گزارش محتوای پربیننده، سه ماهه سوم 2022


امروز، ما گزارش محتوای با بازدید گسترده (WVCR) را برای سه ماهه سوم سال 2022 منتشر می کنیم. این گزارش هم برای شفافیت بیشتر در مورد پربازدیدترین محتوای ارگانیک در Feed در فیس بوک در ایالات متحده و هم برای اینکه خودمان را مسئول بدانیم ایجاد شده است. بهبود کیفیت محتوا در فیس بوک شامل محتوا می شود توصیه شده توسط فیس بوک و محتوای تبلیغاتی را مستثنی می کند. را ببینید گزارش کامل و راهنمای همراه برای اطلاعات بیشتر.

دیدگاه‌های WVCR همچنان به نحوه تکامل محصولات و خط‌مشی‌های ما نشان می‌دهد. این شامل ایجاد خط‌مشی‌های جدید، در صورت نیاز، برای رسیدگی به محتوای مضر یا با کیفیت پایین، و ایجاد تغییراتی در رتبه‌بندی است که محتوای مشکل‌ساز را از دستیابی به وسیع‌ترین مخاطب کاهش می‌دهد.

برای رسیدگی به محتوای کم کیفیت، ما داریم:

  • بهبود نحوه کاهش طعمه درگیر شدن بسیار ویروسی.
  • قوانین فاصله گذاری را برای جلوگیری از نمایش متوالی چندین پست شناسایی شده به عنوان طعمه تعامل در فید معرفی کرد.
  • سیستم‌های تشخیص و اجرای خود را برای شناسایی و کاهش بهتر پست‌های دارای پیوندهای نامرتبط در فید بهبود بخشید.
  • سیستم‌های بهبود یافته برای شناسایی و مسدود کردن ارسال‌کنندگان هرزنامه در فیس‌بوک، و همچنین افرادی که رفتار غیراصولی دارند و وانمود می‌کنند که در یک کشور مستقر هستند در حالی که واقعاً در کشور دیگری هستند.

محتوای برتر این سه ماهه حاوی محتوای ناقض خط مشی نبود. یک قسمت از محتوا در گزارش وجود دارد که توسط صفحه LADBible حذف شده است.

ما با احتیاط نسبت به پیشرفتی که برای بهبود کیفیت محتوا در فیس بوک کار می کنیم، خوشبین هستیم. ما به شدت به کار برای درک اکوسیستم محتوا و ارزیابی اثربخشی خط‌مشی‌ها و اقدامات یکپارچگی خود ادامه می‌دهیم – شکاف‌ها را با یافتن آنها می‌بندیم.

منبع