یک شرکت میزبان بهتر پیدا کنید

سئو تصویر هم از این ماجرا مستثنی نیست. در این بخش با کمک مثالهایی از خودمان و سایتهای دیگر، روش ساخت ویترینی جذاب و دلربا را به شما نشان میدهیم. قبل از هرچیز شما باید هدف کاربر از جستجوی عبارات را درک کنید.این که کاربر چه قصدی از این جستجو دارد به انتخاب متای مناسب شما کمک خواهد کرد. با افزایش سهم سایت های وردپرس از دنیای اینترنت ، تمایل کاربران برای یافتن راه های مناسب برای بهبود SEO سایت خود نیز افزایش می یابد. چگونه نوشتن عنوان و توضیحات متای جذاب به بهبود رتبه سایت کمک میکند؟ ابزارهای رایگان و غیررایگان متفاوتی برای استخراج کلمات کلیدی وجود دارند و بطور کلی ابزارهای تجاری تحقیق کلمات کلیدی امکانات بیشتری را در اختیار شما قرارخواهند داد و به شما کمک خواهند کرد در وقتتان صرفه جویی کنید. این کتاب در چند فصل مهم آماده دانلود به صورت رایگان است. اگر دوست دارید به عنوان یک کارشناس تولید محتوا بهترین مقالات را بنویسید، توصیه میکنم که کتاب سئو محتوا سایت کامی سئو را حتما مطالعه بفرمایید و از آن برای تولید محتوای وبسایت خود استفاده کنید.

با این وجود، نوشتن یک متا دیسکریپشن Meta Description منحصر به فرد برای هر صفحه در سایت شما هنوز هم بسیار ارزشمنده و یکی از مهمترین روش های بهینه سازی موتورهای جستجو هست. اطلاع از اهداف و نیازهای کاربران می تواند به شما در نوشتن متا دیسکریپشن کمک کند. در اینجا مهمترین عاملی که می تواند به شما کمک کند، موقعیت کسبوکار شماست. نقشه های گوگل چندین سرویس ارائه میدهند که یکی از مهمترین آنها برای کسب و کارهای محلی است. برای آگاهی از معنای سرویس سئو و همچنین انتظارات لازم در هنگام استخدام یک آژانس سئو با وب جوان همراه باشید.

در این سرویس ما برای سایت شما 40 بک لینک دائمی از سایتهایی با اتوریتی دامنه بالای 80 ارائه می دهیم. معمولا انتخاب بهترین افزونه های سئو وردپرس بر اساس سهولت کاربری و تعداد کاربران فعالی است که از آنها استفاده می کنند. در کل هدف از نوشتن متا دیسکریپشن هم این است که در طی پروسه جستجوی کاربران، لینک پیج شما بیشتر کلیک شود. متا دیسکریپشن یک تگ HTML است که محتوای یک پیج را به صورت خلاصه به نمایش می سنیور سئو اصفهان گذارد. می تواند ترافیک سایت شما را افزایش دهد: اگر متا دیسکریپشن پیج خود را به گونه ای بنویسید که کاربران با دیدن آن مطمئن شوند به همان محتوایی که در جستجوی آن بوده اند، دست یافته اند، ترافیک سایت شما افزایش خواهد یافت. همانطور که گفتیم موتورهای جستجو با توجه به پارامترهای مختلف، الگوریتم خاصی دارند که سایتها را رتبهبندی میکنند. به این ترتیب ربات های گوگل صفحاتی که محتوا ندارد را دنبال نمیکنند و از طرفی اگر چندین صفحه برای یکسان به نظر برسند، ربات های گوگل تنها میتواند یکی از آنها را انتخاب کنند .

