گزارش های یکپارچگی و شفافیت، سه ماهه اول 2023

نکات برجسته گزارش ما عبارتند از:

گزارش اجرای استانداردهای جامعه

که در به روز رسانی سه ماهه گذشته، اشاره کردیم که هیئت نظارت زمینه سازی کرد برای تغییراتی در اساسنامه و آیین‌نامه‌های آن که انتظار می‌رفت آنها را برای بررسی کارآمدتر پرونده‌ها توانمند کند. در نتیجه، انتظار می‌رود دو نوع پرونده جدید – تصمیم‌های بررسی سریع و تصمیمات خلاصه – در سه ماهه دوم 2023 معرفی شوند. در حالی که ما شاهد افزایش قابل توجهی در بررسی پرونده‌ها و تصمیم‌گیری‌ها در سه ماهه اول سال جاری نسبت به سه ماهه قبلی نبودیم. ، امیدواریم که هیئت مدیره در سه ماهه آینده و پس از آن به میزان قابل توجهی تولید خود را افزایش دهد.

گزارش های امنیتی: محافظت از افراد و مشاغل

ما شناسایی و اقدام کرد در برابر کمپین‌های بدافزاری که افراد و مشاغل آنلاین را هدف قرار می‌دهند، یافته‌های خود را با سایر شرکت‌های فناوری به اشتراک گذاشتیم و ویژگی‌های امنیتی جدیدی را برای کمک به محافظت از مردم ارائه کردیم. ما همچنین اقدام کرد در برابر 9 شبکه متخاصم جداگانه در سراسر جهان به دلیل مشارکت در عملیات نفوذ مخفی و جاسوسی سایبری و بینش تهدیدات خود را با همتایان صنعت، محققان و دولت ها به اشتراک گذاشتیم.

گزارش شفافیت

در نیمه دوم سال 2022، جهانی درخواست های دولت برای داده های کاربر 0.8 درصد از 237414 به 239388 افزایش یافت. ایالات متحده همچنان بیشترین تعداد درخواست از این حجم کل را ارسال می کند و پس از آن هند، آلمان، برزیل، فرانسه و بریتانیا قرار دارند.

را گزارش محتوای پربازدید (WVCR) یک مرور فصلی از پست‌ها، صفحات، پیوندها و دامنه‌هایی که توسط بیشترین افراد در فید در ایالات متحده دیده می‌شوند، ارائه می‌کند. اطلاعات آماری WCVR به نحوه به‌روزرسانی خط‌مشی‌ها و محصولات موجود و همچنین توسعه موارد جدید برای حذف و کاهش محتوای اعتراض‌آمیز که ممکن است خط‌مشی‌های ما را نقض کند، کمک کرده است.

به روز رسانی در مورد مناسب بودن برند

امروز، ما گزارش های سه ماهه اول خود را برای سال 2023 منتشر می کنیم، از جمله گزارش اجرای استانداردهای جامعه، به روز رسانی فصلی هیئت نظارتگزارش شفافیت برای نیمه دوم سال 2022 (مالکیت معنوی، درخواست های دولت) و گزارش محتوای پربازدید. این گزارش های کمی از امنیت کیفی ما پشتیبانی می کنند گزارش ها، از جمله گزارش تهدید خصمانه اوایل این ماه منتشر شد. همه این گزارش ها در ما موجود هستند مرکز شفافیت.

در ماه مارس، ما اعلام کرد فیلترهای موجودی جدید متا مبتنی بر هوش مصنوعی برای فیدهای فیس بوک و اینستاگرام شروع به انتشار برای تبلیغ کنندگان در بازارهای انگلیسی و اسپانیایی زبان کردند. علاوه بر این، ما به اشتراک گذاشتیم که راه حل تأیید شخص ثالث ما برای فید فیس بوک اکنون از طریق Zefr در دسترس است. در اواخر امسال، ما این کنترل‌ها را برای پشتیبانی از زبان‌های دیگر و در دسترس قرار دادن آنها برای تبلیغ‌کنندگان در کشورهای بیشتری گسترش خواهیم داد. ما همچنین آزمایش آنها را در مکان‌های اضافی از جمله حلقه‌ها، استوری‌ها، فیدهای ویدیویی و سایر سطوح در فیس‌بوک و اینستاگرام آغاز می‌کنیم زیرا در مورد اولویت‌های تبلیغ‌کننده برای بهبود و ارتقای این فناوری اطلاعات بیشتری کسب می‌کنیم.

