گزارش های صداقت و شفافیت، سه ماهه چهارم 2022

نکات برجسته گزارش ما عبارتند از:

گزارش تهدید خصمانه

ما همچنان مانند گذشته در حال حذف محتوای ناقض هستیم، اما اکنون همچنین به افراد این فرصت را می‌دهیم تا رفتار خود را تغییر دهند و در عین حال مجازات‌های شدیدتری را برای تخلفات شدیدتر اعمال کنیم: پست کردن محتوایی که شامل تروریسم، بهره‌کشی از کودکان، قاچاق انسان، خودکشی جدی است. تبلیغ، بهره کشی جنسی، فروش داروهای غیر پزشکی، یا تبلیغ افراد و سازمان های خطرناک. این منجر به اقدامات سریعتر و تأثیرگذارتر برای کسانی می شود که به طور مداوم خط مشی های ما را نقض می کنند. این تغییرات به دنبال دارد بازخورد از جامعه ما – از جمله ما حسابرسان حقوق مدنی، هیئت نظارت و کارشناسان مستقل – که خاطرنشان کردند که سیستم های فعلی ما به تعادل بهتری بین مجازات و تشویق اصلاح از طریق آموزش نیاز دارند.

به روز رسانی های دیگر

  • ما خودمان را اصلاح کردیم خط‌مشی‌های صفحات، گروه‌ها و رویدادها برای ساده‌سازی، شفاف‌سازی و اطمینان از مرتبط بودن و دقیق ماندن سیاست‌ها.
  • ما اعلان هایی را که مردم در فیس بوک می بینند به روز کردیم وقتی سعی می کنند محتوایی را مشاهده کنند که به دلیل قوانین محلی محدود شده است. در بیشتر موارد، اعلان اکنون شامل اطلاعاتی می‌شود که به آنها اطلاع می‌دهد کدام مقام دولتی درخواست حذف را ارسال کرده است که منجر به محدودیت شده است. این تغییرات بخش مهمی از تعهد ما تحت خط مشی حقوق بشر شرکتی و به عنوان عضوی از ابتکار شبکه جهانی است. جزئیات بیشتر در مورد رویکرد ما به محدودیت‌های محتوا را می‌توانید در بخش پیدا کنید مرکز شفافیت.

تعهد مداوم ما

در کوارتر چهارم، ما همچنان به پیشرفت در حذف محتوایی که استانداردهای انجمن ما را نقض می‌کند، ادامه می‌دهیم و شیوع آن در طیف گسترده‌ای از موارد نقض نسبتاً ثابت است. به طور جداگانه، ما خود را به روز کرده ایم سیستم هوش مصنوعی متقابل، با ترکیب چندین مدل به طوری که ما در حال ادغام آموخته ها در مورد سخنان مشوق نفرت، قلدری و آزار و اذیت و خشونت و تحریک هستیم. این و سایر پیشرفت‌ها یا تنظیمات مداوم برای فناوری تشخیص فعال، در بسیاری از موارد منجر به بهبود دقت می‌شوند.

امروز، ما گزارش های فصلی خود را برای سه ماهه چهارم سال 2022 منتشر می کنیم گزارش اجرای استانداردهای جامعه، را گزارش محتوای پربازدید، به روز رسانی فصلی هیئت نظارت و گزارش تهدید خصمانه. همه گزارش ها در دسترس هستند مرکز شفافیت.

هیئت نظارت منبع ارزشمندی از دیدگاه خارجی و پاسخگویی برای متا است که افراد می توانند در صورت مخالفت با تصمیمات اجرای محتوا در فیس بوک و اینستاگرام به آن اعتراض کنند. ما متعهد هستیم که تمام تصمیمات محتوای هیئت مدیره را اجرا کنیم و به همه توصیه‌های آن‌ها به صورت عمومی پاسخ دهیم، و قبلاً متعهد شده‌ایم تا ۷۸٪ از توصیه‌های آن‌ها را اجرا کنیم – یا امکان‌سنجی اجرای آن را بررسی کنیم.

همچنین بر اساس بازخورد هیئت نظارت، ما هستیم به اشتراک گذاری جزئیات بیشتر درباره اقداماتی که برای به روز رسانی سیستم جریمه فیس بوک انجام می دهیم. ما همچنان به سرمایه گذاری در اصلاح سیاست های خود و بهبود اجرای خود ادامه می دهیم و به عنوان بخشی از این کار، wدر حال به روز رسانی سیستم جریمه خود هستیم تا آن را منصفانه تر و موثرتر کنیم. تحت سیستم جدید، ما بر کمک به مردم برای درک اینکه چرا محتوای آنها را حذف کرده‌ایم تمرکز خواهیم کرد، که نشان داده شده است به جای محدود کردن سریع توانایی آنها برای پست کردن، در جلوگیری از تخلف مجدد مؤثرتر است.