آلبریکو به این مسئله اشاره کرد که در برخی موارد از Ajax برای اضافه کردن مقدار زیادی محتوا به یک محصول استفاده می شود، در این شرایط ربات گوگل یک URL درخواست می کند، اما 9 URL دریافت می کند، چراکه هر کدام از کدهای Ajax سرنخ (String) مختص به خود را دارد. وجود این مشکل نشان دهنده این است که سایت شما این قابلیت را دارد که سریع تر بارگذاری شود، اما وجود فایل های جاوا اسکریپتی، بارگذاری وب سایت شما را به اخیر انداخته است. این افزونه در زبان های مختلفی ترجمه شده است. بهینه سازی تصاویر صرفا کاهش حجم آن نیست و فاکتور های مختلفی برای بهبود آن وجود دارد که اگر آن را رعایت نکنید گوگل درک و شناخت درستی از تصاویر شما نخواهد داشت. به نظر میرسد این اتفاق به این دلیل میافتد که حجم زیادی از ترافیک به طور ناگهانی به سوی این پستها جذب میشود و در نتیجه گوگل آن را به عنوان یک نوشتهی بسیار مرتبط و با کیفیت ارزیابی میکند.

اما چرا این اتفاق میافتد؟ همه می گویند متا دیسکریپشن تاثیری در سئو ندارد، چرا دروغ تحویل مردم می دهید؟ هم چنین لحن تجاری و متا دیسکریپشن باید متناسب با شخصیت های مختلف خریدارانی باشد که کلمات کلیدی خاص را هدف قرار می دهند. یک نام تجاری باید لحنی را در پیام های خود استفاده کند که منعکس کننده و مطابق با هویت او باشد، چراکه با این روش می تواند برای کاربران شناخته شود؛ متا دیسکریپشن هم باید به صورت یونیک و با لحن تجاری شما نوشته شود. 1. از لحن تهیج کننده برای نوشتن متا دیسکریپشن استفاده کنید و از یک عبارت «فراخوان عمل» در آن بهره ببرید. برای آنکه بتوانیم از طریق نوشتن مقالات و محتوای سئو شده باید به اصول سئوی محتوا آشنایی داشته باشیم و علاوه براین قلم خوبی هم داشته باشیم.

پس از آنکه وب سایت را مورد تجزیه و تحلیل قرار دادیم ، یک استراتژی سئو وردپرس سفارشی ایجاد خواهیم کرد. می توانید از SERP Snippet Preview Tool هم استفاده کنید. شما با کلام خود در میان صفحات رقیب افراد را صدا می کنید و می گویید این صفحه ای ست که به دنبال آن هستید. اگر علاوه بر ورود اطلاعات نیاز به ویرایش اطلاعات و سرچ و درج تصویر مرتبط دارید و یا اینکه به فردی نیاز دارید تا علاوه بر دیتا انتری، متا تگ و متا دیسکریپشن محصولات و محتوای فروشگاهی را برای شما انجام دهد، ایران تایپیست دقیقا همان جایی است که به دنبال آن هستید.

مسیریابی چندوجهی به شما این امکان را میدهد تا به زیرمجموعهای از محصولات در یک دستهبندی دسترسی پیدا کنید. خطاهای آن­ها را پیدا کنید. یکی از دلایل مهمی که کاربر از دیدن یک سایت خسته می­شه و جذب یک وب­سایت نمی­شه تبلیغات زیادیه که موقع ورود به یک وب­سایت بالا میآید که شما با نصب افزونه yoast seo premium می­تونید این تبلیغات را حذف کنید و به سئو سایت خود توجه بیشتری کنید. اگر از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده میکنید، حتما با پلاگین «یوآست» (Yoast SEO) آشنا هستید. در مورد نوشتن محتوای مفید هم فقط خودتان هستید که میتوانید بهتر از همه عمل کنید. در نوشتن توضیحات متا عجله نکنید اما مطمئن شوید برای همه صفحات سایت خود متا دیسکریپشن اضافه کردید.