منبع

ما متعهد هستیم که به کسب و کارها و مردم در حفاظت از حقوق مالکیت معنوی خود کمک کنیم. ما گزارش IP تشریح می کند که در نیمه دوم سال 2022، ما موارد زیر را حذف کردیم:

  • 4,453,696 قطعه محتوا بر اساس 2,764,215 گزارش حق چاپ
  • 593,179 قطعه محتوا بر اساس 1,047,326 گزارش علامت تجاری
  • 1,712,384 قطعه محتوا بر اساس 180,029 گزارش جعلی

گزارش محتوای پربازدید

هیئت نظارت بیش از دو سال منبع ارزشمندی از دیدگاه خارجی و پاسخگویی برای متا بوده است. و در سه ماهه اول سال 2023 به تأثیر قابل توجهی ادامه دادند. ما متعهد به اجرای تمام تصمیمات محتوای هیئت مدیره هستیم و تا به امروز 78٪ از توصیه های اضافی آنها را اجرا کرده ایم – یا در حال بررسی امکان اجرای آن هستیم. توصیه‌های هیئت مدیره نه تنها به اطمینان از منصفانه بودن خط‌مشی‌های ما و همسو با ارزش‌های ما کمک کرده است، بلکه نحوه اجرای خط‌مشی‌های محتوای خود را در مقیاس و شفافیت اجرایی را برای کاربران بهبود بخشیده است.

آخرین گزارش شفافیت ما به 10 سال از شروع گزارش درخواست‌های دریافتی از دولت‌ها برای داده‌های کاربران می‌پردازد. این گزارش انواع داده‌هایی را که دولت‌ها از متا درخواست می‌کنند و تلاش‌های پیشگیرانه‌ای که برای محافظت انجام داده‌ایم قابل مشاهده است. مالکیت معنوی.

سال گذشته، هیئت مدیره درخواست ما را برای یک نظر مشورتی خط مشی (PAO) در مورد خط‌مشی‌های اطلاعات نادرست COVID-19 ما پذیرفت و آن را صادر کرد. تصمیم این سه ماهه. آنها دریافتند که حذف اطلاعات نادرست COVID-19 که «احتمالاً مستقیماً به خطر آسیب فیزیکی قریب‌الوقوع کمک می‌کند» در طول یک وضعیت اضطراری بهداشت عمومی جهانی با ارزش‌های متا و مسئولیت‌های حقوق بشری همسو است. ما همچنین در حال بررسی هیئت مدیره هستیم توصیه ها و ظرف 60 روز پس از تصمیم خود به صورت عمومی پاسخ خواهند داد.

در سه ماهه اول سال 2023، ما همچنین:

امروز پنج سال از عمر ما می گذرد منتشر شده اولین گزارش اجرای استانداردهای انجمن ما، و ما گزارش خود را بر اساس آموخته هایمان و بازخوردهایی که در طول سال ها دریافت کرده ایم، بهبود بخشیده ایم. برای مثال، معیارهای بیشتری مانند داده‌های تجدیدنظر و بازیابی و همچنین داده‌هایی برای حوزه‌های خط‌مشی بیشتر اضافه کرده‌ایم. در طول زمان. ما انتظار داریم که این گزارش‌ها به تکامل خود ادامه دهند زیرا کل صنعت به ناچار تمرکز خود را به سمت انطباق با مقررات تغییر می‌دهد.

به روز رسانی فصلی هیئت نظارت