کمک به سازندگان و ناشران در مدیریت مالکیت معنوی با مدیر حقوق

در طول سالها، ما یک برنامه قوی مالکیت معنوی (IP) ساخته ایم که شامل اقدامات پیشگیرانه، یک تیم جهانی اطلاع رسانی و حذف IP، ابزارهای گزارش دهی تخصصی و الف تکرار خط مشی نقض کننده. وب سایت مدیر حقوق نشان دهنده تعهد ما به این کار و سرمایه گذاری مستمر در ابزار و روابط مشترک برای حمایت از دارندگان حقوق است.

ما دائماً در تلاش هستیم تا مدیر حقوق را به سازندگان بیشتری گسترش دهیم. هر کسی که صفحه فیس بوک دارد می تواند با مراجعه به سایت برای دسترسی درخواست دهد https://rightsmanager.fb.com/.

منبع وب‌سایت مدیر حقوق جدید ما شامل جزئیاتی در مورد همه حفاظت‌های تحت مدیریت حقوق است. ما شفافیت بی‌سابقه‌ای را در مورد ابزارها و سیاست‌هایی که برای کمک به دارندگان حق نسخه‌برداری استفاده می‌کنیم، ارائه می‌کنیم زمان، نحوه و مکان اشتراک‌گذاری محتوای آنها در سرویس‌های ما را کنترل کنید. این وب‌سایت بیشتر سیستم‌ها، سیاست‌ها و رویه‌هایی را که برای محافظت از محتوای قانونی استفاده می‌کنیم، توضیح می‌دهد. همچنین برای اولین بار، توصیفات شرکای موجود است که از استفاده از این ابزار قدرتمند بهره برده اند.

امروز، ما در حال راه اندازی یک سایت اینترنتی اختصاص داده شده تنها به کمک به آموزش مردم در راه مدیر حقوق با نقض حق چاپ مبارزه می کند و از بیان قانونی در فیس بوک و اینستاگرام محافظت می کند.