ما اعتقاد داریم که خدمات دیتا انتری باید با هزینهای معقول برای همه افراد قابل استفاده باشد. گاهی افراد با تجربه در زمینه وب سعی دارند، سایت گوگل را دور زده و با استفاده از سئو کلاه سیاه، در کار موتور های جستجو گوگل اختلال ایجاد نمایند. فاکتور بعدی پتانسیل سایت از نظر سرعت و قدرت است، مثلا سرعت هاست سایت اگر بالا باشد برای سئوکار مزیت محسوب می شود. به همین منظور متد جدیدی را در ارائه این دوره طراحی کردهایم که نام آن را آموزش 4 بعدی گذاشتهایم. چگونگی سئو سازی سایت از روش SEO White Hat توسط سئو ۲۴ در مقالههای بعدی منتشر میشود. سعی کنید کلمه کلیدی اصلی را که می خواهید هدف قرار دهید درج کنید – اگرچه ضروری نیست که عنوان H1 شما حاوی کلمه کلیدی هدف شما باشد، تمرین خوبی است که این کار را انجام دهید زیرا گوگل از تگ H1 برای درک ارتباط موضوعی صفحه استفاده می کند. کلیه تعرفههای پایه ایران تایپیست نسبت به کلیه شرکتهای همکار داخل کشور پایینتر است چون به خوبی میدانیم که دیتا انتری اطلاعات بسیار مهم است و معمولا به دلیل مشغله کاری زیاد و زمانبر بودن این فرایند، همیشه نیاز به یک فرد متخصص وجود دارد.

یک امر الزامی برای کسب درآمد و بقای شرکتها بوده و از طرفی هم به خوبی میدانیم که حجم اطلاعات ورودی برای درج در شبکههای اجتماعی بسیار بالاست. دوم ، کلمه کلیدی شما تأکید می کنه که گزینه خوبی برای پاسخ به عبارت جستجو شده کاربر هستید. بنابراین این موردی هست که می خواید رو این واقعیت تأکید کنید که محتوای شما به روز شده. حال زمانی که کاربری به سایت شما میآید، برای بار دوم لازم نیست همه تصاویر و کدهای سایت مجدد لود شوند، بلکه مرورگر از حافظه کش برای لود کردن سایت استفاده میکند. این ساز و کار کاملا درست است و در واقع یک تعریف ساده از سئو است، اما آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که پشت پرده ی سئو وب سایت ها چه فرایند هایی وجود دارد؟ این موضوع اهمیت بسیاری دارد. در بسیاری از موارد، کاربران قبل از کلیک روی نتایج نمایش داده شده، کمی صفحه را بالا و پایین میکنند و متا را میخوانند. برخی از این فاکتورها به تجربه کاربری یا UX سایت مرتبط هستند، مانند سرعت لود یک صفحه از سایت. تعدا کاربرانی که به محض ورود از سایت شما، به دلیل وجود محتوای بی کیفیت و سرعت پایین در وب سایت شما، به سرعت از آن خارج می شوند.

فرض کنید که متا دیسکریپشن شما یک جمله تبلیغی است و هدف از نوشتن آن این است که خواننده مجبور شود به دلیل جذاب بودن نوشته های شما، روی آن کلیک کند. عواملی مانند عنوان صفحات شما، اعتبار برند وب سایت شما و متا دیسکریپشن، در نتایج جستجو شما سبب کلیک بیشتر کاربران روی وب سایت شما می شود. از عنوان طولانی این نکته نترسید! محتوای سئو شده را را به طور کامل و طولانی منتشر کرد تا کاربران بتوانند آنچه را می خواهند به دست آورند. متا در لغت به معنای موثرترین تاکتیک و روش در رسیدن به هدف است و وقتی ما متا را در کنار لغت دیسکریپشن (توضیحات) میآوریم، می­توان از آن این برداشت را داشت که این توضیحات یکی از موثرترین روشها برای خوانده شدن مقاله شماست و این کاملا درست است! از ترفندهای تیترنویسی محتوایی میتوانید برای ویدئوهایتان استفاده کنید. همچنین شما میتوانید «یوزر ایجنت» (User Agent) که نرمافزاری منحصربهفرد و قابل شناسایی برای انجام درخواست کاربر است را شناسایی کنید.

