کمک به کسب و کارهای کوچک بریتانیا در زمان نامطمئن

“من در استودیو ایده های خوب در بیرمنگام لحظات بسیار خوبی را سپری کردم. فوق العاده روشنگر بود. ما در مورد همه چیز از جمع آوری بودجه، بازاریابی عملکرد، استخدام و افزایش پول شما صحبت کردیم. ملاقات با بسیاری از کسب و کارهای کوچک و دیدن شبکه های بسیار الهام بخش بود زیرا کارآفرینی می تواند بسیار تنها باشد. من مشتاقانه منتظر دیدارهای بیشتری در ادینبورگ و منچستر در این ماه هستم! – گریس بورلی، مدیر عامل تالا و شردی.

ما هم با هم همکاری کردیم گریس بورلی، مدیرعامل برند پوشاک پایدار طلا و تجارت تناسب اندام شردی، که در هر یک از استودیوها به عنوان عضو هیئت مدیره و حامی مشاغل کوچک حضور خواهند داشت.

نکته کلیدی من از امروز این است که جامعه ای از افراد همفکر چقدر می تواند قدرتمند باشد. افرادی که در ابتدای جلسه به اینجا آمدند با افراد جدید ارتباط برقرار کردند، شبکه های خود را گسترش دادند، افراد دیگری را یافتند که می توانند برای الهام بخشیدن به آنها در رسانه های اجتماعی دنبال کنند و چیزهای زیادی یاد گرفته اند. بنابراین، اطراف خود را با افراد همفکر دیگر محاصره کنید و این کار شما را بسیار جلوتر و سریعتر خواهد برد.» – دبی لوئیس، مدیر اکوسیستم منطقه ای، شرکت NatWest.

“مانند من مطمئن هستم که همه می توانند از اخبار در حال حاضر قدردانی کنند، این یک زمان نامشخص برای همه ما است. با افزایش نرخ بهره، تورم و قیمت انرژی، هر کوچکی کمک می کند. من در استودیوی ایده‌های خوب در بیرمنگام بوده‌ام که در آنجا ارتباطات فوق‌العاده‌ای برقرار کردم و نکات ارزشمندی را یاد گرفتم، و فکر می‌کنم این فوق‌العاده است که متا در این مدت دست در جیب خود می‌گذارد و از کسب‌وکارهای کوچک آفلاین نیز حمایت می‌کند.» – جورجیا هینتون، یکی از مالکان Soap Sisters

اتاق افرادی که مشغول تماشای صحبت دو نفر روی صحنه هستند

فضاها در ماه دسامبر در هر شهر اختصاص داده می شود و ژانویه تا مارس 2023 در دسترس خواهد بود.

منبع

تحقیقات ما با YouGov همچنین نشان داد که از هر پنج کسب‌وکار کوچک، دو نفر (39%) می‌گویند کاهش هزینه‌ها برای موفقیت آتی شرکتشان بسیار مهم است. بنابراین برای کمک به کاهش برخی از هزینه‌های آنها در زمستان، دسترسی رایگان به فضای اداری فیزیکی را برای مشاغل کوچک در منچستر، بیرمنگام و ادینبورگ ارائه می‌کنیم.

کسب و کارهای کوچک رگ حیات اقتصاد بریتانیا هستند و در حال حاضر فقط برای روشن نگه داشتن چراغ ها در تلاش هستند. برای کمک به رشد کسب‌وکارهای کوچک، استودیو Meta Good Ideas 2022 را راه‌اندازی کردیم که هفته گذشته در بیرمنگام شروع به کار کرد و این ماه در منچستر و ادینبورگ عرضه خواهد شد. این استودیوها جلسات آموزش حضوری رایگان را با یادگیری و پشتیبانی عملی برای کمک به ایجاد بازاریابی دیجیتال و استراتژی‌های خلاقانه خود، از جمله:

  • کارگاه های آموزشی دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا به رهبری کارشناسان متا از جمله اینستاگرام Reels School
  • 1:1 با تیم‌های پشتیبانی متا که در زمینه بازاریابی، خلاقیت و پشتیبانی فنی کمک می‌کنند
  • الهام‌بخش و نکاتی برای ایجاد و رشد کسب‌وکار از صدای سازندگان و کارآفرینان بریتانیایی پیشرو
  • جلسات Industry Partner از Be the Business، Small Business Britain و Natwest با به اشتراک گذاشتن نکات مهم برای تقویت رشد کسب و کار
نمایش جاده ای از ایده های خوب

برای درخواست، کسب‌وکارهای کوچک می‌توانند در یکی از استودیوهای Good Ideas باقی‌مانده در ادینبورگ (10 تا 11 نوامبر)، منچستر (24 تا 25 نوامبر) حضور یابند یا تا ساعت 25 در fb.me/goodideasstudios درخواست دهند.هفتم نوامبر، 2022.

فضایی برای ایده های خوب

ماه گذشته منتشر کردیم تحقیق جدید با YouGov نشان می دهد که بیش از یک چهارم (27٪) از کسب و کارهای کوچک بریتانیایی که مورد بررسی قرار گرفتند، نگران هستند که مجبور به تعطیلی شوند، در حالی که دو نفر از پنج (42٪) می گویند تمرکز اصلی آنها در شش ماه آینده صرفاً بقا است. ما به حمایت از کسب و کارهای کوچک از طریق برنامه آموزشی Meta Boost در بریتانیا ادامه می دهیم و اقداماتی را هم به صورت آنلاین و هم آفلاین انجام می دهیم تا اطمینان حاصل شود که کسب و کارهای کوچک برای موفقیت مجهز هستند.