که شاید تصور کنید اهمیت ندارند

از این گذشته تنوع رنگ در طرح های سنتی و کلاسیک هم زیاد دیده می شود. این در حالیست که تقارن در دکور اداری کلاسیک حرف اول را میزند. بیایید نقبی به گذشته بزنیم، تنها در خانه اشراف سطح بالای جامعه کتابخانه پیدا میشد. آیا با افراد سطح بالای جامعه و یا افراد خارجی در محل کارتان سر و کار دارید؟ از آن جایی که تنها افراد سطح بالای جامعه به کتاب و کتابخوانی اهمیت میدهند، میتوان کتابخانه را از المانهای اصلی سبک کلاسیک برشمرد. همچنین استفاده از علائم اینفوگرافی به صورت استیکر و برچسب بر روی دیوارها از اهمیت زیادی برای راهنمایی افراد در فضا برخوردار است. پروسه ی طراحی داخلی منزل از یک روش و قائده ی دنباله دار پیروی میکند که شامل تحقیق و تجزیه تحلیل باید ها و نباید های پروژه و استفاده از هنر و خلاقیت در جهت رفع احتیاجات و نیازهای کارفرما است که بدین صورت موجب میشود یک پروژه ی طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی منزل با موفقیت به اتمام برسد.

پیشرفت صنعت و تکنولوژی و تغییر سلیقه مردم موجب ظهور مبلمان اداری به شکل امروزی شد. استفاده می شود. و پارچه های روی ان معمولا بسته به سلیقه های مختلف، متفاوت انتخاب می شود. امکان دارد برای طراحی دکوراسیون اداری فضاهای کوچک که مطابق سلیقه شخصی شما باشد طرح و الگو های زیادی در ذهن داشته باشید ، اما باید به این نکته توجه داشته باشید که انتخاب طرح ، الگو ، سبک و رنگ در یک فضای کوچک با فضا های بزرگ متفاوت می باشد . پارتیشن های طراحی و تولید شده توسط این مجموعه کاملاً با پارتیشن های کارگاهی رایج متفاوت هستند. فرشهای پرنقش و نگار جایگاه ویژهای در این سبک دارند. در طراحی داخلی اداری نیز می توان از طراحی های خلاقانه بهره برد و محیطی جذاب با ویژگی های منحصر به فرد خلق کرد. ولی به هر حال اگر می خواهید از سبک کلاسیک در فضای کاری تان استفاده کنید، باید توجه داشته باشید که تمام دکوراسیون داخلی فضای کارتان باید کلاسیک باشد.

در ادامه بیشتر درباره ی هر یک از این موارد صحبت خواهیم کرد و شما را با هر یک از ویژگی های مبلمان اداری کلاسیک آشنا می کنیم. ما در ادامه می خواهیم بیشتر درباره ویژگی های مبلمان اداری کلاسیک صحبت کنیم. بیایید از سقف شروع کنیم. تا بدین جا درباره چند مورد از ویژگی های مبلمان اداری کلاسیک صحبت کردیم. موارد مهمی که باید در مورد این سبک بدانید از المانهای ویژه این سبک گرفته تا مفاهیمی که در پشت این سبک هستند را برای شما به تفصیل بیان کردیم. استفاده از رنگهای خاکستری و مشکی و تیره به هیچ وجه نمیتواند احساس گفته شده را در میان کارکنان و کارمندان برانگیزد.

همان طور که در تصاویر این صفحه مشاهده کردید؛ هنر و تجربه یک دیزاینر میتواند فضای اداری دفتر کار شما را تبدیل به یک محیط بسیار لوکس و کارآمد سازد. در این پروژه طراحی داخلی اداری، ما بررسی کردیم که کدام بخش از ساختمان میتواند مجددا برای برنامهریزی طراحی داخلی فضای اداری مورد استفاده قرار گیرد. با استفاده از این محصولات علاوه بر اینکه بخش های مختلف سازمان خود را جداسازی کرده اید، همزمان می بینید که نور طبیعی به راحتی در بخش های مختلف ساختمان پخش می شود و دید کافی برای همه وجود دارد. حتماً در مراجعات خود به مکان های اداری مختلف متوجه شده اید که در مواجهه با محیط هایی که در آنها نه تنها به زیبایی و دکوراسیون توجه خاصی نشده بلکه راحتی کارکنان و مراجعان نیز مورد توجه نبوده اولین احساسی که در این مکان به طور ناخودآگاه در مراجعه کننده شکل میگیرد عدم اطمینان از دستیابی به نتیجه مورد نظرش است. به طور مثال استفاده از پارتیشن شیشه ای در بخش بندی قسمت های مختلف مطب و کلینیک یا سالن زیبایی، طراحی قفسه های شیشه ای مغازه یا بوتیک و موارد این چنینی همگی از کاربرد این متریال در دکوراسیون تجاری هستند. برای مثال در محیط هایی با مساحت محدود مبلمان مستطیلی فضای بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد و در مکان هایی مانند کنار ستون های مدور و بزرگ مبلمانی با چیدمان گرد می تواند نقص ساختمانی را به خوبی پوشش دهد.