یعنی میتوانید طبق درخواست بازبینی و چک کردن اطلاعات را نیز ثبت نمایید. درگذشته وبسایت هار تکیک CSS sprites برای بالا بردن سرعت بارگذاری سایت های استفاده می کردند، این تکنیک به این صورت بود که کل تصاویر سایت را به عنوان یک تصویر کلی بر روی یک هاست دیگر ذخیره می شدو به این صورت دیگر برای بارگذاری یک صفحه نیازی به درخواست مکرر از سرور برای ارسال جداگانه هر تصویر نیست چون تفریبا هر درخواست HTTP به ۴۰۰ میلی ثانیه زمان احتیاج دارد و به این صورت با یک درخواست تمامی تصاویر مورد نیاز با یک در خواست وارد سایت می شدند. البته تیم پشتیبانی ایران تایپیست به صورت 24 ساعته پیگیر روند پیشرفت کار خواهند بود. ایندکس کردن اطلاعات کارت ویزیت و سپس مرتب کردن آنها براساس تاریخ، مکان یا از لحاظ عددی در ایران تایپیست انجام میگیرد. شرکتهای زیادی برای ارائه خدمات بهینه سازی وب سایت وجود دارد برای اطمینان از کیفیت کار آنها میبایست ابتدا وبسایت آنها از نظر سئو و رتبهی آنها در موتورهای جستجو بررسی گردد ؛ سپس نمونه کارهای سئو و بهینه سازی وب سایت ها که توسط آنها انجامشده است را بررسی نمایید تا مشاهده نمایید آیا تمام فاکتورهای seo را در آنها نیز رعایت شده است یا خیر؟

در قدم بعد لازم است که شما چندین صفحه از وب سایت خود را تست کرده تا مطمئن شوید که صفحات سایتتان ایندکس شده است. چون هم به طور غیر مستقیم در سئو تاثیر خوبی نمی گذارد و هم از دید کاربران زیاد جالب نخواهد بود. ما این نوید را به شما می دهیم که کلیه تعرفهها پایینتر از سایر مؤسسات فعال در زمینه دیتا انتری هستند و با ثبت سفارش حجیم، تخفیف بسیار خوبی نیز خواهید گرفت. برای تنظیم آدرس پیشفرض سایت کافیست به قسمت تنظیمات بروید و از قسمت عمومی آدرس پیشفرض را مطابق تصویر زیر تنظیم کنید. این افزونه این امکان را دارد که ویدئوهای سایت ما را در قسمت Video گوگل به نمایش در بیاورد تا وقتی کاربر مطالب مرتبط با ویدئو ما را جستجو میکند بتونه به راحتی از قسمت Video تمامی ویدئوها را مشاهده کند. در حال حاضر اکثر ما ویدئوهای خود را روی سایتهای مختلف بارگذاری میکنیم. کامنت گذاری در وبلاگ یا سایتهای دیگران، یکی از روشهای قدیمی ولی تاثیرگذار سئو خارجی است.

اهمیت ندادن به این موضوع میتواند کاربران و مشتریان شما را به سراغ سایتهای رقیب بفرستد. اول اینکه این کلمات باید مرتبط با حیطه کاری شما و موضوع مقالهتان باشند. اين الگوريتمها با معيار تعداد دفعاتي که يک کلمه کليدي يا يک عبارت در يک صفحه استفاده شده تقسيم بر تعداد کل کلمات صفحه و برچسبهاي شبيه key-words براي فهم محتويات وب سايتها استفاده ميکردند. موتورهای جستجو به اولین جمله ای که کلمه کلیدی مرتبط برمی خورند، خزیده و سریعاً در نتایج جستجو نشان می دهد. برای گرفتن بهترین نتیجه در سئو وردپرس سعی کنید همیشه اولین پاراگراف را به بهترین شکل ممکن بنویسید و حتما ۲ الی ۳ بار از کلمه کلیدی و هم کلمات هم معنی با کلمه کلیدی تان در آن استفاده کنید و اگر بتوانید اولین پاراگراف را با کلمه کلیدی خود شروع کنید که واقعا عالی خواهد بود. دسته بندی ها برای گروه بندی مطالب سایت به گروه های اصلی حوزه فعالیت سایت است و اگر سایت شما یک کتاب بود ، دسته بندی سایت همانند فهرست کتاب خواهد بود. محتوا می تواند درون یک صفحه محصول، دسته بندی محصول و یا یک مقاله باشد. اگر می خواهید دیده شوید و نرخ بازگشت سرمایه یا ROI خود را افزایش دهید، باید به قوانین گوگل احترام بگذارید.

