیگر این ویژگی را در فیس‌بوک با سازندگان منتخب ایالات متحده آغاز کنیم.. همچنین به زودی آزمایش NFT در استوری اینستاگرام با SparkAR را آغاز خواهیم کرد.

GIF ستاره های فیس بوک

راه های بیشتر برای کسب درآمد با حلقه های فیس بوک

ما همچنین تعهد خود را مبنی بر عدم دریافت هزینه برای اشتراک‌ها، نشان‌ها، رویدادهای آنلاین پولی و بولتن تا یک سال دیگر تمدید می‌کنیم که تا ۱ ژانویه ۲۰۲۴ ادامه دارد.

ماکت محصول Creator Marketplace

سازندگان می‌توانند مارک‌ها و موضوعاتی را که علاقه‌مند به تولید محتوای مارک‌دار برای آن‌ها هستند نشان دهند، فرصت‌هایی را برای مشارکت با مارک‌های بررسی‌شده کشف کنند و معاملات برند خود را بدون ترک برنامه مدیریت کنند. ما همچنین آزمایش پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای را آغاز می‌کنیم، بنابراین مارک‌ها می‌توانند پس از تکمیل پروژه، مستقیماً از طریق اینستاگرام به سازندگان برای محتوای مارک دار پرداخت کنند.

سازندگان به زودی می‌توانند از برچسب «مشارکت‌های پولی با» برای محتوای مارک‌دار در فیس‌بوک Reels استفاده کنند و به حامیان مالی اجازه دهند به راحتی آنها را به تبلیغات محتوای مارک تبدیل کنند.

کمک به برندها و سازندگان برای همکاری در محتوای مارک دار

ما به زودی آزمایش Creator Marketplace را در اینستاگرام آغاز خواهیم کرد، جایی که برندها و سازندگان می توانند به راحتی مشارکت محتوای مارک دار را ایجاد کنند.

گسترش ستاره های فیس بوک

هیچ هزینه ای برای پست کردن یا اشتراک گذاری یک مجموعه دیجیتالی در اینستاگرام وجود نخواهد داشت و در حال حاضر امکان تبدیل پست های کلکسیونی دیجیتال به تبلیغات را ارائه نمی دهیم.

ما همچنین یک راهنمای در مورد NFT ها چگونه کار می کنند و چرا آنها برای متاورژن ضروری هستند.

ما می دانیم که NFT سوالات مهم پایداری را مطرح می کند. بعنوان بخشی از تعهد متا به پایداری، ما با خرید انرژی های تجدیدپذیر به کاهش تأثیر انتشار گازهای گلخانه ای که ممکن است با کلکسیون های دیجیتال مرتبط باشد، کمک می کنیم.

علاوه بر پخش زنده و ویدیوی درخواستی فیس بوک، در حال گسترش تست Stars on Reels خود هستیم و از صدها هزار سازنده دعوت خواهیم کرد تا در ماه های آینده از Stars on Reels استفاده کنند.

همچنین ابزارهای تلفن همراه جدیدی را برای سازندگان راه‌اندازی کرده‌ایم که بتوانند به Stars وارد شوند، درآمد ستاره‌هایشان را بر اساس نوع محتوا بررسی کنند، اهداف خود را مدیریت کنند و موارد دیگر.

ستاره‌های فیس‌بوک – کالای دیجیتالی که طرفداران می‌توانند آن را بخرند و برای حمایت از سازندگان بفرستند – اکنون برای همه سازندگان واجد شرایط در فیس‌بوک لایو، ویدیوهای درخواستی باز است و به زودی در حلقه‌های فیس‌بوک در دسترس خواهد بود.

همانطور که ما برای متاورس می سازیم، سرمایه گذاری در فناوری های وب 3 و مجموعه های دیجیتالی مانند NFT ها بخش مهمی از تعهد بلندمدت ما به سازندگان است. ما در حال حاضر شاهد چنین سازندگانی هستیم @misshattan، @nylacollection_nft، @amber_vittoria و @bossbeautiesnft در اشتراک گذاری NFT های خود با جوامع خود در اینستاگرام موفق شوید.

اکنون، هر سازنده‌ای که معیارهای واجد شرایط بودن زیر را داشته باشد، می‌تواند شروع به دریافت ستاره‌ها از طرفداران خود کند:

  • حداقل 1000 دنبال کننده در 60 روز گذشته
  • در یکی از این بازارها: آرژانتین، استرالیا، بلژیک، برزیل، کانادا، شیلی، کلمبیا، فرانسه، آلمان، هند، اندونزی، ایتالیا، مالزی، مکزیک، نیوزیلند، پرو، فیلیپین، پرتغال، اسپانیا، تایوان، تایلند، متحده پادشاهی، ایالات متحده آمریکا
  • انطباق با سیاست های کسب درآمد شریک و سیاست های کسب درآمد از محتوا

ماکت محصول فیسبوک استارز

سال گذشته ما اعلام کردیم برنامه جایزه فیس بوک Reels Play، که به سازندگان این فرصت را می دهد تا با ایجاد و به اشتراک گذاری حلقه های عمومی واجد شرایط، از فیس بوک درآمد کسب کنند. تا به امروز، این فقط برای سازندگان منتخب بر اساس دعوت در دسترس بوده است. به زودی یک فرآیند درخواست را برای سازندگان مستقر در ایالات متحده باز خواهیم کرد که این معیارها را دارند:

ماکت محصول Creator Marketplace

ایجاد روابط با طرفداران در سراسر پلتفرم ها