چرا که این نوع پارتیشن ها عایق خوبی برای صدا هستند. درب و پنجره ها را باز کنید تا از نور طبیعی در محیط لذت ببرید. چه یک طراح داخلی باشید و چه کسی که به سادگی از یک فضای اداری با طراحی خوب لذت می برد، مطمئناً به لطف طرح ها، متریال درجه یک، قطعات پویا، شیک و جذاب ارائه شده در محصولات مبلمان اداری جوان، از تغییرمبلمان اداره و محل کار خود لذت خواهید برد. مبلمان اداری کلاسیک برای افرادی که به این گونه طرح های بی نظم و شلوغ علاقه مند هستند، می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد که البته همان طور که گفتیم معمولا در اداره ها و فضای کاری کمتر این گونه مبلمان اداری به چشم می خورد. بیشتر افرادی که از این نوع سبک تبعیت می کنند و به خرید مبلمان اداری کلاسیک علاقه مند هستند، معمولا آقایان و علی الخصوص افراد مسن هستند. به کارتان توجه کنید: بهتر است پیش از این که دست به انتخاب نوع دکوراسیون برای محیط اداری خود بزنید، به نوع کار خودتان توجه کنید.

برای طراحی میز منشی ایده ها و طرح های بسیار متنوع و گوناگونی وجود دارند. رعایت اصول رنگ و ترکیب رنگ، رعایت نکات مربوط به نورپردازی، انتخاب متریال مناسب و شناخت سبک های طراحی اداری بسیار مهم اند. مسلما راضی نگه داشتن همه امکانپذیر نیست اما رعایت اعتدال و برقراری دمای مناسب و متعادل بهترین روش و راهکار است که باعث میشود کارمندان با دقت بیشتر روی کار و حرفهشان تمرکز کنند. بهترین روش برای جداسازی و تفکیک عرصه ها، استفاده از پارتیشن اداری است. همچنین کاربرد پارتیشن اداری در تفکیک و جداسازی سبب انسجام بیشتر و سازماندهی در محیط های اداری شده و به آن نظم می بخشد. در کنار تمام موارد ضروری و واجب در یک اتاق مدیریت، از تاثیر مثبتی که بخشهای دکوری و اکسسوریهایی که میتوان در این فضا به کار برد نباید غافل شویم. دکوراسیون داخلی دارای سبک و قانون است که نسبت به نیاز و سلیقه در هر زمانی قابلیت تغییر پذیری دارد.

به علاوه بهتر است استخوان بندی مبلمان چوبی باشد. کاربردی بودن و به روز بودن از مشخصات اصلی اتاق اداری شیک به شمار می رود بهتر است در اتاق کار خود یک کنسول داشته باشید زیرا هم سبب زیباتر شدن اتاق شده و همین اینکه جای مناسبی جهت قرار دادن وسایل اضافی و نظم دهی به اتاق است. مجری دکوراسیون باید بداند برای طراحی یک شرکت اداری این نکته بسیار حائز اهمیت است که از یک طرف باید فضایی ایجاد کنیم تا کارمندان در آن بتوانند به راحتی بر روی کارشان تمرکز کنند ، بتوانند با دیگر کارمندان به آسانی ارتباط برقرار کنند و مشارکت داشته باشند و بصورت کلی انگیزه و بازده کاری کارمندان را در شرکت معماری و دکوراسیون داخلی افزایش دهد و از طرفی دیگر از نظر فیزیکی و روحی و روانی نیز فضایی راحت و آرامش بخش را به وجود آورد تا کارمندان در آنجا احساس آسایش داشته باشند تا بتوانند عملکرد خود را به خوبی نشان دهند . بخش های کاری در طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار این شرکت مشخص شده هستند : بخش ورودی، محلی دلباز مخصوص مرکز پاسخگویی تلفن، اتاق های کنفرانس، اتاق های جلسه کوچک تر، اتاقک هایی مخصوص گپ و گفت و دکوراسیون داخلی ساختمان اداری استراحت.

اگر به سبک سنتی و کلاسیک علاقه مند هستید،می توانید با انتخاب مدل های مبلمان اداری کلاسیک ، یک هارمونی منحصر به فرد در محل کار خود خلق کنید. میز مدرن-کلاسیک اداری جوان مدل “وربانا” دقیقاً این کار را انجام می دهد. میز مدرن اداری جوان مدل “هارمونی” دقیقاً این کار را انجام می دهد. مدل کلاسیک لاگین(Login)دقیقاً این کار را انجام می دهد. بنابراین توصیه می شود که پیش از انتخاب نوع و مدل پارتیشن، درباره ابعاد و اندازه ای که قرار است پارتیشن سفارش دهید مطمئن شوید تا بتوانید قیمت نهایی را برای هر کدام از انواع پارتیشن ها محاسبه کنید و راحت تر تصمیم بگیرید. اما در این بخش می خواهیم درباره علاقه مندان و مخاطبین اصلی این نوع مبلمان اداری صحبت کنیم.