همچنین به شما اطمینان می دهد که قهوه خود را با کافئین بالا دریافت می کنید. اطلاعات مورد نظر نیز در بخش HTML Improvements قابل رویت بود ولی در حال حاضر با آپدیت جدید سرچ کنسول این ابزار دیگر در دسترس قرار ندارد. این بررسی ها مبنیست بر در دسترس بودن و از لحاظ فنی صحت و درستی سایت، میزان بکار بردن واژه های مورد استفاده افراد در موتورهای جستجو، محتوای با کیفیت و مفید که مورد جستجو و پسند کاربران می باشد. در میان افزونه های سئو، این افزونه بیشترین تعداد نصب را از مخزن وردپرس به خود اختصاص داده است و در اغلب مواقع به عنوان بهترین افزونه سئو وردپرس معرفی می شود. پرسونا به­معنای ساخت چند شخصیت خیالی است که بیشترین خصوصیات مشتریان شما را دارا می­باشند. در حقیقت متا می تواند به دنبال نام برند وعنوان ، بیشترین تأثیر را بر کلیک کاربران بگذارد. اگر یک طراح سایت؛ کدنویس یا سئو کار هستید و یا حداقل با سیستم مدیریت محتوای وردپرس کار کرده اید، احتمالا عبارت متا دیسکریپشن را بارها شنیده اید و از آن نیز استفاده کرده اید. اگر به دنبال این هستید که برای وبسایت خود بهترین مقاله های سئو شده را داشته باشید، هم اکنون از طریق صفحه سفارش تولید محتوای متنی سئو شده، بهترین محتوا را برای وبسایت و وبلاگ خود سفارش دهید.

قبل از هر چیز شما باید با فرایند بازاریابی و قیف فروش اینترنتی آشنا شوید. فرض کنید برای توسعه استراتژیهای بازاریابی دیجیتال کسبوکار خود مطلبی را منتشر کردهاید. فایلها را در زمان مناسب خود بارگذاری کنید. ارزیابی ساختار لینکهای داخلی و ایجاد لینکهای داخلی مناسب امری ضروری است و باید با تولید صفحات جدید ادامه یابد. همچنین برای سئو سایت وردپرسی، افزونه های حرفه ای وجود دارد که در ادامه به آن ها اشاره میکنیم. با این کار به موتور جست و جو و کاربر، توصیف دقیتری از فعالیت و ماهیت آن صفحه از سایت را منتقل میکنیم. سئو به معنای بهینهسازی موتورهای جستوجو است و بسیاری از ما تصور میکنیم که فقط مربوط به محتوای متنی است. در بسیاری از موارد، علاوه بر اینکه باید کلمه کلیدی را در تایتل به کار ببرید، باید به سراغ واژههای مرتبط و به اصطلاح، «کلمههای کلیدی کمکی» هم بروید. هنگامی که مرورگر به ساخت DOM با استفاده از HTML دریافتی می پردازد، اغلب منابع مورد نیاز را همانگونه که در HTML آدرس داده شده است، بارگذاری می کند. با این حال Google همیشه متا دیسکریپشن Meta Description شما رو توی نتایج جستجو نشون نمیده. علاوه بر این، روشهای ساده زیادی برای بهبود سئوی سایت وردپرس شما وجود دارد، حتی اگر شما یک مبتدی باشید.

