گسترش تبلیغات در حلقه ها | متا

ما از هزاران سازنده دیگر در فیس بوک دعوت می کنیم تا به تست های به روز شده ما بپیوندند، از جمله بسیاری از سازندگانی که قبلاً در برنامه جایزه Reels Play ما در فیس بوک شرکت کرده اند. و در هفته های آینده، ما آزمایش برنامه مشابهی را در اینستاگرام آغاز خواهیم کرد.

در مورد ابزارهای کسب درآمد ما بیشتر بخوانید فیس بوک برای سازندگان و اینستاگرام برای سازندگان

منبع

بیشتر بدانید تبلیغات در حلقه های فیس بوک.

همه سازندگانی که در آزمون شرکت می‌کنند به‌طور خودکار به مدل پرداخت جدید اضافه می‌شوند و طی هفته‌های آینده سازندگانی که قبلاً آگهی‌ها را در حلقه‌های فیس‌بوک آزمایش کرده‌اند، انتقال خواهند یافت. علاوه بر این، ما شروع به آزمایش تبلیغات در حلقه‌های اینستاگرام با مدل پرداخت مبتنی بر عملکرد مشابه در میان گروه کوچکی از سازندگان و تبلیغ‌کنندگان در بازارهای منتخب خواهیم کرد.

برای واجد شرایط بودن برای دعوت در فیس بوک، سازندگان باید در یکی از آنها زندگی کنند 52 کشور و دارای چندین حداقل الزامات است.

بسیاری از متغیرهای خارج از کنترل سازندگان به طور سنتی بر درآمد تبلیغاتی آن‌ها تأثیر می‌گذارند، مثلاً تعداد آگهی‌هایی که قبلاً به فردی که محتوای آن‌ها را مشاهده می‌کند نشان داده شده است یا اینکه آیا آگهی مرتبطی برای ارائه آن بیننده وجود دارد یا خیر. با یک مدل مبتنی بر عملکرد، سازندگان می توانند بر محتوایی تمرکز کنند که با مخاطبان آنها طنین انداز شده و به رشد آنها کمک می کند. تبلیغ کنندگان برای دسترسی به افراد بیشتری به موجودی تبلیغات بیشتری دسترسی پیدا می کنند. و افراد با تبلیغات مرتبط‌تر، تجربه‌ی مشاهده‌ای ثابت‌تر را دریافت می‌کنند.

ما همچنین در حال توسعه این برنامه هستیم تا به سازندگان بر اساس عملکرد قرقره‌های عمومی آن‌ها پرداخت کنیم، نه درآمد حاصل از تبلیغات روی حلقه‌های آن‌ها. این بدان معناست که سازندگان می توانند روی ایجاد محتوای جذاب تمرکز کنند در حالی که ما تجربه تبلیغات را برای تبلیغ کنندگان و افراد بهینه می کنیم.

چگونه کسب درآمد کنیم

همچنین قصد داریم آزمایش یک مدل پرداخت مبتنی بر عملکرد را برای آن آغاز کنیم تبلیغات درون جریانی در فیس بوک با گروه کوچکی از سازندگان برای حمایت از سازندگانی که انواع محتوا را تولید می کنند.

نحوه مشارکت

برای بررسی اینکه آیا شما بخشی از این برنامه اولیه در فیس بوک هستید یا خیر، به این سایت مراجعه کنید داشبورد حرفه ای را وارد کنید و به بخش ابزارهای کسب درآمد بروید. اگر دعوت شده‌اید، باید Ads on Reels را ببینید و می‌توانید تنظیم را برای شروع ورود انتخاب کنید.

مدل محصول جریان تنظیم برای تبلیغات در حلقه های فیس بوک

پرداخت ها بر اساس تعداد بازی ها تعیین می شود. هرچه حلقه سازندگان عملکرد بهتری داشته باشند، می توانند درآمد بیشتری کسب کنند. با گذشت زمان ممکن است شروع به ترکیب سیگنال های دیگر در پرداخت ها کنیم.

پس از اضافه شدن به آزمون، برای کسب درآمد از Ads on Reels، سازندگان باید فرآیند ورود را تکمیل کنند که شامل پذیرش شرایط استفاده و ارائه جزئیات پرداخت است. از آنجا، آنها فقط باید به ایجاد حلقه های جذاب برای کسب درآمد ادامه دهند.

ماکت محصول داشبورد حرفه ای در فیس بوک

امروز، ما در حال به روز رسانی و گسترش خود هستیم تبلیغات در تست های Reels بنابراین سازندگان بیشتری می توانند برای ایجاد و به اشتراک گذاری حلقه های عمومی جذاب درآمد کسب کنند.