گزارش این سه ماهه شامل یک مورد طعمه نامزدی و یک قطعه محتوا حذف شده است زیرا توسط صفحه ای پست شده است که به دلیل نقض مکرر استانداردهای انجمن ما حذف شده است. ما به شدت کار می کنیم تا اکوسیستم محتوا را درک کنیم و ارزیابی کنیم که سیاست ها و اقدامات یکپارچگی ما چقدر موثر هستند تا بتوانیم شکاف هایی را که در این مسیر پیدا می کنیم، ببندیم.

به روز رسانی فصلی هیئت نظارت

تعهد ما به صداقت ادامه دارد، و ما به به روز رسانی ادامه خواهیم داد، اجرای سیاست های خود را در محیطی دائما در حال تغییر بهبود و تکامل دهیم. ما بر حفظ توانایی افراد برای ارتباط با یکدیگر در سراسر جهان، به ویژه در مواقع بحران متمرکز شده‌ایم. ما همچنین می‌خواهیم اطمینان حاصل کنیم که کسب‌وکارهایی که برای دسترسی به مشتریان به برنامه‌های ما متکی هستند، به پشتیبانی مورد نیازشان دسترسی دارند. از برندهای جهانی گرفته تا کافی‌شاپ‌های محلی، می‌دانیم که کسب‌وکارها می‌توانند اهدافی برای فعالیت‌های متخاصم باشند که می‌تواند عملکرد آنها را مختل کند. بنابراین ما به شدت بر بهبود پشتیبانی کلی برای کاربران تجاری تمرکز خواهیم کرد.

منبع ما همچنین به طور مداوم روش خود را برای این گزارش در تلاش برای بهبود معیارهایی که ارائه می کنیم، اصلاح می کنیم. این سه ماهه داریم به روز شد نحوه محاسبه نرخ فعال در نتیجه این پیشرفت‌ها، شاهد تغییرات متعددی در نرخ‌های فعال در مناطق مختلف هستیم. این به‌روزرسانی روش‌شناسی فقط نحوه اندازه‌گیری متریک نرخ فعال را تغییر می‌دهد، اما رویکرد ما را برای شناسایی فعالانه محتوای نقض‌کننده تغییر نمی‌دهد.

گزارش محتوای پربازدید

در طول پنج سال گذشته، یافته‌های خود را در مورد تهدیدهایی که شناسایی کرده و از پلتفرم‌های خود حذف می‌کنیم، به اشتراک گذاشته‌ایم. در گزارش تهدید امروز، اطلاعاتی را درباره سه شبکه به اشتراک می‌گذاریم که به دلیل نقض خط‌مشی‌هایمان در برابر رفتار غیراصیل هماهنگ (CIB) و گزارش‌دهی انبوه (یا گزارش‌های توهین‌آمیز هماهنگ) در سه ماهه گذشته حذف شده‌ایم تا افراد بتوانند پیشرفت را آسان‌تر ببینند. ما در یک مکان می سازیم ما همچنین در یک سال از آغاز تهاجم تمام عیار روسیه به اوکراین، در حال ارائه به روز رسانی در مورد کار خود علیه عملیات نفوذ – چه پنهان و چه آشکار – هستیم. ما اطلاعاتی در مورد یافته های خود با شرکای صنعتی، محققان و سیاست گذاران به اشتراک گذاشته ایم.

گزارش اجرای استانداردهای جامعه

سه ماهه چهارم دو سال از اولین تصمیم هیئت نظارت می گذرد و ما این سه ماهه را با ایجاد چارچوبی برای گسترش دامنه و تأثیر هیئت به پایان رساندیم. این همکاری با هیئت مدیره منجر به نهایی شدن یک سری از به روز رسانی ها که عملیات هیئت مدیره را ساده می کند و به آنها اجازه می دهد تا به طور مؤثرتری در مورد موضوعات دشوار انتخاب، مشورت و تصمیم گیری کنند.

در طول دو سال گذشته، هیئت نظارت بازخورد ارزشمندی در مورد سیاست‌ها و فرآیندهای ما به ما داده است که منجر به تغییرات واقعی شده است. به عنوان مثال، ما اخیراً انتشار جهانی پیام‌های آموزنده‌تر کاربر را تکمیل کردیم به مردم اطلاع دهید آیا بازبینی انسانی یا خودکار مسئول حذف محتوای آنها بوده است.