تعداد کارکتر مشخصی برای متادیسکپریشن وجود ندارد، طول متن شما کاملا به پیامی که میخواهید برسانید بستگی دارد، ممکن است مقالهای با 50 کارکتر بهترین متادیسکرپشن شما شود و ممکن است مقاله دیگری با 200 کارکتر بهترین متادیسریپشن شما شود، این کاملا به محتوا، مخاطب و رقبای شما بستگی دارد. در متا دیسکریپشن تنها یک هدف وجود دارد، ترغیب کاربر به کلیک بر روی سایت ما! شما در این دنیا تنها نیستید، بلکه رقبای زیادی هستند که کلمات کلیدیای که میخواهید تصاحب کردهاند و برای نگه داشتن آن­ها چنگ می­زنند. طبق مطالعه انجام شده توسط بکلینکو پستهای با حداقل ۲۰۰۰ کلمه رتبه بهتری در نتایج گوگل کسب کردهاند. اما شما در روش طراحی سایت با وردپرس میتوانید به کمک افزونههایی مانند رنک مث سایت خود را سئو کنید و آن را در رتبهی اول گوگل قرار دهید. استفاده از موضوعات پربازید به دیده شدن سایت شما کمک میکند. با بوجود آمدن شبکه های اجتماعی ، طی تجربیات بدست آمده می توان گفت شبکه های اجتماعی نیز تاثیر مثبتی بر سئو سایت می گذارند گرچه از تکنیک های سئو نیستند اما بطور غیر مستقیم بر سئو سایت تاثیر مثبت می گذارد . از جمله موارد بالا که مهمترین تکنیک های سئو هستند.

اصولا در متا دیسکریپشن باید مهمترین کلمات کلیدی متن خود را بکار ببرید. به یاد داشته باشید که نباید ریش و قیچی را به دست یوآست بسپارید. تاثیر استفاده از پلاگین یوآست را در نوشتن متاهای سایت بررسی میکنیم. رابطه بین نوشتن متاهای جذاب و افزایش رتبه صفحات در نتایج را موشکافی میکنیم. نکات و جزئیات زیادی در رابطه با چگونگی نوشتن یک محتوای سئو شده یا چگونگی نوشتن یک مقاله سئو شده وجود دارد. در ادامه به چگونگی نوشتن تگ متا رفته و با نحوه سئو کردن آن آشنا می شویم. در ادامه تمام مواردی که برای سئوی فنی سایت باید اجرا کنید را لیست کردهایم. برای مثال، فرض کنید شما فقط چک لیست SEO رو جستجو کردید. برای نوشتن توضیحات در متا ورد پرس یا کمک افزونه یوآست، لازم است به بخش ویرایش صفحه مورد نظر رفته و در انتهای صفحه و در منو یوآست، به تنطیمات اسنیپت رفته و در کادری که در مقابل شما قرار داشته به نوشتن توصیحات متا بپردازید. سئو وبلاگ برای پیشرفت وب سایت شما بسیار مهم است و می تواند کمک زیادی را به شما بکند. این ماجرا برای خودم هم اتفاق افتاده است.

حالا همین UX و تجربه کاربری تو بیزینس­های خیلی بزرگ یکی از مهم­ترین اهدافشون هست و دقیقاً بیزینسی هست که گوگل UX رو به قول من تاج سرش می­دونه و اگر دقت کنید تمامی الگوریتم­هایی رو که داره طراحی می­کنه فقط برای اینه که زمانی شما توی گوگل فلان کلمه کلیدی رو سرچ می­کنید بهترین نتایج رو به شما پیشنهاد بده و شما اگر این اتفاق نیفته در گوگل براتون، بعد یه مدتی گوگل اونو کنار میزاره، چون می­گه گوگل داره فقط یکسری وبسایت چرت و پرت رو به ما پیشنهاد می­ده ولی گوگل تا الآن خب خیلی موفق بوده تونسته تجربه کاربرانش رو کاملاً بهبود بده و زمانی که شما سرچ می­کنید “آموزش دیجیتال مارکتینگ” وبسایت­هایی رو به شما معرفی کنه که نیاز شما رو کاملاً برطرف کنند. فاکتور اول اینه که سریع به نتیجه برسیم و همینجا اعلام می­کنم سریع به نتیجه رسیدن به معنای این نیست که در فلان کلمه کلیدی سریع­تر توی گوگل باشیم نه به معنی اینه که سریع­تر از سمت گوگل ورودی داشته باشیم. مزیت خوندن این پست اینه که کاربر راهنمای کاملی برای بهینه سازی محتوای خودش برای Google دریافت میکنه. تنها نقطه ضعف این رویکرد اینه که شما باید هر ماه یا هر سال توضیحات متای خودتون رو به صورت دستی تغییر بدید.

