2 روش برای ساخت اکانت اینستاگرام آموزش برای وب و موبایل | instafolower

شماره تلفن یا ایمیل را وارد کنید و روی گزینه Next، یا همان بعدی کلیک کنید. روشی را انتخاب کنید که می‌دانید همیشه می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید. در صورتی که نمی‌خواهید شماره تلفن مخاطبین شما با اینستاگرام همگام شود، بر روی گزینه “Skip” کلیک کنید. سپس در این مرحله باید تاریخ تولد خودتان را به تاریخ میلادی وارد کنید و بر روی دکمه next کلیک کنید.

آموزش ثبت نام و ساخت اکانت اینستاگرام و شروع استفاده از آن

چون در هنگام بازیابی رمز عبور و موارد دیگر خیلی به کارتان می‌آید. همچنین اگر آنها را اضافه نکنید، احتمالاً خیلی زود اکانتتان مسدود می‌شود. آموزش ساخت اکانت اینستاگرام جدید روند ساده‌ای دارد و در چند دقیقه می‌توانید یک حساب کاربری برای خودتان درست کنید. البته توجه کنید که برای داشتن حساب کاربری در اینستاگرام باید ایمیل داشته باشید. ساخت حساب کاربری در اینستاگرام کار بسیار ساده‌ای است که در چند مرحله‌ی کوتاه می‌توان انجامش داد.

  • امیدواریم این آموزش مورد علاقه و استفاده شما دوستان عزیز بوده باشد.
  • در صفحه‌ی آموزش lastpass به طور کامل به معرفی و توضیح این ابزار پرداخته‌ایم.
  • (استوریها ورودی هایی مانند Snapchat هستند که در عرض 24 ساعت ناپدید می شوند.) یک نماد در گوشه بالا سمت راست به شما امکان می دهد پیام های خصوصی ارسال کنید.
  • بعد از اینکه کار ثبت‌نام را به اتمام رساندید، وارد پروفایل‌تان شوید و بر روی گزینه Edit Profile کلیک کنید.
  • حالا دیگه رسیدیم به مرحله آخر نحوه ساخت اکانت اینستاگرام.

دقت داشته باشید که در آموزش ذکر شده نحو ساخت اکانت با کامپیوتر و اندروید و ایفون ذکر شده که پیشنهاد میشود بار دیگری مقاله را مطالعه کنید. 3- روی گزینه Sign up With Email or Phone number تپ کنید . سپس آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود را وارد کنید و سپس روی گزینه Next تپ کنید .

برای ساخت حساب جدید، باید روی گزینه‌ی Create New Account ضربه بزنید. اگر قصد دارید که با استفاده از ایمیل خود در این شبکه اجتماعی ثبت نام به عمل آورید، باید فیلدهای موجود را پر کنید. آدرس ایمیل، نام کامل شما، نام کاربری برای اکانت اینستاگرام و رمز عبور چهار گزینه‌ای هستند که باید در فیلدهای ارائه شده وارد کنید. ما در این مقاله قصد داریم که به آموزش نحوه ثبت نام و شروع استفاده از برنامه اینستاگرام بپردازیم. به طور کلی فرآیند ثبت نام و استفاده از اپلیکیشن اینستاگرام به هیچ وجه پیچیده نبوده و به سادگی قابل انجام است.

http://buy-tshirt.ir

تعداد هموطنانی که از این مجله خبری اینستاگرام فالوور اجتماعی استفاده می‌کنند روز‌به‌روز بیشتر می‌شود. حتی بسیاری از کسب‌و‌کارهای بزرگ و کوچک هم برای فروش و حضور بیشتر در این پلتفرم تلاش می‌کنند. ما در این مقاله قصد داریم آموزش کامل ساخت اکانت اینستاگرام با موبایل و کامپیوتر را به شما آموزش دهیم.

چگونگی مخفی سازی فایل ها در گوشی های اندرویدی