میزهای اداری جوان در دو نوع میزMDF و میز وکیوم ، در ابعاد و اندازه سفارشی و دلخواه شما قابل ارائه و تولید می باشند. نوع نورپردازی و چیدمان این اتاق اهمیت زیادی داشته و باید به گونه ای باشد که همه افراد بتوانند فرد سخنگو را مشاهده کرده و صدای وی را شنیده و خود نیز قادر به صحبت باشند. افراد بیشتر و بیشتری از راه دور از خانه ­های خود کار می­ کنند. در صورتی که به اطلاعات بیشتری در این زمینه نیاز دارید، با مشاوران و کارشناسان در این زمینه مشورت کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا در این باره اطلاعات بیشتری کسب کنید. طراحان از دو سبک متداول دکوراسیون مدرن و دکوراسیون کلاسیک بهره می گیرند.در کشور ما ، مردم این دو سبک را بیشتر دوست دارند. رنگهای مجلل و با شکوه از جمله سفید، شیری، قهوهای، طلایی و فیروزهای از رنگهای متداول مورد استفاده در این سبک هستند. نکته مهم در مورد رنگ ها تنها به زیبایی شناسی برنمی گردد. در سبک کلاسیک تفسیری می توانید از بهترین ایده ها کمک بگیرید و هر آنچه در ذهن خود دارید را با تیم تخصص NDK در میان بگذارید.

برای مثال قهوهای که نماد چوب است. استفاده از عتیقهجات نیز به میزان دلخواه مجاز است. این طرح نشان می دهد که اتاق ها به چه صورتی به هم متصل می شوند یعنی هرچه مسیر ها بهتر اجرا شوند بر اساس نقشه های موجود به نتیجه بهتری منجر می شود. در نتیجه از نظر روانشناسی چنین پارتیشنهایی سبب بزرگتر دیدهشدن فضا میشوند. به خصوص برای دفاتر اداری که فضاهای کوچکی دارند، این رنگ باعث می شود که فضاهای کوچک بزرگتر و روشن تر به نظر برسند. رنگ سفید ماهیتی منعکس کننده دارد و همیشه گزینه مناسبی برای ایجاد فضای اداری، بزرگتر از اندازه واقع اش است. اندازه گیری پیش از زمان سفارش و تصمیم گیری، می تواند به راحتی این مسئله و مشکل بالقوه را از بین ببرد. در این نوع طراحی داخلی اداری تعامل مفید بین کارمندان به بیشترین حد خود خواهد رسید.

از جمله بخش هایی که باید در مورد آن هم صحبت کنیم فضای استراحت میباشد طراحی و اجرای کابینت آشپزخانه با ورقه های آبی رنگ و نمیکت های فیلی نمونه ای عالی از یک طراحی و اجرای مینیمال برای فضاهای استراحت دکوراسیون های اداری میباشد . طراحی آشپزخانه است. آشپزخانه قلب تپنده خانه است، پس هرچقدر هم که برایش هزینه شود، باز هم ارزشش را دارد. در دکوراسیون داخلی آشپزخانه باید برای هرکدام از وسایل مکان مناسبی درنظر گرفت، که البته نباید خارج از محدودهی استانداردهای مربوطه باشد. استفاده از متریال فلز و مبلمان و به طور کلی لوازم دکوراسیون اداری با رنگهای خنثی در ایجاد محیطی رسمیموثر است و البته در کنار هر یک یا دو رنگ خنثی، استفاده از یک رنگ گرم و با انرژی ضروری است. البته در فضاهای اداری کمتر استفاده می شود.

اجرای دکوراسیون داخلی اداری و دفتر کار یکی از دغدغههای اصلی مدیران واحدهای اداری و دفترهاست. اما اگر بخواهیم درباره اصلی ترین ویژگی های مبلمان اداری کلاسیک صحبت کنیم، باید به سنتی بودن، ترکیب رنگ خاص و سبک طراحی و مخاطبین خاص این نوع مبلمان اداری اشاره کنیم. غیر از مسئله مواد مورد استفاده، انتخاب نوع پارتیشن تا حد زیادی به محیط مورد استفاده هم ربط دارد.در ادامه، انواع پارتیشن اداری را مورد بررسی قرار خواهیم داد. اشکال مثلثی و دایرهای میتوانند حس پویایی بیشتری به طراحی داخلی فضای اداری القا کنند. بنابراین حتما در در انتخاب سبک دکوراسیون اداری این نکته که اتاق ریاست باید بیشتر به چشم بیاید را مدنظر گرفته و با حساسیت بیشتری نسبت به سایر قسمت های اداره، دیزاین آن را طراحی نمایید. بخش جدید از سایر فضاها کوچک تر می باشد و به لحاظ استراتژیک قرار گرفته است. توجه به ارزشهای خودتان و انتخاب سبک مناسبتان براساس ارزشهای خودتان میتواند بهترین انتخاب برای شما باشد.