روش های سئو کلاه سیاه در سال های دورتر مورد توجه بودند، اما گوگل با شناسایی آنها و خلق الگوریتم هایی توانسته نتایج حاصل از این گونه روش ها را از نتایج جستجو دور کند. برخی موارد رو برای افزودن به چک لیست و همچنین برخی از عناصر وب سایت رو نام میبریم تا اطمینان حاصل کنید که صفحات شما برای جستجو مناسب هستند. اجرا و پیاده سازی برخی از مواردی که تا به اینجا در چک لیست سئو تصاویر مورد بررسی قرار دادیم، کمی تخصصی هستند و به دانش و مهارت خاصی نیاز دارند. به همین دلیل معمولا به لیست قیمت سئو برای بودجه بندی نگاه نمی کنند؛ بنابراین این شرکت ها یا به طور کامل از روند کار غافل می شوند و یا به احتمال زیاد سعی می کنند تمام سئوی داخلی خود را انجام دهند.

در عمل آن ها در الگوریتم هایشان از متای توضیحات برای رتبه بندی استفاده نمی کنند. به خاطر داشته باشید که شما همیشه نمی توانید آنچه را که گوگل در نتایج جستجو نمایش می دهد کنترل کنید به عنوان مثال ممکن است گوگل متا دیسکریپشن شما را نشان دهد و گاهی نیز تنها به نمایش بخش هایی از آن بسنده کند. راحتی استفاده در موبایل تنها به سئو سایت مربوط نمیشود، بلکه با توجه به افزایش روز افزون کاربران موبایل، برای داشتن یک سایت فروشگاهی خوب، سایتتان حتما باید برای کاربران موبایل جذاب و دارای تجربه کاربری مناسب باشد. این کار تنها در صورتی منطقی هست که در محتوای شما زمان اهمیت خاصی داشته باشد. درصورتی که متن شما توضیحات تکراری باشد گوگل آن را نشان نمی دهد. اولین بروزرسانی الگوریتم پاندا در سال 2011 محتوای ضعیف و همینطور محتوای تکراری را هدف گرفت.

یکی از استفاده های رایج ایجکس بروزرسانی محتوای صفحه، بدون رفرش کردن آن می باشد. نشانه گذاری استاندارد یا همان Schema درک گوگل از محتوا و موضوع صفحات سایت را آسانتر میکند و از سوی دیگر باعث نمایش جذابتر محتوا در نتایج جستجو میشود. استفاده از استراکچر دیتا، به موتورهای جستجو کمک میکند تا محتوای شما را بهتر درک کنند و موضوع آن را بفهمند و در نتیجه منجر به ارسال یک سیگنال قوی برای سئو میشود. گوگل و سایر موتورهای جستجو از متا دیسکریپشن کمک می گیرند تا به کاربران نشان دهند که در لینکی که نتیجه جستجو به آن ها نشان داده است، چه محتوایی را خواهند یافت.

به همین خاطر اهمیت بسیاری دارد که از ویدئو باکیفیت همراه با وضوح بالا استفاده کنید. البته چون بسیاری از محتواهای شما پیشازاین بهروزرسانی منتشر شدهاند، به این معنا نیست که هیچ گاه توسط کاربران دیده نمیشوند. این توضیحات اضافی برای بسیاری از کاربران ارزشمند هستند. با انتخاب این گزینه بعد از اسلش، عنوان مقاله مشاهده میشود و هرگونه عدد و علامت اضافی از بین میرود. در جریان سئوی ویدئو از آنالیز ویدئوها هم غافل نشوید. در جریان تولید ویدئو و انتشار آن در پلتفرمهای مختلف باید به چند پیشنیاز مهم دقت کنید و از آنها استفاده کنید. همچنین دقت کنید که خط در پایین کادر قرار داشته که تعداد کاراکتر های مجاز را به شما نشان داده و هرگز نباید این خط قرمز شود. ✔️برای نوشتن توضیحات متا چه نکاتی را باید مد نظر قرار داد؟

طول این محتوا باید 156 کاراکتر باشد، زیاد نوشتن آن نظمِ نمایش محتوا و خوانایی بهتر آن را از بین خواهد برد. اندازه، تخصص و دامنه شرکت ها و آژانس هایی که این سطح از سئو را ارائه می دهند، به آن ها امکان می دهد چنین خدمات جامعی را ارائه دهند. به جهت بررسی دقیق و کیفیت خدمات امکان ارائه خدمات در زمان کمتری وجود ندارد. سئو تکنیکال کارهایی مانند بررسی سرعت سایت، ساخت سایت مپ، بهینهسازی کدها، بهینهسازی سایت برای موبایل و … در عوض سئو عکس برای موبایل، میتواند ترافیک زیادی از طریق گوشیهای موبایل به سایت شما هدیه دهد.

