گسترش برنامه بررسی حقایق شخص ثالث در هند


امروز، ما در حال گسترش واقعیت‌سنجی شخص ثالث خود هستیم برنامه در هند برای گنجاندن NewsMeterیک بررسی کننده واقعیت در درجه اول بر ایالت های جنوبی کشور متمرکز شده است. این مشارکت به ارتباط افراد با اطلاعات دقیق و تأیید شده کمک می‌کند و قابلیت‌های راستی‌آزمایی ما را در زبان‌های هندی منطقه‌ای از جمله تلوگو، کانادا، مالایالام و تامیل افزایش می‌دهد.

در سطح جهانی، ما با بیش از 80 شریک حقیقت‌سنجی کار می‌کنیم محتوا را به بیش از 60 زبان بررسی و رتبه بندی کنید. همه شرکای راستی‌آزمایی ما از طریق سازمان بین‌المللی مستقل و غیرحزبی تأیید شده‌اند.l شبکه حقیقت یابی.

با این مشارکت، ما اکنون 11 شریک حقیقت‌سنجی در هند داریم که این کشور را به کشوری تبدیل می‌کند که بیشترین شرکای شخص ثالث حقیقت‌سنجی را در سراسر جهان در سراسر Meta دارد. علاوه بر این، ما همچنین پوشش زبان هندی خود را از 11 به 15 از طریق شرکای راستی‌آزمایی موجود خود افزایش داده‌ایم تا شامل کشمیری، بوجپوری، اوریا و نپالی شود.

مانیش چوپرا، مدیر و رئیس مشارکت هند در متا گفت: «ما متعهد به مبارزه با انتشار اطلاعات نادرست هستیم و بزرگترین شبکه جهانی حقیقت‌سنجی را ایجاد کرده‌ایم. “همکاری با NewsMeter گام مهمی است که ما را قادر می سازد اطلاعات نادرست را در زبان های هندی منطقه ای در فیس بوک و اینستاگرام مهار کنیم.”

هر بار که یک حقیقت‌سنجی محتوایی را نادرست، تغییر یافته یا تا حدی نادرست ارزیابی می‌کند، توزیع آن را کاهش می‌دهیم تا افراد کمتری آن را ببینند. به افرادی که سعی می‌کنند محتوا را به اشتراک بگذارند – یا قبلاً آن را به اشتراک گذاشته‌اند – اطلاع می‌دهیم که اطلاعات توسط یک حقیقت‌شناس رتبه‌بندی شده است، و یک برچسب هشدار اضافه می‌کنیم که با اطلاعات بیشتر درباره ادعا به مقاله حقیقت‌شناس پیوند می‌دهد..

برای کمک به رسیدگی به مشکل اطلاعات نادرست آنلاین در سراسر صنعت، ما همچنین با انجمن اینترنت و موبایل هند (IAMAI) همکاری کرده‌ایم تا یک برنامه مشارکت خبری راستی‌آزمایی را که منحصراً برای سازمان‌های خبری هند طراحی شده است، تأمین مالی کنیم.

منبع