اما می بایست از تگ کنونیکال استفاده نمایید. در حقیقت محدودیتی برای طول متا دیسکریپشن وجود ندارد، با این حال، گوگل تگ های متا را به 155 یا 160 کاراکتر کاهش می دهد، اگرچه این مسأله به تعداد پیکسل هایی که کاراکترهای استفاده شده در متا دیسکریپشن اشغال می کنند نیز بستگی دارد. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که روی یک سایت کلیک میکنید و میبینید که محتوای سایت با آن چیزی که در تایتلش نوشته شده بود، کاملا فرق دارد. دیتا انتری اسناد کاغذی خود را به ایران تایپیست بسپارید چون افرادی حرفهای و متخصص با سابقه کاری درخشان در این زمینه داریم که میتوانند این کار را با دقت بالا در طی پروسه زمانی درخواستی شما انجام دهند. دقت کنید که چنانچه تعداد کاراکتر ها در توضیحات متا، از مقدار تعیین شده بیشتر شود، قسمتی از آن متن حذف شده و به صورت سه نقطه (…) در بخش نتایج، نشان داده می شود. سئو هم در افزایش سرعت بررسی و ایندکس صفحات یک سایت موثر باشد و هم موجب ارتقا رتبه در گوگل شود، یعنی تاثیر مستقیم در هر سه مرحله! در صورتی که کاربر بلافاصله پس از ورود به صفحه از یک سایت، آن صفحه را ترک کند و برای مشاهده اطلاعات موردنیاز خود به سایت های دیگری وارد شود، گوگل یک امتیاز منفی را برای این سایت در نظر می گیرد چرا که این سایت نتوانسته است در کوئری موردنظر کاربر، اطلاعات مفید و کاملی را به وی ارائه دهد.

پس چرا از کلمه کلیدی توی توضیحات استفاده می کنید؟ یکی از این متا تگها با نام توضیحات متا (Meta Description) هست که توضیحات خلاصهای از محتوای صفحات سایت به موتورهای جستجوگر ارائه میکنه. اما توی بیشتر موارد، موندن زیر 155 کاراکتر درست کار میکنه و اندازه گیری اون خیلی ساده تر هست. در کنار پشتیبانی از محتوا و ارتقای تجربه ی کاربری، تصاویر بار دیگر منبعی بسیار مهم برای کسب ترافیک بشمار می روند و نباید آن را درست کم بگیریم. چند نمونه از آن را بنویسید ، بهترین آن را در متا دیسکریپشن قرار دهید. در ابتدا نگاهی مختصر به انواع متا تگ ها می اندازیم و در نهایت تگ محبوب متا دیسکریپشن را بررسی خواهیم کرد. خوشبختانه پلتفرمها داشبورد مخصوصی برای بررسی و تحلیل ترافیک ویدئو به ما نشان میدهند که میتوانیم از اطلاعاتشان استفاده کنیم. در این مقاله از دیجیتالینگ به سراغ متاها میرویم و به دنبال نکتههایی برای حرفهای نوشتن آنها میگردیم. یکی از اشتباهاتی که در سطح وب بسیار رایج است، نوشتن متا دیسکریپشن تکراری برای تمام صفحات وب سایت می باشد. و بعبارتی دیگر نباید تکراری باشند. الگوریتم پاندا یکی از قدیمی ترین الگوریتم های گوگل است که هدف این الگوریتم بررسی کیفیت محتوای صفحات و برخورد کردن با کیورد استافینگ و محتواهای کپی و تکراری می باشد.